Cytat Zamieszczone przez ziembol89 Zobacz posta
Koleżanki i Koledzy jak wróci tylko Doktor zajmiemy się tematem i wszystkiego się dowiemy przedstawimy konkretny termin i każdy wypowie się czy mu odpowiada . Oczywiście zakładam już z góry ,iż wielu osobą może coś wypaść , ale liczę na minimum +20 TT na tym spocie będzie to test klubowiczów. Ja przełożę każdy wyjazd by uczestniczyć w spocie ogólnopolskim Wydaje mi się że sprawy organizacyjne typu robienie Sondy jest spoko ale wiem z doświadczenia że wiele osób się zdeklaruję a później i tak nie przyjedzie więc najlepszym rozwiązaniem będzie podanie sztywnego terminu i zrobienie tego tak by każdy był co myślicie ??
Damian, taka sonda jest i jeśli chcemy aby spot był duży ludzie muszą mniej więcej się określić kiedy im pasuje inaczej to spot będzie wtedy kiedy pasuje kilku osobom czego chyba nie chcemy, nie? Już wynika z sondy, że większość chce w czerwcu. Od 30 maja do 2 czerwca jest długi weekend i myślę, że w takim terminie trzeba zorganizować spot. Jeśli będzie to zaplanowane z głową to frekwencja dopisze. Ludzie będą mieli wystarczająco dużo czasu aby sobie termin dopasować. Na początku czerwca pogoda powinna być prawie gwarantowana ( na majówce w ubiegłym roku prawie zamarzłem ).