Strona 68 z 200 PierwszyPierwszy ... 1858666768697078118168 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,006 do 1,020 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

  1. #1006

    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    8
    Cytat Zamieszczone przez przemeks Zobacz posta
    Zauważ, że tylna lewa felga jest grafitowa, pozostałe są srebrne. Dziwne to.
    Tak wiem, rzuciło mi się to w oczy. Felgi na pewno są zmienione, właścicielka pojazdu wspomniała o wymianie co więcej wczoraj rozmawiał z nią mój kolega i mówiła że w tamtym roku jak ten samochód był przez nią kupowany (przyjechał z włoch) był "lekko uszkodzony" z lewej strony dlatego kupiła zderzak i lampy "takie z 2014r" czyli poliftowe. Ta cała historia mnie nie dziwi mógł być to samochód walnięty mocno sprowadzony do pl i naprawiony w sumie to standard ale powiedzcie czy jest możliwe, że może nie być go w bazie audi? Albo jak ktoś się orientuje to kiedy samochód faktycznie może nie być w bazie? Czy numer vin musiał być przebijany?

  2. #1007
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    biber trochę to jak bełkot wygląda.
    Auto ma już którąś ,,przygodę" nie do końca zresztą wyjaśnioną, a dalej jesteś nim zainteresowany?
    ZUCZEK dobrze to określił.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  3. #1008
    Awatar Madzia142
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Wa-wa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    180
    Rocznik
    2010
    Kolor
    czarny
    Posty
    737
    jesli auto jest w Kraju zarejestrowane przynajmniej od 2014 r.i przeszło aktualne badania techniczne musi być zarejestrowane w bazie danych https://historiapojazdu.gov.pl/ jak tam nie figuruje to 100% przekręt.

  4. #1009
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Cytat Zamieszczone przez biber Zobacz posta
    powiedzcie czy jest możliwe, że może nie być go w bazie audi? Albo jak ktoś się orientuje to kiedy samochód faktycznie może nie być w bazie? Czy numer vin musiał być przebijany?
    Audi Italia nie jest po prostu polaczone z centralna baza Audi.
    Innymi slowy jesli TT przyjechala z Wloch sprawdzajac ja w naszym ASO Audi nic o niej nie znajdziesz.
    Nie jest to kwestia "przekretu", normalny stan rzeczy dla aut z tamtego kraju.
    Warto jednak zachowac szczegolna czujnosc, gdyz taka "czysta historia" to zacheta do krecenia licznikow oraz ukrywania przygod autta.
    To co mozesz zrobic:
    a/ sprawdzic PRZED zakupem na policji po numerze VIN czy autto nie jest kradzione - rejestr zgloszonych aut zawiera tez Wloskie.
    b/ rozkodowac VIN w ASO a dostaniesz pelna specyfikacje autta

    "Love Them BOTH" - M.

  5. #1010
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Napisał. że. w bazie. audi. nie. istnieje. to. co. tu. sprawdzac. może. jest. w bazie forda np. znam osobiscie. taki. przypadek
    Znowu TT znowu Cabriolet

  6. #1011
    Awatar sebam
    Dołączył
    Feb 2015
    Płeć
    Skąd
    Leszno
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Czarny
    Posty
    137
    KOlego biber, mieszkam od tej tt jakieś 30 km ale już w innym powiecie i województwie, i uwierz mi że stamtąd nie kupiłbym malucha, przekręty itp. też miałem jechać to oglądać ale odradziło mi parę osób co widziało ten "samochód". Aha a jak tel odebrała kobieta to taki znany ich chwyt, że niby od kobiety. Takżę mogę ci powiedzieć na 100% że szkoda czasu i nerwów.
    a tak w ogóle poczytaj w necie o powiecie górowskim i samochodach i wszystko się wyjaśni.
    Ostatnio edytowane przez sebam ; 19-04-2015 o 17:40

  7. #1012

    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    8
    Panowie nie bijcie, jestem uparty i pojechałem sprawdzić tego ulepa, oczywiście M and V ma racje, faktycznie polskie ASO nie ma dostępu do włoskiej bazy. Znajomy sprawdził vin w niemieckiej bazie, samochód istnieje nie jest kradziony i był raz w serwisie bodajże w 2013 roku żeby był wklepany w bazę z przebiegiem 30tys, szkoda że fotele są wytarte jak by miały chociażby 300tys (triki stare jak świat).

    Potwierdzam również iż całą akcje sprzedaży prowadzi "idiotyczna blondyna w szpilkach" która nawet dobrze kłamać nie potrafi. Totalnie nic nie wie, na każde pytanie odpowiada: "nie wiem, nie znam się, ja tylko jeździłam". Nie wiedziała nawet ile zrobiła nim kilometrów.

    Moim zdaniem samochód był specjalnie uderzony żeby wyłudzić kase z AC (przyznał się jej chłopak/mąż którego dała do telefonu że trzeba było trochę dogiąć przód żeby ubezpieczyciel odpowiednią kase wypłacił). 17 wrzesnia 2014 zarejestrowany w styczniu uderzony chwile postał idealnie minęło 6msc i można sprzedawać bez płacenia podatku dochodowego.

    A teraz najważniejsze co z nim nie tak: pas przedni, maska, błotnik, grill zderzak, prawa kratka z halogenem, spryskiwacz ksenonów, lampa prawa do wymiany. Felgi do prostowania i malowania, tarcze przednie do wymiany (jedna uszkodzona jest bicie), coś ze wspomaganiem jest nie tak, co chwile przestaje działać, być może też krzywy wahacz, brak oleju (po mojej wizycie doleją) pod korkiem dziwna maź, bagnet urwany, zawiasy maski uszkodzone. Dach i cały bok lewy + słupki i wnęki malowane i oczywiście szpachla (jak by po gradobiciu, cały dach i ćwiartka pofalowana (odczyty z czujnika lakieru miejscami nawet do 1000µm). Brak koła zapasowego, kluczy, lewarka akumulator za duży wystający zamontowany na sztukę. Tapicerka do prania, i co ciekawe dźwignia ręcznego w s-line powinna być skórzana a jest plastikowa. Wszystkie opony inne i oczywiście łyse. Strasznie klepały zawory, ale ogólnie całkiem fajnie się zbierał i głosik też ma niczego sobie, turbina wydawała się być ok.

    243670339_7_1000x700_audi-tt-s-line-200km-.jpg243670339_5_1000x700_audi-tt-s-line-200km-dolnoslaskie.jpg
    Ostatnio edytowane przez biber ; 26-04-2015 o 21:46

  8. #1013
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    I nie kupiłeś?
    Się zastanawiam, po co zadawać pytania o samochód, skoro zadający w 4 literach ma odpowiedzi odpowiadających?
    Czasem ,, ksolka" tu bardzo brakuje.
    P.S. W 8J nie ma koła zapasowego.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  9. #1014
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Czyli potwierdziło się że drążysz w gó....ie, brawo za determinację, temat nadaje się do innego działu.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  10. #1015

    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    8
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    I nie kupiłeś?
    Się zastanawiam, po co zadawać pytania o samochód, skoro zadający w 4 literach ma odpowiedzi odpowiadających?
    Czasem ,, ksolka" tu bardzo brakuje.
    1. Jasne, że nie kupiłem
    2. odpowiedzi były mało satysfakcjonujące, nikt nie był jej oglądać dlatego pojechałem sam. Niestety fora mają to do siebie że czasem zamiast pomóc wprowadzają w błąd szufladkując jakiś długo stojący na aukcji samochód jako szrot chociaż tak naprawdę nikt go nawet nie oglądał, dlatego pojechałem, nie róbmy już dłużej off topu, szukam dalej

  11. #1016

    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    Mochała
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1
    Witam, wszystkich serdecznie mam pytanie co sądzicie : xxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Ostatnio edytowane przez hubi_pl ; 06-05-2015 o 06:59

  12. #1017
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    entrep pytasz o auto które stoi u Ciebie w garażu....

  13. #1018

    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    Posty
    18

  14. #1019
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Przebieg na zdjęciach inny niż w opisie.....zalecam wzmożoną ostrożność bo może to być aukcja-fejk.
    Te Terrere Terrere terererererere …

  15. #1020
    Awatar henry68
    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    EU
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    769

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11411
    Ostatni post / autor: 17-10-2023, 10:43
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •