Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 106 do 115 z 115

Wątek: Ogolnopolski zlot Audi TT

  1. #106
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    ja nie głosuję bo postaram się dostosować do każdego terminua bez sensu zaznaczać wszystkie opcje bo efekt jest taki sam jak bym nie zaznaczył nic:P
    pisalem o tym w watku z wczesniejsza ankieta zanik zniknela
    efekt nie jest taki sam, bo jak klikniesz to widac dodatkowa osobe zainteresowana w kliknietych terminach, a to pokazuje orientacyjnie frekwencje,
    dla przykladu jest 30 osob ktore dostosuja sie do kazdego terminu:
    a/ nie glosuja wcale - i w ankiecie prawie nie ma osob, co marnie swiadczy o ew. zlocie
    b/ wszystkie te osoby klikaja i zaraz wyglada to inaczej, gdy np. przy jakiejsc dacie pojawia sie kilkadziesiat userow

    "Love Them BOTH" - M.

  2. #107
    Awatar ziembol89
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    2.5T
    KM
    400
    Rocznik
    2020
    Kolor
    Szary
    Posty
    438
    Ok to jak wróci doktor dowiemy się wszystkiego podamy ewentualne daty dni zlotu i ustalimy sondą czy jakoś tam

  3. #108
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez ziembol89 Zobacz posta
    Koleżanki i Koledzy jak wróci tylko Doktor zajmiemy się tematem i wszystkiego się dowiemy przedstawimy konkretny termin i każdy wypowie się czy mu odpowiada . Oczywiście zakładam już z góry ,iż wielu osobą może coś wypaść , ale liczę na minimum +20 TT na tym spocie będzie to test klubowiczów. Ja przełożę każdy wyjazd by uczestniczyć w spocie ogólnopolskim Wydaje mi się że sprawy organizacyjne typu robienie Sondy jest spoko ale wiem z doświadczenia że wiele osób się zdeklaruję a później i tak nie przyjedzie więc najlepszym rozwiązaniem będzie podanie sztywnego terminu i zrobienie tego tak by każdy był co myślicie ??
    Damian, taka sonda jest i jeśli chcemy aby spot był duży ludzie muszą mniej więcej się określić kiedy im pasuje inaczej to spot będzie wtedy kiedy pasuje kilku osobom czego chyba nie chcemy, nie? Już wynika z sondy, że większość chce w czerwcu. Od 30 maja do 2 czerwca jest długi weekend i myślę, że w takim terminie trzeba zorganizować spot. Jeśli będzie to zaplanowane z głową to frekwencja dopisze. Ludzie będą mieli wystarczająco dużo czasu aby sobie termin dopasować. Na początku czerwca pogoda powinna być prawie gwarantowana ( na majówce w ubiegłym roku prawie zamarzłem ).
    I don't have dreams, I have goals.

  4. #109
    Awatar doktorsr
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    481
    co do pogody to sie zgodze ze lepiej póżniej (czytaj poczatek czerwca) ... ale nie rozumie czemu ludzie nie wybierają majówki, jak wtedy kazdy na 100% ma wolne
    Drr

  5. #110
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez doktorsr Zobacz posta
    co do pogody to sie zgodze ze lepiej póżniej (czytaj poczatek czerwca) ... ale nie rozumie czemu ludzie nie wybierają majówki, jak wtedy kazdy na 100% ma wolne
    Cholera wie :/ najważniejsze, że spot będzie w terminie który został wybrany przez większość i później nie mają prawa marudzić i się wykręcać, że komuś nie pasuje :P Wszystkim się nie dogodzi. Termin długi i każdy wcześniej się może przygotować.
    I don't have dreams, I have goals.

  6. #111
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Cytat Zamieszczone przez doktorsr Zobacz posta
    nie rozumie czemu ludzie nie wybierają majówki, jak wtedy kazdy na 100% ma wolne
    zapewne dlatego, ze wiekszosc ma juz inne plany na dlugi weekend (np. zagraniczna wycieczka), a zlot to uwierz mi, 2 dni to az az

  7. #112
    Awatar doktorsr
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    481
    Cytat Zamieszczone przez Mari Zobacz posta
    zapewne dlatego, ze wiekszosc ma juz inne plany na dlugi weekend (np. zagraniczna wycieczka), a zlot to uwierz mi, 2 dni to az az
    nie no jasne, przecież nie bedziemy robic zlotu 5 dniowego ;p ... chociaż czemu nie ... w sumie racja, niech bedzie ten poczatek czerwca
    Drr

  8. #113
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Straszny bałagan, mało konkretów. Widać, że większość woli czerwiec. Więc teraz organizator powinien zrobić tak:
    1.ogłasza , że np. dn 1.06.2013 o godz.12 jest zlot. (Jak nie podacie terminu to zawsze komuś nie pasuje- na zlotach w Wawie często jest powyżej 10 szt, jest w pierwszym poście data , godzina i miejsce)
    2. każdy komu pasuje wpisuje się na listę(wpisywać np.HitCar+os.tow)
    3. poniżej osoby, które jeszcze nie wiedzą
    4.po 3-4 dniach lista zapewne będzie, więc można stwierdzić ile osób planuje być.
    5.jak wiesz ile osób mniej więcej będzie można szukać miejscówki, od razu wstępnie rezerwować. ustalamy , że np. do 1.04.13 wpłacamy zaliczki do organizatora na rezerwacje.
    6.2.04.13 organizator wpłaca zaliczki do noclegów
    7. kto po tym czasie będzie chciał wpaść niech sam się martwi o nocleg.


    na ten moment poza sondą Jakuba nie było żadnych konkretów. Wiem wiem, skoro jestem taki mądry to mogę sam organizować. Jak chcecie zlot w Wawie to mogę to zrobić.

    W sondzie jest ok.70 głosów, jak będzie na zlocie 20-25 aut to będzie sukces

  9. #114
    Awatar doktorsr
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    481
    podjelismy decyzje ze zaraz powstanie nowy temat z oficialnymi danymi Zlotu TT ... tam juz bedzie bez balaganu i wszystkie wazne informacje bedą aktualizowane w peirwszym poscie ... zlot bedzie przewidziany na weekend, ale dla osob zainteresowanych impreza bedzie rozpoczynała sie juz od piątku ... pozdro 4 all

    PS. moje hormony są jak najbardziej w porządku ;] i spokojnie, są pewne zasady których się nie łamie !
    Ostatnio edytowane przez doktorsr ; 28-01-2013 o 16:47
    Drr

  10. #115
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez doktorsr Zobacz posta
    podjelismy decyzje ze zaraz powstanie nowy temat z oficialnymi danymi Zlotu TT ... tam juz bedzie bez balaganu i wszystkie wazne informacje bedą aktualizowane w peirwszym poscie ... zlot bedzie przewidziany na weekend, ale dla osob zainteresowanych impreza bedzie rozpoczynała sie juz od piątku ... pozdro 4 all

    PS. moje hormony są jak najbardziej w porządku ;] i spokojnie, są pewne zasady których się nie łamie !
    Dokładnie, żeby nie było będą same konkrety tutaj: http://www.klubtt.pl/fanklub-zloty-z...3-spot-tt.html Doktor, Ziembol i Matteusz sprawdzą miejscówkę i dadzą nam znać impreza będzie przednia więc obecność obowiązkowa!

    http://www.klubtt.pl/fanklub-zloty-zawody-imprezy/11396-1-czerwca-2013-spot-tt.html
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 28-01-2013 o 20:22
    I don't have dreams, I have goals.

Podobne wątki

  1. Ogólnopolski Zlot Audi TT - PIENINY 15-18 czerwiec 2017
    Przez Wilczyca w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 561
    Ostatni post / autor: 07-02-2018, 17:04
  2. Ogólnopolski Zlot Audi TT - PIENINY 2017 OPINIE !!!
    Przez PiotrekHIT w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 24-06-2017, 12:33
  3. Ogólnopolski zlot Audi TT - Częstochowa - NOWE MIEJSCE
    Przez ŻONA ŻUCZKA w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 403
    Ostatni post / autor: 17-06-2015, 11:02
  4. Ogólnopolski zlot Audi TT - Częstochowa
    Przez MaTTeusz w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 674
    Ostatni post / autor: 22-04-2015, 17:33
  5. Ogólnopolski ZLOT AUDI TT na POMORZU, obecność OBOWIĄZKOWA
    Przez MichalTT w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 22-10-2011, 08:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •