Strona 57 z 200 PierwszyPierwszy ... 747555657585967107157 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 841 do 855 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

  1. #841

    Dołączył
    Jul 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    39
    Czesc wszystkim ponownie.
    Jako ze *chyba* uda mi sie sprzedac swoj obecny samochod, zaczynam konkretnie szukac TT.

    Co sadzicie o http://otomoto.pl/audi-tt-8j-C34358060.html ?

    Wiem ze to podstawowa wersja ale w sumie mi sie podoba (oprocz tych felg...), cena miesci sie w moim budzecie i jest z Warszawy.

    Dziekuje!

  2. #842
    Awatar emy
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    München
    Pojemność
    brak
    KM
    248
    Rocznik
    2012
    Kolor
    alpinweiß
    Posty
    558
    Co sadzimy?
    Osobiscie doloz troche kasy i kup z lepszym wyposazeniem.
    Kolory FIS, kierownica MFL i pewnie bez navi.

    PS. A kierownica nie jest multifunkcyjna, jak w ogloszeniu jest napisane..

    =========
    Vorspung durch Technik

  3. #843
    Awatar asikson
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Fallenizza
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1944
    Kolor
    BLAU
    Posty
    535
    no szalu nie ma jesli chodzi o wyposażenie ale jesli ci na tym nie zależy to może warto się przejechać i porównać?

    Z ogłoszenia nie wiele można wywnioskowac wiec jesli tez jestes z Warszawy to jedz i oglądaj,przejedz sie,poupalaj
    Cel jest tylko jeden - najlepiej grające TT na świecie!

  4. #844

    Dołączył
    Jul 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    39
    A gdzie najlepiej sprawdzic samochod? W ASO czy u zaufanego mechanika?

  5. #845

    Dołączył
    Sep 2014
    Płeć
    Skąd
    Nowy Sącz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    242
    Rocznik
    2007
    Kolor
    srebrny
    Posty
    2
    W związku z prowadzonymi poszukiwaniami obejrzałem na żywo moim amatorskim okiem autko z tego ogłoszenia:

    http://otomoto.pl/audi-tt-8j-2-0-tfsi-C32786509.html

    Na pierwszy rzut oka robi dość dobre wrażenie, choć wyposażenie raczej słabe. Niestety brak oryginalnej książki, jest tylko jakiś egzemplarz w języku włoskim z jedynym wpisem przy 93.000km z serwisu z Luxemburga. Numer VIN wpisany odręcznie długopisem. Auto pochodzi z Luxemburga podobno i rozkodowany VIN to chyba potwierdza (homologacja Luxemburg). Kupiłem raport dotyczący numeru VIN na stronie autoDNA.pl ale niestety brak tam jakichkolwiek wpisów o przebiegu, serwisach czy innych zdarzeniach.

    Czy wg Was jest sens sprawdzać VIN w serwisie AUDI, czy tam też nie będzie historii? A może ktoś z Kolegów lub Koleżanek pomoże przy sprawdzeniu historii VIN: TRUZZZ8J771039225?
    Może ktoś z ekspertów oglądał to auto na żywo w Nowym Sączu i mógłby doradzić ewentualnie ostrzec przed jakimiś niespodziankami?

  6. #846
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    Oficjalnie Audi nic Ci nie powie. Czasem zdarza się bardziej pomocny pracownik, ale to tylko jego dobra wola. Za 50zł auta sprawdza gość z forum audi A3, w ostatnich tematach przewinęły się jego namiary.

  7. #847
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Wzialem u niego za 50 zeta. Dostal 8 stron info o aucie. Polecam. 15 min czekalem.


    Wysłane z mojego iPhone

  8. #848

    Dołączył
    Jul 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    39
    Cytat Zamieszczone przez dominohyde Zobacz posta
    Czesc wszystkim ponownie.
    Jako ze *chyba* uda mi sie sprzedac swoj obecny samochod, zaczynam konkretnie szukac TT.

    Co sadzicie o http://otomoto.pl/audi-tt-8j-C34358060.html ?

    Wiem ze to podstawowa wersja ale w sumie mi sie podoba (oprocz tych felg...), cena miesci sie w moim budzecie i jest z Warszawy.

    Dziekuje!
    Wiec tak, pojechalem i sprawdzilem.

    Auto w miare dobrym stanie, kupiony w salonu Audi w Niemczech w roku 2006 kiedy auto mial 6000 km przejechane. Jedzi sie dobrze, "nic nie stuka nic nie puka". Wewnątrz byl odrobine balaganu ale da sie to poprawic. Opony do wymiany natychiamast bo maja ponad 120.000 przejechane (czy to w gole mozliwe, ze maja az tyle?). Troche rys w karoserii jest ale nic takiego.

    Dostalem raport VIN od uzytkownika z forum A3 (polecam, za 55zl masz wszystko w ciagu godzine) i wyglada OK. Jedna rzecz, ktora zauwazylem, jest ze wiele razy zostala wymieniona "zarowka swiatla postojowego" i wlasnie jak jechalem tym autem, byla taka kontrolka na komputer podkladowy http://bi.gazeta.pl/im/4/11546/z1154...amochodzie.jpg, pewnie znowu zarowka sie przepalila. Czy to jest jakas znana wada TTki? Czy wymiana na ledowe nie rozwiazalby problem?

  9. #849

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez dominohyde Zobacz posta
    Wiec tak, pojechalem i sprawdzilem.

    Auto w miare dobrym stanie, kupiony w salonu Audi w Niemczech w roku 2006 kiedy auto mial 6000 km przejechane. Jedzi sie dobrze, "nic nie stuka nic nie puka". Wewnątrz byl odrobine balaganu ale da sie to poprawic. Opony do wymiany natychiamast bo maja ponad 120.000 przejechane (czy to w gole mozliwe, ze maja az tyle?). Troche rys w karoserii jest ale nic takiego.

    Dostalem raport VIN od uzytkownika z forum A3 (polecam, za 55zl masz wszystko w ciagu godzine) i wyglada OK. Jedna rzecz, ktora zauwazylem, jest ze wiele razy zostala wymieniona "zarowka swiatla postojowego" i wlasnie jak jechalem tym autem, byla taka kontrolka na komputer podkladowy http://bi.gazeta.pl/im/4/11546/z1154...amochodzie.jpg, pewnie znowu zarowka sie przepalila. Czy to jest jakas znana wada TTki? Czy wymiana na ledowe nie rozwiazalby problem?
    hmmm... tak na chłopski rozum bo moje auto miało podobna historię. Też było zakupione z Niemczech i sprowadzone praktycznie jako nowe do kraju z tym, że było tam kupione jako nowe. Pytanie czy Twoje to demo, które ktoś wygarnął z salonu czy auto po przygodzie - 6000 km i na sprzedaż ? Dwa to kontrolka żarówki i tu może być fuck up - w moim TT było to samo i sprzedający twierdził że to żarówka. Auto było sprawdzone przed zakupem w salonie i okazało się, że reflektor ma wypalone gniazdo żarówki postojowej w efekcie czego jest do wymiany jako całość. Identyczny problem miałem w Passacie B6 (Boże to było gówno nie samochód) też paliła się ta sama kontrolka z tym, że tam padł mechanizm odpowiedzialny za "skrętność" świateł - koszt w aso 1800 netto .
    Stan ogumienia - jedne opony na 120 000? Praktyczny brak historii serwisowej auta - wskazują na to że poprzedni właściciel raczej do serwisu się nie przykładał.
    Reasumując wysupłaj te 500 zeta i wstaw go na inspekcję w salonie bo kilka zapytań do auta jest. Co do wyposażenia, napędu, silnika się nie wypowiadam bo to już kwestia preferencji a tak naprawdę portfela.
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  10. #850

    Dołączył
    Jul 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    39
    Dzieki za odpowiedz, Kwinto.

    Czy ktos wie, w jakim ASO w Warszawie najlepiej sprawdzic samochod przed zakupem?

  11. #851
    Awatar emy
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    München
    Pojemność
    brak
    KM
    248
    Rocznik
    2012
    Kolor
    alpinweiß
    Posty
    558
    A zlego jest w zakupie uzywanego auta z 6tys km??? To najzwyczajniej mogl byc samochod firmowy ( do wypozyczena dla klientow) na co ten wlasnie przebieg oraz (ubogie) wyposazenie wskazuje.

    Przepalajaca sie zarowka postojowa to nic wielkiego. Tylko dlaczego? Moze po prostu sie przepala, moze gdzies wiazka wariuje.
    Przglad w ASO powinno ( teoretychnie) rozwiac wiecej watpliowsci.

    120tys na oponach to mozliwe, bo moje zrobily 115tys i zostalo jakies: na letnich i zimowych po 2mm.( 115tys. w sumie obu kompletach - zeby bylo jasne)
    Zalezy jak kto jezdzil. Ja w 98% autostrada.

    pozdr,

    =========
    Vorspung durch Technik

  12. #852

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Ja zrobiłem tak. Moje TT było serwisowane w Auto Vivie w Warszawie tam pojechałem potwierdzić zgodność książki i faktur z tym co mają w systemie, gdyby to nie grało darowałbym sobie płatną inspekcję. Historie auta, potwierdzenie faktur dostałem za free. Do tego doradca znalazł w systemie jeszcze 2 f-ry, które wraz z resztą dostałem w formie elektronicznej mailem. Samą inspekcję zrobiłem w dniu zakupu u Rowińskiego - 3 godziny roboty i w moim przypadku wyszła tylko wspomniana "żarówka" czyli reflektor do wymiany. Nie dusiłem gościa bo auto kupowałem i tak tanio zaznaczając, że jak nie wypłynie nic konkretnego w serwisie to nie będę już dziadować z ceną. Reasumując bo się rozpisałem ja polecam akurat ten salon http://www.rowinski-wajdemajer.audi....r/p_20/pl.html. Przyłożyli się do roboty, obejrzeli auto sami potem zaprosili nas na warsztat omówili wszystko dokładnie koszt chyba 550 zeta na pewno nie więcej, dziś po prostu nie pamiętam.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez emy Zobacz posta
    A zlego jest w zakupie uzywanego auta z 6tys km??? To najzwyczajniej mogl byc samochod firmowy ( do wypozyczena dla klientow) na co ten wlasnie przebieg oraz (ubogie) wyposazenie wskazuje.

    Przepalajaca sie zarowka postojowa to nic wielkiego. Tylko dlaczego? Moze po prostu sie przepala, moze gdzies wiazka wariuje.
    Przglad w ASO powinno ( teoretychnie) rozwiac wiecej watpliowsci.

    120tys na oponach to mozliwe, bo moje zrobily 115tys i zostalo jakies: na letnich i zimowych po 2mm.( 115tys. w sumie obu kompletach - zeby bylo jasne)
    Zalezy jak kto jezdzil. Ja w 98% autostrada.

    pozdr,
    Nie ma w tym nic złego jeśli jest tak jak mówisz. Pisałem, że to może być demo w innym przypadku ... do sprawdzenia. Żarówka, przecież to najłatwiej sprawdzić wymieniając na nową. Cała reszta - zalecam inspekcję w ASO.
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  13. #853
    Awatar emy
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    München
    Pojemność
    brak
    KM
    248
    Rocznik
    2012
    Kolor
    alpinweiß
    Posty
    558
    U mnie notorycznie pada prawa strona.. Co jakies kilka miesiecy.. ://

    pozdr,
    Pawel

    =========
    Vorspung durch Technik

  14. #854
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Ta żarówka to normalna rzecz, ja wymieniałem już chyba trzy razy.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  15. #855
    Awatar asikson
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Fallenizza
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1944
    Kolor
    BLAU
    Posty
    535
    tak,zarowka to wada fabryczna, bylo to poruszane przezemnie na forum i jak znajdziesz ten watek to tam byl odnosnik do tutoriala na forum tt UK. Chodzi o sniedziejacy jeden styk- pytanie czy na kompie miales bład jako reverse ligh czy moze praking light?
    Cel jest tylko jeden - najlepiej grające TT na świecie!

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11411
    Ostatni post / autor: 17-10-2023, 10:43
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •