Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 44

Wątek: Stało się.

  1. #16
    A gdzie masz tą Tetunię i w jakiej cenie..?
    TTHud | carnivore extraordinaire

  2. #17

    Dołączył
    Jan 2007
    Skąd
    Kraków
    Posty
    133
    tetunia mam w krakowie, jezdze nia na codzien. cenie sobie ja na 85 tys zl.

    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3497863

  3. #18

    Dołączył
    Jul 2007
    Skąd
    Lublin
    Posty
    276
    Szczerze powiem że się opłaca. Rocznicowo młody i przebieg niski. A sadzę że miloo nie dachował i nie jeździł jak wariat po dziurach

  4. #19

    Dołączył
    Jan 2007
    Skąd
    Kraków
    Posty
    133
    no po dziurach to ja nie jezdze bo bym zawieszenie zgubil.... jak wariat tez nie jezdze
    no i oczywiscie nie dachowalem, nie rozbilem sie, na masce nie powitalem pieszego, nie wjechalem w inne auto itp...

  5. #20

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    miloo666, zapomniałeś dodać że te lusterka są też podgrzewane a i fajna wersja z tempomatem :P
    NO RISK,
    NO FUN.

  6. #21
    No ładna, tylko że w takiej cenie.. dorzucam 20tyś i jeżdże porsche jak dobrze poszukam
    TTHud | carnivore extraordinaire

  7. #22

    Dołączył
    Jan 2007
    Skąd
    Kraków
    Posty
    133
    cena za jakosc, wyposarzenie, naped quattro.... porsche kupisz owszem, tyle ze przezytek i dotego gorzej wykonane od TT. Jak by tak nie bylo jedzil bym teraz porsche a nie audi TT.

  8. #23

    Dołączył
    Jul 2007
    Skąd
    Lublin
    Posty
    276
    No to widzimy że szukasz czegoś tańszego. Nie musisz nawet dokładać do porsche boxtera można kupić za cenę TT. czyli 60-70 tys. A czy nie wszystkie tt maja podgrzewane lusterka? A co do porsche to ja wolę za serwis zapłacić 1500 zł i zrobić to w moim mieście. A nie jechać do wawy czy gdzie tam ;P

  9. #24

    Dołączył
    May 2007
    Skąd
    Jaworzno (Katowice)
    Posty
    75
    Wyrazy wspolczucia...... mam nadzieje ze znajdziesz szybko nowa TT
    We wszystkim dobrze, ale w TT najlepiej ;D [Silver TT Quattro]

  10. #25
    Awatar Pajak
    Dołączył
    Apr 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    polarsilber
    Posty
    248
    Cytat Zamieszczone przez pabloes
    Zwykły, klasyczny poślizg, momentalnie ściągnęło mi samochód na pobocze do którego nie było daleko...

    Brak AC - kompletna ruina.

    Cóż, już zaczynam rozglądać się za nową TT - pozwole sobie podrzucać Wam niektóre oferty, pomożecie mam nadzieje rozpatrzeć która najciekawsza i najmniej podejrzana ?
    serdecznie wspolczuje wiem co przezywalem, gdy wróciwszy w supermarkecie do auta zastałem rozbabrane drzwi bo jakis ***** chciał mi sie włamac do auta. a co do piero widziec cale auto rozwalone!

    PS: rozumiem że teraz juz nie szukasz innej wersji niz QUATTRO ?

    [ Dodano: Pią Paź 12, 2007 2:06 pm ]
    Cytat Zamieszczone przez SilverTM
    A czy nie wszystkie tt maja podgrzewane lusterka?
    wszystkie
    Pozdrawiam!
    Pajak

  11. #26
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Cytat Zamieszczone przez SilverTM
    Nie musisz nawet dokładać do porsche boxtera można kupić za cenę TT. czyli 60-70 tys.
    tylko na takiej samej zasadzie ktos moze powiedziec, ze TT mozna juz kupic za 30 tys Taki Boxster tez pewnie ma bogata przeszlosc 911 mozna juz kupic ponizej 100 tys tez bym watpil w stan techniczny takiego 911, ale PORUSZA sie, super sie prezentuje i to juz zupelnie inna klasa (chociaz w wawie wiecej sie widzi 911 niz TT)

  12. #27

    Dołączył
    Jul 2007
    Skąd
    Lublin
    Posty
    276
    Mari co do Ceny boxstera to naprawdę można za tyle kupić nie bitego w dobrym ( podkreślam dobrym a nie bardzo dobrym stanem ) oczywiście to będą jedne z pierwszych boxsterów i z rozsądną jak na wiek ilością km. I to nie moje spostrzeżenia z internetu ale doświadczonego handlarza

  13. #28

    Dołączył
    Apr 2003
    Płeć
    Skąd
    France Avignon
    Pojemność
    1.8T
    KM
    380
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Srebny
    Posty
    466
    tez wspolczuje

    Ale co do wyboru samochodu lepiej zostac przy TT-ke Mk1 225 KM
    911 Kiler

  14. #29

    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Krakow
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    159
    Uuuu chwile mnie nie bylo na forum i widze ze sie podzialo... wspolczuje koledze... Co do kupowania TT...hmmm... ja ostatnio wystawilem do ogloszenia swoja-stwierdzilem ze jak znajdzie sie kupiec i da mi dobre pieniadze to sprzedam ..a jak nie to trudno.. jest dobra wiec nie spieszy mi sie ze sprzedaza.. Szczerze mowiac..zainteresowanie bylo niewielkie.. a jak juz ktos przyjezdzal to nie zwracal uwagi na to ze jest bezwypadkowa, ze silnik pracuje idealnie.. tylko wybrzydzali ze jest czarna a nie srebrna, ze opony z przodu trzeba zmienic i generalnie czepiali sie szczegolow.. dlatego wkurzylem sie ta sytuacja i ogloszenia juz niema.. w sumie chcialbym zmienic chwilami furke,ale jak sobie pomysle ze mam ja oddac ponizej 40 jakiemus dresowi... a sam potem mialbym szukac czegos dla siebie przebierajac w tych wszystkich zlomach jakie sa na allegro to mi sie odniechciewa...
    Masz cos do powiedzenia? na pewno? przemysl to jeszcze raz... a potem napisz!
    ---------------------------
    Nie masz nic do powiedzenia, ale jednak piszesz? KLIKNIJ--> http://twozywo.art.pl/wyraz/spierdalaj.htm

  15. #30
    Błażej, ale nadal jest do sprzedaży Twoja TT - bo widocznie missnąłem ogłoszenie, chociaż przeglądam 'nowości' praktycznie codziennie..

    [ Dodano: Nie Paź 14, 2007 9:13 am ]
    Cytat Zamieszczone przez eb84
    tez wspolczuje

    Ale co do wyboru samochodu lepiej zostac przy TT-ke Mk1 225 KM
    Oj jak cholernie ciężko na taką trafić, do tego czarną i pewną..
    TTHud | carnivore extraordinaire

Podobne wątki

  1. Ktoś wie co się stało z KLSem we Wro?
    Przez bart w dziale Firmy Tuningowe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-03-2016, 19:21
  2. Nie wiem co się stało... TT is death...
    Przez dawidusr w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 15-08-2009, 09:16
  3. Co się stało z zawodami na Bemowie (w Warszawie) ??
    Przez jerzy_dabrowski w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-05-2008, 10:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •