Strona 72 z 200 PierwszyPierwszy ... 2262707172737482122172 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,066 do 1,080 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

  1. #1066

    Dołączył
    Jul 2015
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    201x
    Kolor
    biel
    Posty
    17
    Cześć,

    Czy ktoś może oglądał na żywo tę sztukę bądź na zdjęciach zauważa coś niepokojącego?

    http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-aud...-ID6yae9H.html

    Po VINie chyba wszystko na pierwszy rzut oka się zgadza.

  2. #1067
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    W ciemno mówię ze walony wszędzie gdzie się da? jakiś składak.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  3. #1068

    Dołączył
    Jul 2015
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    201x
    Kolor
    biel
    Posty
    17
    Chyba to samo wtedy trzeba byłoby poowiedzieć o tym cacku za 85k http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-s-l...-ID6y9SE3.html

    Inna sprawa to czy ktoś z forumowiczów jest mi wstanie rozkodować po VINie czy ten samochodzik miał w oryginale pakiet S-line?
    Ostatnio edytowane przez mirekinzynier ; 04-09-2015 o 17:17

  4. #1069
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Co do tego auta
    http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-aud...-ID6yae9H.html
    to moze byc to oryginalny sline ale przedni zderzak napewno nie wyjechal z nim z fabryki, mzoe zmienil bo mu sie bardzo podobal.

  5. #1070

    Dołączył
    Jul 2015
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    201x
    Kolor
    biel
    Posty
    17
    Dzięki Hubi za odpowiedź.

    Tak, zderzaki przedni i tylny zostały zmienione oraz dołożone są progi. Właściciel ma podobno oryginalne do wglądu.

  6. #1071
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Zastanów się nad poszukaniem Quattro, jak nie 3.2 to 2.0 bo to inna bajka. Koszty zakupu masz prawie takie same, utrzymania niewiele wieksze, dochodzi CI tylko olej co 30K km i filtr co 60K. Wiele osob na forum po jeździe ośką zmieniali na quattro.

  7. #1072

    Dołączył
    Jul 2015
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    201x
    Kolor
    biel
    Posty
    17
    Zapewne zarówno Ty jak i forumowicze, którzy wzięli quattro macie rację bo ten typ napędu to sama przyjemność. Jeśli znalazłbym odpowiednią sztukę to na pewno bym się zdecydował właśnie na napęd na 4 kółka.

    Wracając jeszcze do tej białej TT-ki to pomimo bardzo dobrego stanu wnętrza mam lekkie wrażenie, że sprzedający coś kręci i nie wiem czy jest sens wydawania 450zł na kontrolę w ASO. Przednia szyba była wymienia (jeszcze w Niemczech) i zauważyłem dwie rzeczy, które mogą (ale nie muszą) świadczyć o tym, że coś się poważniejszego przytrafiło temu egzemplarzowi. Mianowicie, plastik w prawych drzwiach na wysokości lusterka jest pęknięty (taka wąska litera V jest widoczna) oraz z lewej strony (blisko pokrętła od świateł) plastik deski rozdzielczej jest słabo spasowany z dolną częścią kokpitu (dość sporawa szczelina zapewne powstała przez wyłamany jakiś plastikowy ząbek zatrzaskowy) co na pewno nie było od nowości bo takie rzeczy nie przechodzą w zakładach OEMów (bazuje na swoim doświadczeniu zawodowymi z plastikami w automotive).

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Zainteresował mnie jeszcze jeden egzemplarz z Poznania kupiony w polskim salonie http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-2-0-tfsi-salon-polska-bezwypadkowy-ID6ya6KJ.html

    Widział może ktoś ten egzemolarz na żywo? Wygląda również ładnie na zdjeciach.

  8. #1073
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez mirekinzynier Zobacz posta
    Zapewne zarówno Ty jak i forumowicze, którzy wzięli quattro macie rację bo ten typ napędu to sama przyjemność. Jeśli znalazłbym odpowiednią sztukę to na pewno bym się zdecydował właśnie na napęd na 4 kółka.
    Wpadnij obejrzyj moja, jak Ci sie spodoba to masz za te same pieniadze 4x4, mocny bezawaryjny silnik i lepsze wyposażenie.

    Co do tej 2.0 Tfsi - wyglada ok, zdjecia sa słabe ale widac ze grill nie jest oryginalny. Ja osobiscie zmienilem czerwone wnetrze na nowe czarne, ale to juz kwestia co kto lubi.

  9. #1074
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez mirekinzynier Zobacz posta
    Zapewne zarówno Ty jak i forumowicze, którzy wzięli quattro macie rację bo ten typ napędu to sama przyjemność. Jeśli znalazłbym odpowiednią sztukę to na pewno bym się zdecydował właśnie na napęd na 4 kółka.

    Wracając jeszcze do tej białej TT-ki to pomimo bardzo dobrego stanu wnętrza mam lekkie wrażenie, że sprzedający coś kręci i nie wiem czy jest sens wydawania 450zł na kontrolę w ASO. Przednia szyba była wymienia (jeszcze w Niemczech) i zauważyłem dwie rzeczy, które mogą (ale nie muszą) świadczyć o tym, że coś się poważniejszego przytrafiło temu egzemplarzowi. Mianowicie, plastik w prawych drzwiach na wysokości lusterka jest pęknięty (taka wąska litera V jest widoczna) oraz z lewej strony (blisko pokrętła od świateł) plastik deski rozdzielczej jest słabo spasowany z dolną częścią kokpitu (dość sporawa szczelina zapewne powstała przez wyłamany jakiś plastikowy ząbek zatrzaskowy) co na pewno nie było od nowości bo takie rzeczy nie przechodzą w zakładach OEMów (bazuje na swoim doświadczeniu zawodowymi z plastikami w automotive).

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Zainteresował mnie jeszcze jeden egzemplarz z Poznania kupiony w polskim salonie http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-2-0...-ID6ya6KJ.html

    Widział może ktoś ten egzemolarz na żywo? Wygląda również ładnie na zdjeciach.
    Wczoraj żyliśmy w matriksie dziś już w szarej rzeczywistości po meczu Polska Niemcy, tak samo będzie jak pojedziesz obejrzeć białą TT
    Może faktycznie poznaj wersję 3.2 Quatro wtedy zmienisz zdanie i kupisz sprawdzony forumowy egzemplarz.
    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Wpadnij obejrzyj moja, jak Ci sie spodoba to masz za te same pieniadze 4x4, mocny bezawaryjny silnik i lepsze wyposażenie.

    Co do tej 2.0 Tfsi - wyglada ok, zdjecia sa słabe ale widac ze grill nie jest oryginalny. Ja osobiscie zmienilem czerwone wnetrze na nowe czarne, ale to juz kwestia co kto lubi.
    Po fotkach to R8 też wygląda nieźle
    http://www.audiblogpl.com/2014/07/be...10-spyder.html
    Znowu TT znowu Cabriolet

  10. #1075
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    W sensie ze nie widac szpar, zle spasowanych reflektorow etc. grill wymieniany napewno. Jak zawsze - ocena na podstawie zdjec to wyczyn niczym od wrozbity macieja

  11. #1076
    Awatar MiroTT 1,8T
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    DKL
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ???
    Rocznik
    2000
    Kolor
    quattro
    Posty
    636
    Witam jeszcze troche zaczne poszukiwania Audi TT mk2 2,0t quattro rocznik pewnie z tych pierwszych 2006,mam pytanie odnosnie magnetic ride,jak to poznac,w jakich wersjach i rocznikach bylo,bo chce miec TT bez tego.

  12. #1077
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    W tych latach to quattro tylko w 3,2. Co do magnetica to masz przycisk z ikonka amortyzatora przy wlaczniku awaryjnych kolo dzwigni zmiany biegow.

  13. #1078
    Awatar MiroTT 1,8T
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    DKL
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ???
    Rocznik
    2000
    Kolor
    quattro
    Posty
    636
    Dzieki hubi,a wiesz od jakiego rocznika weszlo quattro w 2,0? Czas na zmiane nadchodzi,ale zostaje dalej przy TT i nic tego nie zmieni.

  14. #1079
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Chyba ok 08/09

  15. #1080
    Awatar MiroTT 1,8T
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    DKL
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ???
    Rocznik
    2000
    Kolor
    quattro
    Posty
    636
    Z checia kupil bym wersje 3,2 quattro sprowadzona,ale akcyza powyzej 2l to paranoja

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11411
    Ostatni post / autor: 17-10-2023, 10:43
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •