Strona 62 z 200 PierwszyPierwszy ... 1252606162636472112162 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 916 do 930 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

  1. #916
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    4x4 w tym budżecie to jedynie z pierwszych modeli 3.2 o turbo 4x4 to zapomnij.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  2. #917
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Ktoś na forum coś sprzedaje.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  3. #918

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez klattaa Zobacz posta
    Witam jestem tutaj nowy potrzebuję porady mam do wydania 50-60 tys na audi tt. Co mogę kupić w tej cenie zależy mi żeby był automat to główny cel, dobrze żeby było 4x4. Może ktoś na forum coś sprzedaje. Co powiecie na coś takiego http://otomoto.pl/audi-tt-s-alusy-19...C34864187.html lub http://allegro.pl/audi-tt-2007-2-0-t...850050127.html Dzięki za wszystkie opinie. Pozdrawiam Grzesiek
    Nie "dobrze żeby było 4x4" szukaj jedynie 4x4. Reszta w mojej opinii nie ma sensu. Kupisz ośkę to za rok, dwa będziesz szukać quattro. Budżetem bym się aż tak nie martwił 50-60 tysi to rozsądne podejście tym bardziej że większość z nas wycenia tu auto sercem nie tym co daje rynek
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  4. #919
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Nie "dobrze żeby było 4x4" szukaj jedynie 4x4.....Kupisz ośkę to za rok, dwa będziesz szukać quattro.
    Zupa pomidorowa dobrze prawi szukaj tylko 4x4....

  5. #920
    Awatar Madzia142
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Wa-wa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    180
    Rocznik
    2010
    Kolor
    czarny
    Posty
    737
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Nie "dobrze żeby było 4x4" szukaj jedynie 4x4. Reszta w mojej opinii nie ma sensu. Kupisz ośkę to za rok, dwa będziesz szukać quattro. Budżetem bym się aż tak nie martwił 50-60 tysi to rozsądne podejście tym bardziej że większość z nas wycenia tu auto sercem nie tym co daje rynek
    Ja mam napęd na przednią oś, ale auto użytkuję na codzień w Warszawie w korkach.Ważne jak użytkujesz auto i do czego jest Ci potrzebne. Niestety nie mogę się zgodzić że TT to tylko 4x4.
    Ostatnio edytowane przez Madzia142 ; 04-12-2014 o 08:35

  6. #921
    Awatar wiewioraandrzej
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    953
    Niestety nie mogę się zgodzić że TT to tylko 4x4.[/QUOTE]
    Również potwierdzam
    Using Tapatalk

  7. #922
    Awatar wiewioraandrzej
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    953
    .
    Using Tapatalk

  8. #923
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Myślę że za bardzo bierzecie do siebie to co tutaj koledzy piszą, nie nakręcajcie się, każdy ma to co ma i tyle na temat.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  9. #924
    Awatar Madzia142
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Wa-wa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    180
    Rocznik
    2010
    Kolor
    czarny
    Posty
    737
    Niech mi ktoś napisze ewidentne różnice, które świadczą na stratę "ośki" wobec quattro dla potencjalnych niewiedzących.
    Ostatnio edytowane przez Madzia142 ; 04-12-2014 o 08:33

  10. #925
    Awatar wiewioraandrzej
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    953
    Magda idzie zima zobaczymy czy za chwile nie będziemy przeklinać ze to jednak nie Q ☺ swoją drogą trochę jesteśmy na przegranej pozycji tylko przykro się czyta ze jak TT to tylko Quattro Ja juz nie będę udzielał się w tym temacie bo kiedyś już była o tym na forum dyskusja chciałbym tylko zapytać czysto teoretycznie gdybyście mieli do wyboru zadbana oske i quattro w gorszym stanie to co byście wybrali
    Ostatnio edytowane przez wiewioraandrzej ; 03-12-2014 o 23:40
    Using Tapatalk

  11. #926
    Awatar Madzia142
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Wa-wa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    180
    Rocznik
    2010
    Kolor
    czarny
    Posty
    737
    Cytat Zamieszczone przez wiewioraandrzej Zobacz posta
    Magda idzie zima zobaczymy czy za chwile nie będziemy przeklinać ze to jednak nie Q ☺ swoją drogą trochę jesteśmy na przegranej pozycji tylko przykro się czyta ze jak TT to tylko Quattro Ja juz nie będę udzielał się w tym temacie bo kiedyś już była o tym na forum dyskusja chciałbym tylko zapytać czysto teoretycznie gdybyście mieli do wyboru zadbana oske i quattro w gorszym stanie to co byście wybrali
    No i ja wyjadę z zasypanego śniegiem placu. Bączków nie zamierzam kręcić. Dla potwierdzenia nie omieszkam sfilmować. Mi o to chodzi, albo kochamy TT albo napęd bo do tego akurat nie trzeba TT, bo większość audi ma quatrro.

  12. #927

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Hmmmm...jak pisał Żuczek ``za bardzo bierzecie...`` jednak mam to szczęście że wszystkie auta w domu to 4x4 i zalety takiego napędu mogę tu opisywać bez końca, podobnie jak i przewagę Q nad ośką. Nie jest to też jak pisze Magda kwestia umiejętności bo i jedno i drugie można w prosty sposób zawinąć na słupie w kilka sekund. W mojej wypowiedzi przesłanie było jasne - jeżeli model auta jakiego szukasz daje Ci możliwość zakupu egzemplarza 4x4 to ja bym szukał 4x4 bo to po prostu lepszy wybór, ma większe możliwości .... Ja kupując swoje TT nie wiedziałem o tych autach nic ale jedno co słyszałem od użytkowników różnych modeli audi - szukaj Q i przy tym zostanę. I nie piszcie mi tu proszę że dajecie rade wyjechać z zasnieżonego podwórka zimą bo jak ktoś się postara to i trabantem z workiem ziemniaków w bagażniku wyjedzie z tym że chyba nie o to tu chodzi
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  13. #928
    Awatar przemeks
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    -
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    1999
    Kolor
    -----
    Posty
    336
    A może jako użytkownicy TT, auta nietuzinkowego, średnio-praktycznego, mającego dostarczać więcej radości z jazdy i użytkowania niż typowy Golf, powiemy jasno i szczerze, że przeciętny napęd jakim jest FWD do tego auta nie pasuje.
    Skoro już jeździmy tym fryzjerowozem, to należy z tego czerpać fun. A kto raz spróbuje zabawy zwanej Quattro, nie będzie chciał niczego innego

    Po tysiąckroć dziękuję wszystkim tym, których posty tutaj popchnęły mnie do kupna wersji Q. Czekam na śnieg.

    Rozumiem jednak, że Quattro, to jak napisał gdzieś ŻUCZEK, bardziej męski napęd. Może stąd właśnie, kobiety nie przywiązują do niego większej wagi. Gdyż, my faceci patrzymy z innej perspektywy na zalety tego mechanizmu. W sposób bardziej ryzykancki, można ująć. Jak wiadomo kobiety nie są skłonne do ryzyka tak jak mężczyźni, toteż Quattro do latania bokami i sprintu spod świateł im nie jest potrzebne.

    Jednak w naszym klimacie, kwestie czysto praktyczne jak parkowanie w zimie, gdzie leżą tony śniegu, powinno być również brane pod uwagę. Pamiętam jak dziecko zachwycałem się autem pewnego sąsiada (Subaru), który kiedy inni nie mogli ranem spod bloków ruszyć do pracy bo ulica zasypana 30cm śniegu, ten odpalił auto i pojechał
    Ostatnio edytowane przez przemeks ; 04-12-2014 o 07:57

  14. #929
    Awatar Madzia142
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Wa-wa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    180
    Rocznik
    2010
    Kolor
    czarny
    Posty
    737
    Amen.

  15. #930

    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Wawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    99
    Kolor
    srebrny
    Posty
    65
    Po pierwsze to każde auto powyżej 200KM i fwd jest według mnie trochę bezsensu, koła przednie nie przeniosą takiej mocy jeśli nie jest idealnie sucho i nie są idealne opony, nie mieszkamy na południu europy gdzie taki zestaw ma sens, przy FWD jest zawsze walka z trakcją, odejmowanie gazu itd, po co komuś 200koni jeśli może je tylko używać do szybszego wyprzedzania na trasie a nie ma większej radości ze startu na światłach i największego przyspieszenia i przeciązęń które właśnie występują na pierwszym i drugim biegu...FWD i 200KM jest bezsensu i tyle...sam się też o tym przekonałem jak kupiłem sobie saaba 95 Aero który po programie miał 260KM, ok wyprzedzanie tym autem to była bajka i szedł jak szalony od 80kmh ale do tej prędkości to była walka z trakcją a jak tylko było trochę bardziej ślisko to zupełna porażka, szybko się pozbyłem tego auta i kupiłem znowu 4x4 co też każdemu polecam

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11411
    Ostatni post / autor: 17-10-2023, 10:43
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •