Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Wątek: Audi TT ''tic tac'' StylePoznań

  1. #1
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037

    Audi TT ''tic tac'' StylePoznań


  2. #2
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    Jest MOC !!!!!

  3. #3
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    No cóż , styl ciekawy i widać że projekt dopracowany wizualnie . Każdy ma inny gust więc oceniając pod tym kątem opinii może być tak wiele jak wypowiadających się .

    Dla mnie czar pryska po przeczytaniu opisu dotyczącego modów silnika

    Silnik : jednostka 1.8T o mocy 180 koni mechanicznych ; wszystkie plastikowe osłony pomalowane w kolorze nadwozia , kolektor dolotowy pomalowany czarną strukturalną farbą
    Auto o takim wyglądzie powinno być szybsze od ''zachipowanej'' Skody Oktawi w dieslu









    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  4. #4
    Awatar verni
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    OST
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Black
    Posty
    230
    Jaram się tym autem już od dawna, może właśnie dlatego że jest inne Choć sam wyrzuciłbym tu trochę tych naklejek..

    Artur, a jest sens robienia go na powiedzmy 300ps, skoro ma tego nieszczęsnego AirR, w którym zdarza się, że wystrzeli poduszka itp?
    Takie projekty mają przede wszystkim wyglądać, a niestety mega gleby i bezpiecznej szybkiej jazdy jak dla mnie połączyć się nie da.

  5. #5
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Cytat Zamieszczone przez verni Zobacz posta

    Artur, a jest sens robienia go na powiedzmy 300ps, skoro ma tego nieszczęsnego AirR, w którym zdarza się, że wystrzeli poduszka itp?
    Takie projekty mają przede wszystkim wyglądać, a niestety mega gleby i bezpiecznej szybkiej jazdy jak dla mnie połączyć się nie da.
    No i właśnie poruszyłeś kwestię która jest pewnego rodzaju paradoksem dla mnie Chodzi o fakt montowania w aucie części które przeszkadzają autu w ........ jeżdżeniu .
    Jeśli chodzi o poduchy to nie wiem czy chodzi Ci konkretnie o to auto czy ogólnie o niektóre modele poduch nie mniej jednak jeśli mają strzelać to osobiście nie zamontował bym nawet w moich taczkach ( jeśli bym takowe posiadał ) .
    Poza tym głównym celem takiego zawiasu ma być właśnie możliwość regulacji wysokości więc nie trzeba jeździć w zglebionej pozycji cały czas ..

    Zresztą napisałem '' dla mnie czar pryska '' , każdy ma inne podejście do sprawy .
    Auto ma jeździć i wyglądać ( w tej kolejności ) . Jak wygląda a jeździ słabo to już nie moja bajka .

    Można to porównać do pięknej kobiety , wiadomo chyba co mam na myśli






    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  6. #6
    Awatar verni
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    OST
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Black
    Posty
    230
    Heh, wg mnie masz zupełną rację
    Co do AR to aż tylu znajomych, posiadających ten bajer nie mam, ale jednemu wypięły się ostatnio jakieś przewody i musiał jechać na totalnej glebie dosyć kawałek do domu, a w tym roku rozmawiałem na zlocie z właścicielem passata b6 i mówił, że wystrzeliła mu poduszka podczas jazdy przy 20kmh, a chwilę wcześniej leciał ponad 200.. więc można sobie tylko wyobrazić ewentualne skutki. (montował aira w profesionalnym i znanym zakładzie)
    Tak więc jeśli miałbym jeździć TT i zastanawiać się podczas jazdy czy za chwilę coś mi nie wystrzeli, to dziękuję za taką zabawę.

    niestety mega gleby i bezpiecznej szybkiej jazdy jak dla mnie połączyć się nie da
    głównym celem takiego zawiasu ma być właśnie możliwość regulacji wysokości więc nie trzeba jeździć w zglebionej pozycji cały czas
    Źle to ująłem. Jeśli air to opisałem już wyżej moje podejście do tego, a jeśli o gwint to przerabiałem w A3 - po prostu fajnie wyglądająca gleba to na polskich drogach ścinanie kolein, wszelkich nierówności na asfalcie, tarcia często miską.. Jazda 50kmh ok, da się zauważyć wszelkie dziury, uskoki.. Mega gleba nadaje się do auta, które na pokaz ma się toczyć uliczkami centrum miasta, a nie zapierdzielać w trasie

  7. #7

    Dołączył
    Aug 2009
    Płeć
    Skąd
    Bytom
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    153
    Jest dobrze.Jakby te zbędne napisy pościągać byłoby lepiej

  8. #8
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    ale moze te napisy tez mu dodaja smaku. Dla mnie szacun dla wlasciciela w serce jakie wlozyl. Dla mnie nie musi byc mega stuningowane i miec 300ps ale co do artykulu i opisu przytoczonego przez Arturra to powinni dopracowac text

  9. #9

    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    131
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Granat
    Posty
    37
    Do mnie ten projekt jak najbardziej trafia - coś nowego, świeżego. Widać wielki wkład i serce włożone w ten samochód! Moim zdaniem te naklejki właśnie dodają mu uroku ale wiadomo każdy ma swój gust. Swoją drogą świetny kolor

  10. #10
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    kolor tic taca dla mnie bomba

  11. #11
    Awatar spider
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    PL
    Pojemność
    brak
    KM
    115
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    316
    Przyciaga uwage, czyli zdaje egzamin, dla mnie swietny projekt wyrozniajacy sie z tlumu.

  12. #12
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez Arttur Zobacz posta

    Auto o takim wyglądzie powinno być szybsze od ''zachipowanej'' Skody Oktawi w dieslu









    Pozdrawiam

    i chyba Artur trafił w sedno! więcej nie trzeba się rozpisywać bo projekt wizualnie jest wyróżniający się taki jak planowano.
    Tylko pewnie samochód ma być reklamówką więc tylko ma wyglądać.

  13. #13
    Awatar MiroTT 1,8T
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    DKL
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ???
    Rocznik
    2000
    Kolor
    quattro
    Posty
    636
    Czytaliscie komentarze do tej TT? damski haldex i marchewkowe 1,8 turbo,a co do projektu to super,ale na tym zawieszeniu pneumatycznym auto wyglada jak kaleka,albo jakis polamaniec zapadniety,za te pieniadze wolal bym zawieche np OCHLINS z regulacja dobicia i tlumienia.

  14. #14
    Awatar marini
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Wisła
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    643
    Cytat Zamieszczone przez MiroTT 1,8T Zobacz posta
    Czytaliscie komentarze do tej TT? damski haldex i marchewkowe 1.8 turbo,a co do projektu to super,ale na tym zawieszeniu pneumatycznym auto wyglada jak kaleka,albo jakis polamaniec zapadniety,za te pieniadze wolal bym zawieche np OCHLINS z regulacja dobicia i tlumienia.
    Nie ma się co emocjonować Haldex do startów spod świateł jest idealnym rozwiązaniem i taki cfaniak na pewno nie raz dodstał wciery od AWD typu haldex.
    Nie podoba mu się 1.8T a jest to bardzo udana jednostka/mocna i zarazem oszczędna, więc na pewno ma kompleksy i spamuje żeby się pocieszyć i dowartościować
    pozdrawiam

  15. #15
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    ja na starcie brzydko mówiąc wydymałem "męskie" awd w evo. Damski haldex skopał dupę męskiemu autu...dlatego takie poglądy piszą chyba tylko właściciele hond 1.4 ( lol sam taką mam ale nie spinam się wytykając wady lepszym autom) i innym autom które mocno odstają od tych komentowanych(i zresztą krytykowanych) aut.
    Ja obejrzałem fotki i od razu zacząłem szukać gdzie opisywane są mody silnika. Gdy przeczytałem opis że silnik to seria to niestety mega się rozczarowałem.
    Auto fajne dopieszczone ale zgadzam się z Artturem. Auto najpierw musi jeździć a potem wyglądać dlatego jak dla mnie mega "-"za seryjny silnik co nie znaczy że podziwiam za nakład pracy.
    Gdyby auto trafiło w moje ręce od razu dostało by normalny gwint na którym się da normalnie sprawnie poruszać i silnik zrobił by wylot na rzecz 3.2 albo mocno dokoksowałbym 1.8t.
    Tak szczerze to nie lubię pozerskich aut a to niestety takie troszkę jest.....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •