Witam

Od jakiegos czasu nurtuje mnie jedem problem a mianowicie po nastepujacych wymianach:

- sworzni wahacza
- lacznikow stabilizatora
- koncowek drazkow kierowniczycz
- zawieszenia gwintowane - obnizenie o ok 25mm
- gorne mocowania McPersonow z łozyskami
- koncowek drazkow kierowniczycz

Zauwazylem, ze lewe kolo jest mocno pochylone (negatyw) w stosunku do prawego (ktore tez ale nie az tak bardzo - na geometri prawe 1* miesci sie w tolerancji, lewe 3* znacznie przekracza)
Przed wymiana nastepujacych czesci kola byly prawie idealnie z lina nadkola poniewaz zalozone sa dystanse 15mm.
Przy zakupie nowych opon kilka dni temu bylem na ustawianiu geometri i "szanowny pan" powiedzial mi, ze do wymiany ponownie sa mocowania McPersona wiec wymienilem i rzeczywiscie łozysko bylo uszkodzone, po powrocie na geometrie pna powiedzial, ze w tym aucie nie da sie tego ustawic bo nie ma zadnej regulacji ;/
Podjechalem do mechanika, ktory rzucil okiem i jedyne co udalo na mnie zrobic to troszke przesunac sworzen na fasolkach ale i tak za wiele to nie dalo
I stad moje pytanie co moze byc przyczyna tego pochylenia?? bo obnizenie o 25mm nie spowodowalo by chyba az taz duzej zmiany kata nachylenia koł?? a napewno nie tylko po jednej stronie
Z tego co sie orientuje to wielu userow ma poobnizane TTki i nikt jak narazie nie nazekal na tak duzy kat a moze jestem slepy i nie widzialem takiego tematuto przepraszam i prosze od podeslanie liku do watku


Nazwa:  IMG_0551.jpg
Wyświetleń: 901
Rozmiar:  103.2 KB Nazwa:  IMG_0550.jpg
Wyświetleń: 925
Rozmiar:  106.2 KB
Pozdrawiam