Strona 36 z 200 PierwszyPierwszy ... 2634353637384686136 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 526 do 540 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

  1. #526

    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    Ktw
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2006
    Kolor
    Czarny
    Posty
    8
    Znalazłem coś takiego, warto?

    1. http://otomoto.pl/audi-tt-skora-slin...C31763490.html
    2. http://otomoto.pl/audi-tt-zadbany-kr...C31029289.html

    Myślałem nad golfem GTI VI, ma ktoś porównanie, w podobnych kwotach można kupić.

  2. #527

    Dołączył
    Oct 2009
    Płeć
    Skąd
    bialystok/waw
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Black
    Posty
    72
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Sam zauważyłeś, że 2.0T 211 miało problemy. Chyba nie zwróciłeś uwagi na ,,nie psuje się to, czego nie ma", czyli im mniej, tym pewniej. Nie napisałem, że silniki 2.0T są awaryjne, zwróciłem jednak uwagę, ze posiadają dodatkowe części składowe, które mogą ulec awarii. Zresztą kwestia wyboru pomiędzy silnikiem turbodoładowanym, a wolnossącym w TT była już poruszana.
    Natomiast nie zgodzę się z Tobą, że seria 3.2 to mało. Wiem, że TT 8N 3.2 katalogowo ustępuje TT 8J 3.2 ( inne skrzynie biegów, inne masy własne ), niestety nie miałem możliwości jazdy TT 8N 3.2. Nowsza wersja jest jednak naprawdę szybka, żwawa i daje zarówno dużo radości z jazdy, jak i wzmaga bezpieczeństwo w porównaniu do TT 8N 1.8T 225. Nie wiem, czy miałeś możliwość pojeżdżenia takim nowszym 3.2, jeśli nie, to najpóźniej podczas zlotu to zmienimy. Może wtedy zweryfikujesz swoje zdanie co do mocy i możliwości seryjnego 3.2?
    I prawda, programem w wolnossącym silniku szału się nie zrobi.
    gdybym często latał w okolicy vmax to zdecydowanie bezpieczniej czułbym się w NA niż turbo. poza tym, NA bardziej liniowo rozwija moc, co w jeździe stricte sportowej jest bardziej porządane niż nagły przyrost momentu /mocy wraz ze wstawaniem turbo. subiektywne odczucia mogą być natomiast odwrotne, tj. "cios" w plecy od turbiny potęguje uczucie prędkości, czego nie ma zasadniczo przy silnikach niedoładowanych.

    każde rozwiązanie ma swoje wady / zalety i trudno chyba jednoznacznie stwierdzić o wyższości jednego rozwiązania nad drugim. producenci odchodzą już od jednostek niedoładowanych (wystarczy porównać jednostki montowane np. w audi a6 c5/6 vs. c7), więc trzeba cieszyć się silnikami NA póki jeszcze są

  3. #528
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Producenci odchodzą od jednostek niedoładowanych, ze względów norm emisji spalin ( są też inne względy, ale to temat rzeka ).

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Adrianacik Zobacz posta
    Jest blisko, więc możesz go zobaczyć. Nowszy i bogatszy od czerwonego TT. Ma delikatne wgniotki na przednim, prawym błotniku.
    Ja bym go brał pod uwagę.
    Zauważ, że auto wystawione jest przez komis, ale zdjęcia są w ,,prywatnej" scenerii. To daje nadzieję na możliwość sensownych negocjacji.

  4. #529
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    elmacho, cały czas będę twierdził, że 3.2 to najlepszy silnik w TT, piękny dźwięk ale pod warunkiem, że zrobisz w nim porządne modyfikacje mocy. Wtedy jest mega pocisk z jakim mało jakie auto może się równać. Tyle, że to wymaga niestety uturbienia a z tego co widzę to "inni" szukają MK2 taniej niż same graty do 3.2 kosztują

  5. #530
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Cytat Zamieszczone przez Adrianacik Zobacz posta
    Znalazłem coś takiego, warto?

    1. http://otomoto.pl/audi-tt-skora-slin...C31763490.html
    2. http://otomoto.pl/audi-tt-zadbany-kr...C31029289.html

    Myślałem nad golfem GTI VI, ma ktoś porównanie, w podobnych kwotach można kupić.
    Z tych 2 napewno patrzylbym na poczatku na czerwona - a to dlatego ze jest od wlasciciela i nie jest srebrne

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Panowie - zalozcie temat o silnikach w MK2...

  6. #531
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    elmacho, cały czas będę twierdził, że 3.2 to najlepszy silnik w TT, piękny dźwięk ale pod warunkiem, że zrobisz w nim porządne modyfikacje mocy. Wtedy jest mega pocisk z jakim mało jakie auto może się równać. Tyle, że to wymaga niestety uturbienia a z tego co widzę to "inni" szukają MK2 taniej niż same graty do 3.2 kosztują
    Masz całkowitą rację Przemo, dlatego ja jeszcze niczego w 3.2 nie robię. Nie mam odpowiedniej wiedzy, nie mam odpowiednich funduszy, to się w to nie pcham. Uczę się i zbieram fundusze ( ale sam wiesz, że mam jeszcze coś, co można ładnie zmodzić ).

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Panowie - zalozcie temat o silnikach w MK2...
    Mówisz - masz.

    http://www.klubtt.pl/showthread.php?...i-przeciw-quot

  7. #532

    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Jastrzębie-Zdrój
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2006
    Kolor
    czarny
    Posty
    32
    Jestem na tym forum już kilka miesięcy i na samym początku pisałem że gdy uzbieram odpowiednią ilość pieniędzy zaczynam szukać auttka. No i muszę powiedzieć że ten moment nastąpił, będę szukał tt w cenie najlepiej do 55 tyś, no ale jeśli trzeba będzie więcej no cóż-dopłacę. Mam na oku tt które stoi w komisie już od września, przeszłość znana, serwisowany, jeden właściciel od 2008 roku, tylko cena... Czy to nie za dużo jak na tą wersję?? Jest to 2.0 tfsi(200km) w manualu. No i dziwi mnie fakt że jest tam już prawie pół roku, aż tak ciężko sprzedać te samochody?? Niżej daję link:

    http://otomoto.pl/audi-tt-C31884434.html

  8. #533
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    No powiem, że za taką wersję to tanio nie jest.

  9. #534
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    ja bym powiedzial, ze cena jest ok, o ile nie bedzie mial wad ukrytych. Popatrz na ulepy 55 tys i taniej, a docenisz swoj czas i to, ze ktos np. inwestowal w auto i serwis

  10. #535
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Cytat Zamieszczone przez Mari Zobacz posta
    ja bym powiedzial, ze cena jest ok, o ile nie bedzie mial wad ukrytych. Popatrz na ulepy 55 tys i taniej, a docenisz swoj czas i to, ze ktos np. inwestowal w auto i serwis
    Zgadzam się z Mari co do każdego słowa,a każde wszelakie okazje z chęcią kupię!

  11. #536
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    To chyba moją też wystawię, skoro takie teraz ceny.

  12. #537
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    elmacho masz MK1 za 15 to i MK2 za śmieszne pieniądze się znajdzie.Taka kolej rzeczy!Kupię z chęcią każdą okazję jakąkolwiek którą ktoś z forum znajdzie i z chęcią się po nią przejadę mimo iż ze mnie handlarz jak .....Kupiłem i sprzedałem sporo,czy to z PL czy to z DE i śmiem twierdzić,że okazja trafi się jak wujek sprzedaje który Cię jeszcze bardzo lubi

  13. #538
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Cytat Zamieszczone przez kakadd Zobacz posta
    Jestem na tym forum już kilka miesięcy i na samym początku pisałem że gdy uzbieram odpowiednią ilość pieniędzy zaczynam szukać auttka. No i muszę powiedzieć że ten moment nastąpił, będę szukał tt w cenie najlepiej do 55 tyś, no ale jeśli trzeba będzie więcej no cóż-dopłacę. Mam na oku tt które stoi w komisie już od września, przeszłość znana, serwisowany, jeden właściciel od 2008 roku, tylko cena... Czy to nie za dużo jak na tą wersję?? Jest to 2.0 tfsi(200km) w manualu. No i dziwi mnie fakt że jest tam już prawie pół roku, aż tak ciężko sprzedać te samochody?? Niżej daję link:

    http://otomoto.pl/audi-tt-C31884434.html
    W sierpniu kupowalem olej do haldexa w ASO w Rybniku i tam stala identyczna na SWD na sprzedaz - taka srednio ciekawa - troche pomacałem nie wiem czy to ta konkretnie...

  14. #539
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez ksolk Zobacz posta
    Zgadzam się z Mari co do każdego słowa,a każde wszelakie okazje z chęcią kupię!
    Ciężko jest dojść do konsensusu bo każdy ma swoje podejście do kupowania aut, z doświadczenia wiem że jak się chce dobrą sztukę trzeba dać więcej niż średnia, wszelakie okazje prędzej czy później dadzą o sobie znać, ale nie wiem może niektórzy nie mają takiego szczęścia, bo ja za wszystko muszę płacić, na czym oszczędzam dostaje po dupie takie życie.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  15. #540
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    No powiem, że za taką wersję to tanio nie jest.
    Musisz wziąć pod uwagę, że to nie pierwszy rok produkcji a 2008r. Przebieg też wydaje się być ok. Nie jest to super uboga wersja. Dla mnie jak najbardziej do obejrzenia na żywo.

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11411
    Ostatni post / autor: 17-10-2023, 10:43
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •