Pokaż wyniki od 1 do 15 z 49

Wątek: Wymiana rozrządu w 8J - kiedy?

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Koszt wymiany rozrządu po za ASO w MK1 czy MK2 nie powinien przekroczyć 1tyś zł z częściami renomowanych dostawców, dokładnie każdy zrobi jak uważa, dla mnie wymiany w aso to jedynie poprawa samopoczucia, bo z fachowością to oni mają mało wspólnego, ale działają pod wielkim szyldem i to przyciąga, zasada jest taka koniec gwarancji i jak najdalej od paparuchów, nie zawsze pełny serwis w aso oznacza że auto jest w super stanie, bardziej zwracam uwagę przy kupnie co klient wie o aucie, niż w jakim serwisie go serwisował bo kontrolka od rdzy może się zapalić i wtedy szybko do ASO aby usunąć usterkę, jeżeli wiecie o czym ja mówię
    Znowu TT znowu Cabriolet

  2. #2
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Ty już nie masz gwarancji więc bez obaw możesz robić softa.

    No niby tak, chociaz sa tacy, ktorzy za doplata stale maja gwarancje Mi bardziej chodzi o gwarancje serwisowa. Po kazdym serwisie taka dostaje. Moj brat cioteczny ma A4 z salonu, tez juz po gwarancji. Regularnie serwisowal i nagle sie cos totalnie wysypalo na kilka tys. zl i w polsce podpieli go pod komputer on-line do niemiec i tam zadecydowali o naprawie na ich goszt w tzw. gescie dobrej woli, majac na wzgledzie to, ze auto bylo regularnie serwisowane. Jak jeszcze moje auto bylo na gwarancji fabrycznej, to sie pytalem ich co moge w nim pozmieniac, by jej nie stracic. Odpowiedzieli, ze wszystko, co w chwili wystapienia userki nie mialo na nia wplywu.


    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Za wymianę rozrządu w ASO zapłaciłem coś ok 2200 zł cena już z częściami.

    Dali Ci jakies dobre rabaty? ASO jest w stanie sporo zejsc z ceny, jesli tylko chce


    Pawel-2005, jest duzo racji w tym co mowisz, ale nie chodzi o to, czy ta kwota to duzo, czy malo. Wybor ASO to jest bardziej wizja i byc moze zludna nadzieja na to, ze w razie najgorszego mam szanse na naprawe na ich koszt. Wiem, ze to moze byc trudne, bo wystarczy obejrzec jeden odcinek Turbo Kamery by sie przekonac, jak wiele ASO traktuje klienta. Wolalbym tanszy wariant poza ASO, ale duzych oszczednosci by pewnie nie bylo. Wszystkie czesci i tak bym kupil w ASO, bo rynek jest tak samo juz tak zalany podrobkami, jak "bezwypadkowymi" tetetkami Kiedy Pawel rozszerzasz dzialanosc na silniki TFSI?

Podobne wątki

  1. Wymiana rozrządu , silnik AJQ
    Przez belian w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 06-03-2014, 11:27
  2. wymiana rozrządu tt 8j
    Przez Robson w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-11-2011, 12:24
  3. wymiana rozrzadu
    Przez Mateusz w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 02-11-2009, 13:53
  4. Wymiana rozrządu
    Przez off w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-03-2009, 09:15
  5. Wymiana rozrządu i sprzęgła
    Przez arturokrk w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-01-2009, 01:24

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •