Strona 89 z 196 PierwszyPierwszy ... 3979878889909199139189 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,321 do 1,335 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar MoooSQ
    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    lubuskie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Silver
    Posty
    35
    Oryginalna felga została uszkodzona. Jest uderzone w cały bok. Podłużnica nie została uszkodzona. Powiesz mi coś jeszcze o tym?

  2. #2
    Awatar MarioE63
    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Siemiatycze
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Silver
    Posty
    12
    uszkodzenia auta są spore, koszty naprawy nie bedą małe w tym przypadku, pas przedni belka grill zderzak wymiana lampa, podrobione nieco jest na 'sztuke', chłodnice wentylatory wątpie by się uchowały, do tego zestaw wewnętrzy + napinacze no i jak napisałes - cały bok.. i el. zawieszenia, no chyba ze 2k euro price - to max..

  3. #3
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    A pasy zostały wystrzelone?

    Tak jak kolega MarioE63 napisał, trochę roboty by z nim było. Na plus na pewno jest prosta podłużnica, jeżeli faktycznie tak jest. Kwestia czy nic nie zostało przekoszone.

    Co do wymiany, to trochę elementów się uzbiera: błotnik lewy, drzwi lewe, nakładka na próg, nadkole tylne lewe, reflektor przedni (nie wiem jak tylny), maska, zderzak przedni, pas przedni no i wyklepanie tego fartucha bo jest zgięty.

    Zakładam, że przynajmniej 4 tysiące trzeba przygotować, jeżeli na spokojnie poszukasz wszystkich elementów pod kolor. Do tego dochodzi jeszcze jakiś blacharz...

    Wszystko zależy od tego, czy cena jest wystarczająco atrakcyjna

  4. #4
    Awatar MoooSQ
    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    lubuskie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Silver
    Posty
    35
    Oprócz tych elementów karoserii, lampy, zderzaka i grilla, widać tam jakieś szczególne uszkodzenia zawieszenia?

  5. #5
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Ceny używanych części 8j bez żadnych pakietów s czy rs na rynku wtórnym osiągają śmiesznie niskie ceny więc wpierw warto zweryfikować rynek przed podjeciem decyzji po za tym te zdjęcia mówią tyle ile chce pokazać sprzedajacy czyli nic jak zawsze oględziny całego auta konieczne
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 26-01-2016 o 21:52
    Znowu TT znowu Cabriolet

  6. #6

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Ceny używanych części 8j bez żadnych pakietów s czy rs na rynku wtórnym osiągają śmiesznie niskie ceny więc wpierw warto zweryfikować rynek przed podjeciem decyzji po za tym te zdjęcia mówią tyle ile chce pokazać sprzedajacy czyli nic jak zawsze oględziny całego auta konieczne
    Z opinią o "śmiesznie niskich" cenach raczej bym uważał. Części do MKII jest masa tylko co z tego jak 80% blacharki to czesci naprawiane lub lakierowane. Szukasz czegoś konkretnego to albo to złom albo ludzie nie wiedzą co sprzedają. Fajnym przykładem jest np.grill w połysku. Spróbuj kupić go w komplecie bez pękniętych chromow w śmiesznej cenie. Wiem co mowię sam ostatnio szukałem kilku pierdól - Allegro, giełda, ogłoszenia - możesz zapomnieć o rzetelnej sprzedaży. Swoje czesci kupiłem w firmie która ściąga je w kompletach z Niemiec - dostajesz opis, zdjecia auta, wykaz czesci dostępnych od tej konkretnej sztuki. Niestety minus jest taki że ceny tak kupionych czesci to + 20% - 25% up.
    Ostatnio edytowane przez Kwinto ; 27-01-2016 o 07:00
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  7. #7

    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    2
    Kolor
    3
    Posty
    202
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Swoje czesci kupiłem w firmie która ściąga je w kompletach z Niemiec - dostajesz opis, zdjecia auta, wykaz czesci dostępnych od tej konkretnej sztuki. Niestety minus jest taki że ceny tak kupionych czesci to + 20% - 25% up.
    Podrzuć proszę namiar na tę firmę. Z góry dzieki.

  8. #8

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Z opinią o "śmiesznie niskich" cenach raczej bym uważał. Części do MKII jest masa tylko co z tego jak 80% blacharki to czesci naprawiane lub lakierowane. Szukasz czegoś konkretnego to albo to złom albo ludzie nie wiedzą co sprzedają. Fajnym przykładem jest np.grill w połysku. Spróbuj kupić go w komplecie bez pękniętych chromow w śmiesznej cenie. Wiem co mowię sam ostatnio szukałem kilku pierdól - Allegro, giełda, ogłoszenia - możesz zapomnieć o rzetelnej sprzedaży. Swoje czesci kupiłem w firmie która ściąga je w kompletach z Niemiec - dostajesz opis, zdjecia auta, wykaz czesci dostępnych od tej konkretnej sztuki. Niestety minus jest taki że ceny tak kupionych czesci to + 20% - 25% up.
    Też poproszę.

  9. #9
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Niestety minus jest taki że ceny tak kupionych czesci to + 20% - 25% up.
    Powiem szczerze, że z ciekawości przejrzałem ich aukcje na Allegro i powiem Ci, że jeżeli chodzi o ich ceny to trochę bardziej up niż 20-25%. Przykład z którym akurat jestem na bieżąco, bo szukałem do swojego auta- komplet skórzanych boczków drzwiowych do Passata B6 Variant chodzi przeciętnie w cenie ok. 400zł za komplet, 500zł to już max, a oni sprzedają welurowy w cenie 899zł (welur można już znaleźć w dobrym stanie za ok.200-300zł). Także jeżeli mają więcej takich kwiatków, to raczej radziłbym rozeznać dobrze sprawę przed zakupem czegoś w tej firmie

  10. #10

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    Powiem szczerze, że z ciekawości przejrzałem ich aukcje na Allegro i powiem Ci, że jeżeli chodzi o ich ceny to trochę bardziej up niż 20-25%. Przykład z którym akurat jestem na bieżąco, bo szukałem do swojego auta- komplet skórzanych boczków drzwiowych do Passata B6 Variant chodzi przeciętnie w cenie ok. 400zł za komplet, 500zł to już max, a oni sprzedają welurowy w cenie 899zł (welur można już znaleźć w dobrym stanie za ok.200-300zł). Także jeżeli mają więcej takich kwiatków, to raczej radziłbym rozeznać dobrze sprawę przed zakupem czegoś w tej firmie
    Mówię na bazie tego co ja u nich kupiłem i też dałem dużo ale bez druciarstwa i lepienia z gooowna. Drogo ? Może i drogo - pojęcie względne. Ale goście są nie od dziś na rynku i jakoś się dobrze mają. W moim przypadku zawarzyły jeszcze dwa aspekty: nie miałem czasu na jeżdżenie po Polsce i szukanie u Januszy po szopach części, dwa ze względu na zawód od łysych kupować nie chce.
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  11. #11
    Awatar MarioE63
    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Siemiatycze
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Silver
    Posty
    12
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Z opinią o "śmiesznie niskich" cenach raczej bym uważał. Części do MKII jest masa tylko co z tego jak 80% blacharki to czesci naprawiane lub lakierowane. Szukasz czegoś konkretnego to albo to złom albo ludzie nie wiedzą co sprzedają. Fajnym przykładem jest np.grill w połysku. Spróbuj kupić go w komplecie bez pękniętych chromow w śmiesznej cenie. Wiem co mowię sam ostatnio szukałem kilku pierdól - Allegro, giełda, ogłoszenia - możesz zapomnieć o rzetelnej sprzedaży. Swoje czesci kupiłem w firmie która ściąga je w kompletach z Niemiec - dostajesz opis, zdjecia auta, wykaz czesci dostępnych od tej konkretnej sztuki. Niestety minus jest taki że ceny tak kupionych czesci to + 20% - 25% up.
    100% RACJA - albo masz dojście do CZĘŚCI albo ładujesz zjechany złom z pt. dobra cena z allegro (i maska przychodzi 'igła W ORYGINALE', a real - zagniecione rogi + 1000um... ocieplenia, hehe) Ale czego się spodziewać .. jaka cena - TAKI TOWAR.

  12. #12
    Awatar MarioE63
    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Siemiatycze
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Silver
    Posty
    12
    przy takim strzale airbagi na 100% wystrzeliły, szyby przedniej tez nie ma z racji otwarcia bocznej, napinacze zwijają w słupkach bocznych, pasy dociskają, 4 tysie na ogarnięcie wnętrza może byc mało niestety...

  13. #13
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    No ja tu mówiłem tylko o części zewnętrznej Kolega MoooSQ niech jeszcze powie jak to wszystko wygląda wewnątrz.

    A co do zawieszenia, to wahacz jest zupełnie odkręcony. Zawieszenie jest tutaj baardzo proste z przodu - zwykła kolumna McPhersona, ale zwróć uwagę na tą śrubę co wystaje - wskazuje na to, że wahacz po prostu jest włożony, albo złapany tylko z drugiej strony.

  14. #14
    Awatar MoooSQ
    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    lubuskie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Silver
    Posty
    35
    Żadna poducha nie wystrzeliła z tego co się orientuje, a co do wahacza, czy sprawa jest poważna?

  15. #15

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    To jest jakiś bajko pisarz. Rocznik model 2009 to powinien mieć zegary białe, a ma czarne. Przednie lampy czarne s-line ... ta jasne..

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11411
    Ostatni post / autor: 17-10-2023, 10:43
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •