Strona 99 z 200 PierwszyPierwszy ... 4989979899100101109149199 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,471 do 1,485 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

  1. #1471
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    Musialbys sprawdzic ile wyniesie wstawienie cwiartki. Do tego lakier i uzbrojenie przodu w blachy i plastiki. Paduszki i deske rozdzielcza, przekladke tych elementow. Wtedy dodac pare tys na +/- nieprzewidziane wydatki i wtedy bedziesz wiedzial. Na oko nikt Ci nie powie bo poprostu niewiele widac pozatym ze wycieto juz podluznice i fartuch w malo delikatny sposob co bylo blacharskim bledem ktory utrudni pozniejsza naprawe.

    Takie uszkodzenie "ciagnie sie" na ramie za uszkodzone elementy dociagajac punkty pomiarowe do fabrycznych wartosci na tyle na ile jest to mozliwe. Wtedy (po demontarzu) przodu z silnika i innych elementow, takze deski rozdzielczej, przedniej szyby itd rozwierca sie cwiartke na fabrycznych zgrzewach. Wyjmuje uszkodzony element i w to miejsce wstawia zdrowa czesc. Wtedy po rzetelnej robocie auto jest jak najbardziej uzytkowe i byle kolo nie stwierdzi naprawy na parkingu ogladajac auto. W tym przypadku bedzie o wiele trudniej bo nie wiele zostalo elementow do ciagniecia. Glupota, co by zdjecie nie straszylo.
    Weź też poprawkę na to, ze tu mamy do czynienia ze stopami aluminium, co zapewne wiesz, wymaga znacznie innych napraw i inne wygeneruje koszta.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  2. #1472
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Weź też poprawkę na to, ze tu mamy do czynienia ze stopami aluminium, co zapewne wiesz, wymaga znacznie innych napraw i inne wygeneruje koszta.
    Oczywiscie, masz racje. Koszty beda o wiele wyzsze. Nie takie rzeczy ludzie robia i to auto jest jak najbardziej do naprawy tylko nie sadze zeby to bylo oplacalne jezeli nie jest sie wlascicielem warsztatu blacharsko-lakierniczego. Wydaje mi sie ze lepiej kupic auto cale nawet za bormalna cene bo na dluzsza mete to sie poprostu oplaci.

  3. #1473
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Apr 2014
    Płeć
    Skąd
    xxxxx
    Pojemność
    brak
    KM
    3XX
    Rocznik
    xxxx
    Kolor
    xxxxx
    Posty
    770
    Tak jak pisałem wcześniej ,lepiej dołożyć i kupić sprawne auto.

  4. #1474
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez matimati Zobacz posta
    Robiłem kiedyś cwiartke,koszta duże,jak zrobiłem to potem wychodziły
    problemy z autem i wciąż coś wychodziło do naprawy ,daj sobie spokój
    Po cwiartce to problemów nigdy nie miałem, koszta tez nie wielkie, ale po dwóch to już się zaczynają takie tam, kłopoty

    Wysłane z mojego ASUS_Z00ED przy użyciu Tapatalka
    Znowu TT znowu Cabriolet

  5. #1475
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Tak wygląda struktura "budy" w TT 8J



    Generalnie nie podoba mi się to chamskie wycięcie podłużnicy i części fartucha. Lepiej byłoby widzieć to auto w całości, żeby sobie uzmysłowić jak zostało uderzone.

  6. #1476
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Z własnego doświadczenia Ci powiem, że to auto nie jest warte żadnej złotówki...widać, że w naprawę włożysz drugie tyle zakładając, że większość rzeczy zrobisz sobie sam (za 45-50tys. myślę że kupisz całe TT )...moje TT w porównaniu do tego można powiedzieć, że było lekko uderzone, a koszta nie były małe...znajdź blacharza, który Ci to poskłada, później elektryka a na końcu dobrego lakiernika...poskłada jak poskłada ale zrobi to dobrze i nie oskubie więc jak patrzę na tą to nie wiem czy chce słyszeć ile będzie kosztwała naprawa

  7. #1477
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Po cwiartce to problemów nigdy nie miałem, koszta tez nie wielkie, ale po dwóch to już się zaczynają takie tam, kłopoty

    Wysłane z mojego ASUS_Z00ED przy użyciu Tapatalka
    Hahaha!

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Domenik Zobacz posta
    Ćwiartka wcale nie jest taka droga, ale fakt, mogą być po niej małe problemy z autem
    Sie dogacie z Zuczkiem napewno, nawet przy robieniu cwiartki!

  8. #1478
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Apr 2014
    Płeć
    Skąd
    xxxxx
    Pojemność
    brak
    KM
    3XX
    Rocznik
    xxxx
    Kolor
    xxxxx
    Posty
    770
    Hehehe

  9. #1479
    Awatar Tomasso
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    995
    Hej, coś się komuś rzuca w oczy?

    http://orzel.gratka.pl/ogl/20337991....01bfbef9872e,1

    Wiem wiem, komis, ale on ma różne opinie w Łodzi. Akurat swoje MK1 tam kupiłem i absolutnie nie mam prawa narzekać. A trochę czasu już minęło

  10. #1480

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez Ernest Zobacz posta
    Zawsze zastanawiam się co kieruje ludźmi, którzy chcą kupić tak rozbite auto dla siebie. Jeśli to cena i chęć posiadania to trzeba sobie powiedzieć na pytanie "czy stać mnie na to". W mojej opinii auto wymaga poważnej naprawy a co za tym idzie nie małych środków. Dorzuć do tego jeszcze fakt czy faktycznie zdołasz je naprawić tak, że będziesz z tego zadowolony. Kolejna sprawa to "kwiatki" których teraz nie sprawdzisz, a które wyjdą Ci po naprawie i zainwestowanej kasie. Kolejna rzecz to to, że przecież wiecznie tym autem jeździć nie będziesz więc co ze sprzedażą ? Wystawisz auto z adnotacją "wspawana ćwiartka ale robiłem jak dla siebie" ? Masz jakiś budżet na zakup jakiś na naprawę, widzę że TT nie jeździsz na Twoim miejscu kupiłbym jakieś zadbane, piękne MKI i cieszył się z jazdy z myślą, że MKII tak ale jeszcze nie teraz.
    Ostatnio edytowane przez Kwinto ; 01-04-2016 o 12:52
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  11. #1481

    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    310
    Rocznik
    2016
    Kolor
    Black TTS
    Posty
    186
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Zawsze zastanawiam się co kieruje ludźmi, którzy chcą kupić tak rozbite auto dla siebie. Jeśli to cena i chęć posiadania to trzeba sobie powiedzieć na pytanie "czy stać mnie na to". W mojej opinii auto wymaga poważnej naprawy a co za tym idzie nie małych środków. Dorzuć do tego jeszcze fakt czy faktycznie zdołasz je naprawić tak, że będziesz z tego zadowolony. Kolejna sprawa to "kwiatki" których teraz nie sprawdzisz, a które wyjdą Ci po naprawie i zainwestowanej kasie. Kolejna rzecz to to, że przecież wiecznie tym autem jeździć nie będziesz więc co ze sprzedażą ? Wystawisz auto z adnotacją "wspawana ćwiartka ale robiłem jak dla siebie" ? Masz jakiś budżet na zakup jakiś na naprawę, widzę że TT nie jeździsz na Twoim miejscu kupiłbym jakieś zadbane, piękne MKI i cieszył się z jazdy z myślą, że MKII tak ale jeszcze nie teraz.
    Zakup MKI za 40 tysięcy to raczej byłby absurd (owszem takiego auta szukałem ale 3 lata temu).
    Szukam MKII 2.0 w automacie do 40 tys. i nic ciekawego nie widzę, dlatego z ciekawości i celowo zapodałem link z mocno uszkodzoną MKII.

  12. #1482
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Kwinto nie namawia Cie na mk1 za 40tysi tylko zamiast celowac w zlom mk2 za 20tys lepiej doloz jeszcze 5tys i kup laleczke mk1. Skoro dysponujesz kwota w wysokosci 40tys to mysle ze znajdziesz mk2 z dobrym wypasem, moze do malych, nie naglacych poprawek lakierniczych. Troche cierpliwosci
    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 01-04-2016 o 19:36

  13. #1483

    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Czarny
    Posty
    264
    To już oficjalnie- Kupiony Jest naprawdę idealny Był na przeglądzie i każdy detal jest na miejscu. Mega przyjemna transakcja Wyjezdzilem dzisiaj 3/4 baku i wciąż mi mało. Silnik 3.2 ... coś nierealnego, nie z tej ziemi. Kocham

  14. #1484
    Awatar madry
    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    351
    Rocznik
    2009
    Kolor
    quattro
    Posty
    312
    Gratulacje! Chyba każdy tak ma, byleby się przejechać TTką - bez żadnego celu

  15. #1485
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez schabek17 Zobacz posta
    To już oficjalnie- Kupiony Jest naprawdę idealny Był na przeglądzie i każdy detal jest na miejscu. Mega przyjemna transakcja Wyjezdzilem dzisiaj 3/4 baku i wciąż mi mało. Silnik 3.2 ... coś nierealnego, nie z tej ziemi. Kocham
    No to gratulacje! Czekamy na odpowiedni post w dziale "Nasze auta"

    Cytat Zamieszczone przez madry Zobacz posta
    Gratulacje! Chyba każdy tak ma, byleby się przejechać TTką - bez żadnego celu
    madry, święte słowa - nieważnie gdzie, byleby TTtką

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11411
    Ostatni post / autor: 17-10-2023, 10:43
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •