Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 194

Wątek: Jakie Opony Kupić?

  1. #1

    Dołączył
    Jul 2007
    Skąd
    Lublin
    Posty
    276

    Jakie Opony Kupić?

    Hej jako że nie ma żadnego tematu o oponach a chyba są one dosyć ważne.
    I może ktoś z was wie, czy w branży opon występuje coś takiego jak sezonowość?
    Pytam bo moje opony letnie dobiegły żywota, i planuje zakup nowego kompletu. I nie wiem czy mam to robić teraz czyli po letnim sezonie. Czy jeszcze poczekać z miesiąc czy jak?\
    Aha no i podstawowe pytanie jakie opony polecacie? No i gdzie je kupić. Patrzyłem w internecie na stronie www.opony.com i tam ceny wahały się za oponę 900-1200zł. Oczywiście mówię tu o 18/225cm.
    Z góry dzięki za pomoc.

  2. #2
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    kupuj takie jak moje Dunlop SP SPORT 9000 kierunkowe, indeks predkosci Y do 300 km/h takze jak sie rozpedzisz z gorki to nie rozerwa sie Nie wiem czy jest sens kupowac nowe opony, bo to wydatek rzedu kilku tysiecy. Polecam http://www.oponymarciniak.pl/ w Rykach (60 km od lublina). Maja naprawde OGROMNY wybor opon i ciagle dostawy, przerozne rozmiary, wysokosci bieznika, roczniki - jest w czym wybierac, a przedewszystkim tanio (za prawie nowe, kilkumiesieczne oponki dasz polowe tego co za nowe). Oczywiscie dostajesz gwarancje rozruchowa, jak Ci sie nie spodobaja oponki to mozesz wymienic na cos innego. Jesli chcesz mozesz tez skoczyc gdzies kolo katedry w bramie, tez podobno ma niezle ceny ale wybor mnejszy. Sadze ze zima tansze beda letnie opony (ale i mniejszy wybor).

  3. #3
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Idzie zima wiec moze zamiast letnich kup opony zimowe ....Roznica w prowadzeniu auta niesamowita , da Ci to wiecej czasu na znalezienie dobrej opony na lato a przy okazji moze jakas lepsza cene gdzies wyrwiesz w zimie na letnia opone
    Najlepszym rozwiazaniem jest miec osobne felgi na zime np. 16-stki i wtedy opone zimowa 205/55 /16


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  4. #4

    Dołączył
    Jul 2007
    Skąd
    Lublin
    Posty
    276
    Ja mam nowe zimowe właśnie takie jak mówisz, ale że są one nowe to nie szukam zimowych I dla tego pytam teraz kończy się sezon i sklepy chyba chcą się pozbyć opon, bo w połowie zimy zaczyna się znowu popyt na letnie opony

  5. #5
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Z letnich tak jak Mari napisal , Dunlopy sa swietne , warte polecenia sa tez Bridgestone Potenza RE050A Pole Position i Toyo PXR32
    Jesli dopadniesz gdzies jakies inne , to patrz zawsze na indeks predkosci w razie gdyby przyszla Ci kiedys ochota zamykac licznik..


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  6. #6

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    Dunlop SP SPORT 9000 kierunkowe, indeks predkosci Y do 300 km/h
    też mam takie nówki są zajebi-te
    NO RISK,
    NO FUN.

  7. #7

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    kraków
    Posty
    1
    ja mam pytanie i prozbe!!!!
    mam prawo jazdy od pół roku jestem dziewczyną i do tej pory jezdziłam renówka 45 konna, moim marzeniem jest audi tt.
    mam pytanie czy taki samochód o takiej mocy i sportowym twardym zawieszeniu może być dla takiej osoby jak ja????
    z gory dziekuje

  8. #8

    Dołączył
    Jul 2007
    Skąd
    Lublin
    Posty
    276
    Dzięki za pomoc te dunlopy jeśli polecacie, mogę je mieć 700zł sztuka opłaca się? Co do Jennifer to jeśli będziesz uważała na krawężniki to na 16 calowych felgach autko da rade

  9. #9
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    taniej chyba nie bedzie moze lekkie wahania. Zastanow sie jeszcze czy nie chcesz prawie nowek za np 400 zl sztuka - doslownie jak nowe pod kazdym wzgledem sprawdzane przy Tobie cisnieniowo itp.

    Jennifer, raczej powinnas okielznac TT Do 2,5 tys obrotow TT jezdzi sie zwyczajnie. Bedziesz tylko musiala uwazac na dziury, krawezniki itp. bo jest raczej niska. Dla pewnosci, tak jak pisal SilverTM zalozylbym mniejsze felgi 16"

  10. #10

    Dołączył
    Jul 2007
    Skąd
    Lublin
    Posty
    276
    A mari masz do sprzedania ?

  11. #11

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    SilverTM, ty no to oponki w polsce cena kosmos bo ja za swoje dałem po ok 100 funtów ale kumpel powiedział ze moze takie załatwić za 100 euro (rozmiar 16) za stukę a i jeszcze jedno sprawdz ceny w niemczech bo znam paru gości którzy właśnie trudnią się przywozem oponek z "zachodu "

    [ Dodano: Sro Paź 10, 2007 11:06 am ]
    Jennifer, możesz kupić jak najbardziej tylko AC!!!!! obowiązkowo bo można się "pośliznąć" w tt jak na bananku na tym forum znajdziesz właśnie kolegę który miał takie nieszczęście
    życzę szczęścia w poszukiwaniach i pamiętaj oględziny mechanika to podstawa
    NO RISK,
    NO FUN.

  12. #12

    Dołączył
    Jul 2007
    Skąd
    Lublin
    Posty
    276
    Co do cen opon to brałem z www.opony.com zamawiałem już od nich. Pewnie można taniej

  13. #13

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Międzyrzecz
    Posty
    230
    właśnie zamontowałem New oponki letnie sprowadzałem z norwegii firma KEDNA jakieś bieżnik sportowy jodełka >>>>> 225-45-17" W cena za sztukę ok 400 pln
    Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy o !

  14. #14

    Dołączył
    Jul 2007
    Skąd
    Lublin
    Posty
    276
    jak na 17 cena całkiem całkiem. Mi sie podobają Goodyear F1 tez jodełka ale jak polecacie dunlopa

  15. #15
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    F1 sa swietne tylko trakcja nie zachwyca na mokrym...

    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

Podobne wątki

  1. MK1 [8N] Jakie opony 225/45 17?
    Przez Phantom w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 17-06-2015, 08:59
  2. Jakie radio kupić ? Sony vs. Alpine :p a może coś innego ? :)
    Przez wojtek1989 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 30-04-2015, 20:43
  3. Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 01-11-2014, 19:16
  4. jakie kupić dystanse ???
    Przez WOYTTEK w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-04-2009, 12:50
  5. jakie opony ?
    Przez Pawel w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 20-02-2009, 13:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •