Strona 83 z 200 PierwszyPierwszy ... 3373818283848593133183 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,231 do 1,245 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

  1. #1231
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Ja uwazam, ze siedzenia moga byc juz sfatygowane jesli auto jezdzilo w miescie. Ciagle wysiadanie i wsiadanie z auta to jest to co wrecz "zjada" fotele. Zwlaszcza wersje kubelkowe. W trasie trzaska sie drzwiami raz i robi np 300km gdzie w miescie na 300km mozna wsiadac i wysiadac np 50razy. A co do tego ze podniszczone sa oba fotele, moze to bylo jedyne auto w domu(?).. jezeli okaze sie ze miala malowane zderzaki (a wykluczy sie wypadkowosc) to normalne w autach z Belgii, rozpychanie sie zderzakami to ich sport narodowy pozdrawiam i zycze udanych poszukiwan!

  2. #1232
    Awatar madry
    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    351
    Rocznik
    2009
    Kolor
    quattro
    Posty
    312
    Dziękuję za odpowiedzi- zdjęcia są trochę słabe, żeby ocenić zużycie foteli - poprosiłem o lepsze fotki, więc może coś dostanę.

    Teraz zauważyłem że zderzak nie ma osłon wewnątrz wlotów (porównując z innymi egzemplarzami), więc pewnie był wymieniany. Jeżeli to jest element zewnętrzny wersji s-line, to chyba jedyny (brak dyfuzora z tyłu i nakładek na progi)? Potwierdzałoby to, że zderzak z przodu był wymieniany.

  3. #1233
    Awatar streetrace
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Radom
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Phantom
    Posty
    548
    Ja mam 53.000km i też lewy boczek siedziska nie wygląda jak nowy...
    ale, to właśnie robi 90% miasto, wsiadanie/wysiadanie...
    moja mama ma BMW 1er i 70.000km - 100% miasto, boczek kierowcy na jasnej skórze już się wyciera.
    Ostatnio edytowane przez streetrace ; 14-01-2016 o 11:57

  4. #1234
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Tapicerka w MK2 jest mierna, ale ja bym zwrócił uwagę na przód - zderzak bez znaczka quattro i z pakiety S-line, przy czym z tyłu zderzak zwykły. Na tylnej klapie powinien być znaczek TDI, może ktoś ściągnął, nie wiem.

    Ten użytkownik miał wystawioną bodajże na sprzedaż jakiś czas temu:
    http://www.klubtt.pl/showthread.php?...K2-TDI-Quattro

  5. #1235
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Auto z Belgi więc pod siedzeniem można znaleźć rzygi albo kupę, kierownica zjechana jak po 300tyś, myślę że 100 to lekko uciekło gdzieś przy sprowadzaniu, styrała to Europa zach. teraz będzie dla Polaka, ludzie szanujcie swoje pieniądze naprawdę!!

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez streetrace Zobacz posta
    Ja mam 53.000km i też lewy boczek siedziska nie wygląda jak nowy...
    ale, to właśnie robi 90% miasto, wsiadanie/wysiadanie...
    moja mama ma BMW 1er i 70.000km - 100% miasto, boczek kierowcy na jasnej skórze już się wyciera.
    TT po 53tyś km pachnie jeszcze nowością w środku, ale czasem zdarza się ze wpadnie w ręce rzeźnika, no i wtedy faktycznie, może być różnie.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  6. #1236
    Awatar streetrace
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Radom
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Phantom
    Posty
    548
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    TT po 53tyś km pachnie jeszcze nowością w środku, ale czasem zdarza się ze wpadnie w ręce rzeźnika, no i wtedy faktycznie, może być różnie.
    Pytanie też - ile waży właściciel... bo jak d*pa w kuble sie nie mieści, to skóra się gniecie.
    U mnie poza widocznymi załamaniami na skórze - tylko na prawej części siedziska kierowcy, nie mam najmniejszych przetarć, nawet biała alcantara jest jak nowa.

  7. #1237
    Awatar madry
    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    351
    Rocznik
    2009
    Kolor
    quattro
    Posty
    312
    Ok, jestem po rozmowie telefonicznej z właścicielem. Auto miało w Belgii przygodę ze znakiem, wymieniony przedni zderzak, maska wymieniona w całości, wymieniona przednia szyba. Miało również wgnieciony dach w miejscu daszka przeciwsłonecznego, który został jak to określił sprzedawca, naprawiony poprzez wymianę samego poszycia "na nitach". Jest niewielka ilość szpachli w miejscach łączenia poszycia dachu ze słupkami… Przebieg podobno zgodny z książką i nie ma problemu, żeby sprawdzić auto w ASO.

    Może dla kogoś przydadzą się te informacje, jak dla mnie naprawa dachu dyskwalifikuje ten samochód.

    hubi_pl dzięki za linka, auto finalnie świetnie się prezentuje, ale trochę przeszło… chodzi mi o te wszystkie zmiany/wymiany/ulepszenia. Jaka cena ktoś pamięta?
    Ostatnio edytowane przez madry ; 14-01-2016 o 17:06

  8. #1238
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Ale co przeszlo? Zmiany foteli na inne czy zderzakow na sline...to nie skresla moim zndaniem auta. Poprzednia wlascicielka troche je zaniedbala. Niepamietam ale wysoki 60k chyba

  9. #1239
    Awatar madry
    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    351
    Rocznik
    2009
    Kolor
    quattro
    Posty
    312
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Ale co przeszlo? Zmiany foteli na inne czy zderzakow na sline...to nie skresla moim zndaniem auta. Poprzednia wlascicielka troche je zaniedbala. Niepamietam ale wysoki 60k chyba
    No właśnie ta wymiana całego wnętrza na S-Line, wymiana zderzaków na S-Line, zmiana nawigacji, nieoryginalne obszycia… tak naprawdę, jeżeli popatrzymy po VIN na to co auto powinno posiadać jak wyjechało z fabryki, a co ma obecnie, to jest to kompletnie inny samochód…. nie twierdzę, że to dyskwalifikuje tą TT bo wygląda naprawdę dobrze, jednak wolałbym żeby była to/lub nie fabryczna wersja S-line.

  10. #1240
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Jak juz byla naprawa dachu to z doswiadczenia wiem (ojciec blacharz z ponad 20letnim starzem) ze wcale nie musial to byc tylko znak drogowy.. zreszta wybor i $$$ Twoje ale mysle ze Zuczek ma racje, trzeba szanowac kase.. zwlaszcza ze jest to drogie auto.

  11. #1241
    Awatar MoooSQ
    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    lubuskie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Silver
    Posty
    35
    Witam ponownie

    Interesuje mnie te Audi, mieliście może z nim jakiś kontakt lub czy coś wydaje wam się podejrzane? Wyposażenie ma świetne, pełny zewnętrzny i wewnętrzny S-line, a do tego nagłośnienie Bose. Co myślicie klubowicze?
    http://moto.gratka.pl/tresc/audi-tt-...8cac275c865a,1

  12. #1242
    Awatar KOWBOJ
    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    368
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    153
    Cytat Zamieszczone przez MoooSQ Zobacz posta
    Witam ponownie

    Interesuje mnie te Audi, mieliście może z nim jakiś kontakt lub czy coś wydaje wam się podejrzane? Wyposażenie ma świetne, pełny zewnętrzny i wewnętrzny S-line, a do tego nagłośnienie Bose. Co myślicie klubowicze?
    http://moto.gratka.pl/tresc/audi-tt-...8cac275c865a,1
    Dla mnie golas ja tam nie widzę tempomat. Napisać można wszystko. Jak to się mówi? ?? Papier przyjmie wszystko.

  13. #1243
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Po czym poznajesz, że ma pełne S-line zewnętrzne? Po naklejonych emblematach na bokach karoserii? A gdzie reszta pakietu?
    Po czym poznajesz, że ma pełne S-Line wewnętrzne? Po logo na fotelach? A gdzie reszta pakietu?
    Wyposażenie faktycznie świetne, bez DLR, bez czujnika zmierzchu, bez czujnika deszczu, bez tempomatu, bez grzanych foteli, bez elektrycznych foteli, bez lusterka wewnętrznego fotochromatycznego, bez kolorowej nawi, bez kierownicy multifunkcyjnej, bez ksenonów. To auto to biedak.
    Do tego nie widzę przycisku zwalniającego dźwignię ręcznego, rączka od otwierania maski też nie powinna tak odstawać.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  14. #1244
    Awatar streetrace
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Radom
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Phantom
    Posty
    548
    Z tym przyciskiem od ręcznego... spotrzegawczy jesteś

  15. #1245
    Awatar Madzia142
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Wa-wa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    180
    Rocznik
    2010
    Kolor
    czarny
    Posty
    737
    kupuj nie pytaj .

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11411
    Ostatni post / autor: 17-10-2023, 10:43
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •