Strona 75 z 200 PierwszyPierwszy ... 2565737475767785125175 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,111 do 1,125 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

  1. #1111

    Dołączył
    Nov 2015
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2010
    Kolor
    Czarna
    Posty
    5
    Znowu zmylił mnie napis TTS na tyle auta i opis. Od teraz będę liczył wydechy, bo większość stron (np. autocentrum) nie ma zupełnie opisu różnic, dzięki! W takim razie, łatwiej znaleźć Fiata 126p z 10000 przebiegu niż TTS w ogłoszeniach :/
    Ostatnio edytowane przez Intro ; 19-11-2015 o 15:31

  2. #1112
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    tak jak kolega hubi_pl napisał, masa jest a'la TTS-ów podobnie jak BMW M-ek

  3. #1113
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    AUDI TTS nie jest ciężko poznać, poświęć trochę czasu i dowiedz się więcej o wersjach AUDI TT 8J.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  4. #1114
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Intro tutaj masz TTSa - http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-s-a...-ID6ycQib.html
    Wklejam tylko przykład - nie znam auta i nie wiem czy to 2 zespawane przystanki.

    Przyjrzyj się zderzakom, przód tył, ten ma akurat więcej mocy, w oryginale 272KM.
    pozdr
    hubi

  5. #1115

    Dołączył
    Nov 2015
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    2
    Jeżeli ktos miał okazję widzieć mój post powitalny, to zapewne wie, że poszukuję TT z silnikiem 3,2 V6. O dziwo, obecnie na Allegro/OLX jest bardzo mało ogłoszeń wersji 8J z tym silnikiem, ale z tego co jest, najciekawiej wygląda opcja poniżej. Martwi mnie oczywiście mały przebieg - sprzedawca stwierdził, że wynika z małego użytkowania auta, w co dzisiaj ciężko uwierzyć, ale kto wie, może to jest właśnie ten egzemplarz, którym jeżdżono tylko na niedzielne zakupy i to w drodze z kościoła Jutro zamierzam się wybrać do Torunia i ją obejrzeć, ale mimo wszystko liczę na Wasze opinie na temat tego egzemplarza - może ktoś miał już z nim styczność, widzi ze zdjęć coś, co powinno mnie odwieść od wizyty u sprzedającego? Będę wdzięczny za wszelkie opinie!

    http://allegro.pl/audi-tt-3-2-v6-qua...799379845.html

    Pozdrawiam

    Adik

  6. #1116
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Adik sprzedawca będzie twierdził różne rzeczy bo to handlarz...tak, może to jest właśnie ta jedyna wymarzona TT, ale w 47,000km to nikt na tym forum po tych fotkach nie uwierzy

    Po zdjęciach powiem Tobie że powinna mieć około 100,000 więcej i to bym się zgodził, ba, nie bał. Ja miałem mk2 3.2V6 do przebiegu 240,000 i nic się nie działo.

    Wracając do auta z Torunia - na miejscu usłyszysz to co chcesz usłyszeć, wymienione w ogłoszeniu wyposażenie troszkę mija się z prawda, widocznie kopiuj wklej albo zaznaczanie na chybił trafił.

    Nie wiązałbym dużych nadziei z tym autem, ale jak masz trochę wolnego czasu to przejechać się nie zaszkodzi. Koniecznie sprawdź lakier, drzwi kierowcy już po fotach się różnią, pod maską brakuje plastików pomiędzy grillem a reflektorami - po obu stronach - one same nie wypadają!

  7. #1117
    Awatar DarioZ
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2011
    Kolor
    black
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Adik

    Po zdjęciach powiem Tobie że powinna mieć około 100,000 więcej i to bym się zgodził, ba, nie bał. Ja miałem mk2 3.2V6 do przebiegu 240,000 i nic się nie działo.


    Ja bym obstawił że auto ma przebiegu 200 +, zerknij na fotel kierowcy ( przetarła się skóra) już nie wspomnę o wyślizganej kierownicy oraz gałce zmiany biegów gdzie generalnie jej się nie dotyka, tu klubowicze mają w lepszym stanie fotele w MK 1. Fakt że skóry w MK2 są gorsze od poprzednika, ale bez przesady !!

  8. #1118
    Awatar DarioZ
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2011
    Kolor
    black
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Adik

    Po zdjęciach powiem Tobie że powinna mieć około 100,000 więcej i to bym się zgodził, ba, nie bał. Ja miałem mk2 3.2V6 do przebiegu 240,000 i nic się nie działo.


    Ja bym obstawił że auto ma przebiegu 200 +, zerknij na fotel kierowcy ( przetarła się skóra) już nie wspomnę o wyślizganej kierownicy oraz gałce zmiany biegów gdzie generalnie jej się nie dotyka, tu klubowicze mają w lepszym stanie fotele w MK 1. Fakt że skóry w MK2 są gorsze od poprzednika, ale bez przesady !!

  9. #1119
    Awatar Madzia142
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Wa-wa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    180
    Rocznik
    2010
    Kolor
    czarny
    Posty
    737
    Cytat Zamieszczone przez Adik Zobacz posta
    Jeżeli ktos miał okazję widzieć mój post powitalny, to zapewne wie, że poszukuję TT z silnikiem 3,2 V6. O dziwo, obecnie na Allegro/OLX jest bardzo mało ogłoszeń wersji 8J z tym silnikiem, ale z tego co jest, najciekawiej wygląda opcja poniżej. Martwi mnie oczywiście mały przebieg - sprzedawca stwierdził, że wynika z małego użytkowania auta, w co dzisiaj ciężko uwierzyć, ale kto wie, może to jest właśnie ten egzemplarz, którym jeżdżono tylko na niedzielne zakupy i to w drodze z kościoła Jutro zamierzam się wybrać do Torunia i ją obejrzeć, ale mimo wszystko liczę na Wasze opinie na temat tego egzemplarza - może ktoś miał już z nim styczność, widzi ze zdjęć coś, co powinno mnie odwieść od wizyty u sprzedającego? Będę wdzięczny za wszelkie opinie!

    http://allegro.pl/audi-tt-3-2-v6-qua...799379845.html

    Pozdrawiam

    Adik

    Kolego, polecam wejście na stronkę mobile.de i sprawdzenie aut i ich autentycznych przebiegów i ich cen, a zwłaszcza takiej TT jakiej poszukujesz z silnikiem 3,2 gdzie akcyza wynosi 18,6 % , czyli prawdopodobnie w momencie sprowadzenia odliczając tylko teraz akcyzę kosztowała około 44.000 zł, a gdzie koszty sprowadzenia auta i zarobku no i ewentualnie naprawa. Niestety po przeliczeniu to auto przy sprowadzeniu żeby sprzedający mógł osiągnąć jakikolwiek zysk musiałby sprowadzić to auto za minimum 30.000, a to jak wejdziesz na w/w stronę nie jest niemożliwe. Musi być kompletnym złomem ( a może i do kasacji ) i nie będzie na ten temat żadnej historii w audi ( co daje wiele do myślenia ). Warto naprawdę wejść na tą stronę bo to bardzo "rozjaśnia umysł" potencjalnych kupujących w PL.

  10. #1120

    Dołączył
    Oct 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    Posty
    19
    Panowie,
    ktoś jest w stanie coś powiedzieć o tej sztuce?:
    Coś tam o niej wiem, ale chciałem się dowiedzieć czy ktoś może zna inne szczegóły na jej temat.
    http://allegro.pl/audi-tt-quatro-2-0...794773578.html
    VIN: TRUFFAFK8A1019999
    Ostatnio edytowane przez Elczupakadra ; 24-11-2015 o 11:54

  11. #1121
    Awatar squirrelkuss
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    240
    Rocznik
    2007
    Kolor
    yellow mat
    Posty
    783
    Cena nie jest za niska jak na ten rocznik?

    Wysłane z Xiaomi Mi4

  12. #1122

    Dołączył
    Oct 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    Posty
    19
    Raczej chodzi mi realny stan i jego historie. Cena to zagadnienie, z którym sam sobie poradzę.
    Generalnie samochód był sprowadzany z USA, co determinuje, że był uderzony. (w żadnym wypadku nie opłaca się sprowadzać pojazdu niebitego z USA)
    Mam dostęp to pewnych zdjęć, jednak nie obrazują one szczegółów, którymi jestem zainteresowany.
    Stąd moja prośba o pomoc w ustaleniu stanu pojazdu.

  13. #1123
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Czy na zdjęciach przed przyjazdem do Polski była uderzona przodem? Bo ta maska wydaje mi się podejrzana. Jak dla mnie za bardzo jest skierowana ku dołowi, jeżeli patrzymy na bok auta...

  14. #1124
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez Elczupakadra Zobacz posta
    Raczej chodzi mi realny stan i jego historie. Cena to zagadnienie, z którym sam sobie poradzę.
    Generalnie samochód był sprowadzany z USA, co determinuje, że był uderzony. (w żadnym wypadku nie opłaca się sprowadzać pojazdu niebitego z USA)
    Mam dostęp to pewnych zdjęć, jednak nie obrazują one szczegółów, którymi jestem zainteresowany.
    Stąd moja prośba o pomoc w ustaleniu stanu pojazdu.
    Pokaż zatem te zdjęcia a teksty o tym że w żadnym wypadku nie opłaca się sprowadzać nie bitego auta z USA odpuść sobie tutaj...

  15. #1125
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    Carfax mówi o wystrzelonych poduchach oraz to:
    05/04/2013 TRENTON, NJ
    55,100
    Motor Vehicle Dept. TITLE (Title #:ER201312400000106)
    SALVAGE
    POSSIBLE TOTAL LOSS - VEHICLE TITLED/REGISTERED TO AN INSURANCE COMPANY

    Wcześniej była uderzona jeszcze dwa razy

    Fotek jeszcze nie znalazłem
    Ostatnio edytowane przez Malisz ; 24-11-2015 o 21:04

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11411
    Ostatni post / autor: 17-10-2023, 10:43
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •