Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 44 z 44

Wątek: Stało się.

  1. #31

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Wa-wa
    Posty
    33
    moją moge sprzedać ??

    [ Dodano: Sro Paź 17, 2007 7:21 pm ]
    chętnych zaprzasza na PW lub GG

    [ Dodano: Sro Paź 17, 2007 7:21 pm ]
    chętnych zaprzasza na PW lub GG

  2. #32

    Dołączył
    Sep 2007
    Skąd
    warszawa
    Posty
    1
    a co ze skrzynia ?juz naprawiona?

  3. #33
    patrząc na zdjęcia - nie jest to jakiś tragiczny dzwon... (chyba że druga strona auta kryje jakieś tajemnice, chociaż nie sądzę) chociaż tetka traci pare tysięcy na wartości niestety.
    za ile sprzedałeś? "poszła" na części? wywaliło jakieś airbagi?

  4. #34
    Rider - sprzedana. Poszła do 'chłopaków', którzy jak to mówią: "Wyklepiemy, dolejemy płynów przed sprzedażą a potem to już srał pies".

    Uważam z drugiej strony, że TT jest tak napakowane elektroniką, że taki dzwon nie pozwoli już na wyprowadzenie jej do stanu pierwotnego. Brak czasu na naprawę oraz brak zaufanego warsztatu zmusił mnie do sprzedania jej za 18tyś zł.

    Dzwonek był konkretny, bo naprawde wiele się tam rozjechało czego na fotach nie widać.
    TTHud | carnivore extraordinaire

  5. #35

    Dołączył
    Jul 2007
    Płeć
    Skąd
    Gorny Slask
    Pojemność
    brak
    KM
    255
    Rocznik
    2003
    Kolor
    niebieski
    Posty
    456
    Wystarczy czekac az sie teraz pojawi na allegro jako bezwypadkowa w cenie 35-40k.. :P
    ttless..

  6. #36
    Odrazu dam znać, bo znam na pamięć.
    TTHud | carnivore extraordinaire

  7. #37

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Wa-wa
    Posty
    33
    Robert76

    mam nadzieje ze w poniedzialek juz odbiore wymieniają mi uszczelniacz między skrzynią a silnkiem a zaczela wyc wtedy bo olej mi spierniczał .

    [ Dodano: Nie Paź 21, 2007 3:53 pm ]
    Cytat Zamieszczone przez robert76
    a co ze skrzynia ?juz naprawiona?
    Robert76

    mam nadzieje ze w poniedzialek juz odbiore wymieniają mi uszczelniacz między skrzynią a silnkiem a zaczela wyc wtedy bo olej mi spierniczał .

  8. #38

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    z okolic Warszawy
    Posty
    225
    Wspolczuje rozbicia samochodu , moje TT tez mialo niemile spotkanie z TIRem i przelot przez rów, wybilo jaski itp. zawieszenie nie ucierpialo , blacha troszeczke , natomiast samochod od nowa uzbroilem i smigal jak nowy.
    Tak ku przestrodze- tymbardziej ze zbliza sie zima , wystarczy 60km/h zeby totalnie skasowac samochod i nie wyjsc z zyciem.
    TTC Quattro
    GG 1539752

  9. #39
    Cytat Zamieszczone przez Piotrek
    Wspolczuje rozbicia samochodu , moje TT tez mialo niemile spotkanie z TIRem i przelot przez rów, wybilo jaski itp. zawieszenie nie ucierpialo , blacha troszeczke , natomiast samochod od nowa uzbroilem i smigal jak nowy.
    Tak ku przestrodze- tymbardziej ze zbliza sie zima , wystarczy 60km/h zeby totalnie skasowac samochod i nie wyjsc z zyciem.

    Piotrek, a co dokładnie u Ciebie spowodowało crash?
    TTHud | carnivore extraordinaire

  10. #40

    Dołączył
    Aug 2007
    Płeć
    Skąd
    kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    337

    auto pabloes'a

    pabloes napisał

    " Odrazu dam znać, bo znam na pamięć. "

    Wystarczy, ze dasz znać do dealera Audi w kraku. Podasz VIN i niech wpiszą w kompa. Bedzie w sieci salonów, a to już coś! Utrudnisz im sprzedaż- w znacznej mierze.
    I tutaj pomysł:

    Do Admina -

    Warto by uruchomić zakładkę na forum, dotyczącą TT skradzionych ( były takie i wśród naszy forumowiczów ) oraz po crash'u ( choćby pabloes'a)? Zanim kupisz- sprawdź- to dobra zasada!

    Co Ty na to Paweł?

    Zróbmy coś sami !

    Pozdrawiam wszystkich,
    LiquidTT-FORGE silicones-Short shifter-007P-Cold side-RIEGER-REMUS-MOMO

  11. #41

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Kwidzyn/Nottingham
    Posty
    28
    Nie wiem czy tu kogoś obchodzi moje zdanie ale jeśli chcieli byście zrobić to o czym mówi iceboy to pamiętajcie że najwięcej rozbitków idzie do nas z Niemczech więc może by tak zagadać do tego pana
    http://www.klubtt.pl/forum/topics15/...club-vt235.htm
    Aby u nich na forum zrobili podobną akcję i jakoś przekazali numery VIN do was.
    Myślę że Niemcy poszli by na coś takiego
    Już się więcej nie będę wtrącał bo mnie tu zlinczujecie :P
    Pozdrawiam.

  12. #42

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Radom
    Posty
    56
    Szczerze to tak naprawde śmieszne jest to że prawie (pewnie z 90%) każdy z nas miał w swojej historii użytkowania TTki jakąś przygodę związaną z uszkodzeniem części blacharskiej swojego autka i w lepszy lub gorszy sposób przywrócił jej wygląd fabryczny i nadal nią jeździ i śmieje się z tych co kupują taką "bezwypadkową". Lub próbują sprzedać ją również zachwalając ją jako 100% zadbane sprawne auto bez przeszłości wypadkowej. Ciekaw jestem ile tak naprawde jet tu TTek z oryginalnym fabrycznym lakierem z rocznika 00 - 03
    Moja nie będzie.

  13. #43
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    sdaniels, oj zdziwilbys sie Jest tu pare TT z takich rocznikow bezwypadkowcyh. Nikt nie neguje TT ktore mialy ajkies uszkodzenie, bo w czym gorsza jest TT z wymienionym zderzakiem od bezwypadkowej? Chodzi o to, ze 99,999% TT powypadkowych nie ma udokumentowango stanu przed naprwa. Skoro samochod byl przerysowany, to czemu nie ma zadnego zdjecia?

  14. #44

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Kwidzyn/Nottingham
    Posty
    28
    Cytat Zamieszczone przez sdaniels
    Szczerze to tak naprawde śmieszne jest to że prawie (pewnie z 90%) każdy z nas miał w swojej historii użytkowania TTki jakąś przygodę związaną z uszkodzeniem części blacharskiej swojego autka i w lepszy lub gorszy sposób przywrócił jej wygląd fabryczny i nadal nią jeździ i śmieje się z tych co kupują taką "bezwypadkową". Lub próbują sprzedać ją również zachwalając ją jako 100% zadbane sprawne auto bez przeszłości wypadkowej. Ciekaw jestem ile tak naprawde jet tu TTek z oryginalnym fabrycznym lakierem z rocznika 00 - 03
    Moja nie będzie.
    Poczytaj trochę forum bo się mylisz bardzo ja też tu od niedawna zaglądam ale mimo to przeczytałem naprawdę sporo postów i nie widziałem żeby ktoś się śmiał z tego że ktoś kupuje lekko walniętą TiTi wręcz przeciwnie sporo ludzi np twierdzi że najbardziej opłacalne jest kupno lekko pukniętej z dojczów i zrobienie jej u nas, no ale jest ta subtelna różnica między lekko pukniętą a zmasakrowaną komorą silnika.
    Blacharka jest rzeczą mniej istotną ważne są właściwości jezdne samochodu żeby bokiem nie jeździł czy powyżej 150 nie rozkładał się na pół.
    Zawsze można kupić po lekkim spaleniu
    I prawdę mówiąc nie sądzę aby 90% tt było po dzwonie.

Podobne wątki

  1. Ktoś wie co się stało z KLSem we Wro?
    Przez bart w dziale Firmy Tuningowe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-03-2016, 19:21
  2. Nie wiem co się stało... TT is death...
    Przez dawidusr w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 15-08-2009, 09:16
  3. Co się stało z zawodami na Bemowie (w Warszawie) ??
    Przez jerzy_dabrowski w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-05-2008, 10:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •