Przede wszystkim witam wszystkich po dłuższym nie udzielaniu się na forum.

Tak jak w temacie przyszedł czas na zmiany w mojej TT. Poobjeżdżałem parę miejsc w celu zasięgnięcia porady w którym kierunku uderzyć ze zmianami. Większość optuje przede wszystkim za zmianą wydechu. Mało kto (chyba tylko jedna osoba) za zmianą turbo (z K03 na K04). No i tu nasuwają się pytania jeśli chodzi o wydech. Otóż:
Czy faktycznie Milltek jest najlepszy ?
Co z katem ? Wywalić czy wstawić sportowy. Czytałem temat Milo o Jego wydechu i nie wiem jak faktycznie wygląda to na przeglądach - czy są problemy ?
No i co z tymi lambdami - słyszałem że jak są za to komputer szaleje.
Cena, czy suma rzędu około 2500 zl to dużo jak za materiały i robociznę czy zdecydować się tylko na kupno i instalować w kraju ?
Jako że moja TT przy zakupie już miała czipa - czy po wymianie wydechu mocno trzeba przeprogramowywać go jeszcze raz ?
No właśnie a może Wy mielibyście jakieś pomysły co należałoby na wstępie zrobić jeszcze oprócz wydechu ?
Będę z góry wdzięczny za wszelką udzieloną mi pomoc i porady. Dzięki

P.S. Jako że czytałem w którymś z wątków o problemach z przesyłkami części chciałbym zaoferować pomoc w ich przywiezieniu z Wielkiej Brytanii. W kraju będę pod koniec lutego początku marca (przegląd) i jeżeli ktoś chciałby jakieś części które trzeba sprowadzać to możecie zacząć zbierać kase i dajcie mi znać. Za wiele części nie wezmę ale zawsze coś