Strona 30 z 200 PierwszyPierwszy ... 2028293031324080130 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 436 do 450 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

  1. #436
    Awatar miskof
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Stolyca
    Pojemność
    1.8T
    KM
    25Q
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    812
    A co powiecie o tej?
    110k przebiegu, 2007r, zdjęcia w lepszej rozdzielczości: http://goo.gl/uAkhdX
    Opis pojazdu:
    Niniejszym chciałbym zaoferować moją piękną Audi TT Roadster 2.0 TFSI ( 8J model) w rzadkich farby " Sahara " Srebro na sprzedaż. Pojazd ma wstępną zgodę w czerwcu 2007 roku i znajduje się w technicznie i optycznie doskonałego i bardzo czyste. Wszystkie przeglądy i inne prace konserwacyjne były wykonywane wyłącznie przez autoryzowany Audi wykonawców . Cała historia naprawy i części jest przypisywany zgodnie z fakturą . Ponadtopojazd posiada całkowicie zarządzany Książka serwisowa . Veh porównano do standardowej stanu TT uwydatnionych wizualnie , a następnie przekształcany przez warsztacie Audi TTS o optyce . To tylko oryginalne części od producenta, zostały wykorzystane . Ponadto , nie było więcej individuallisierung pojazdu , które są wymienione poniżej : • wzrost wydajności (opcja za dopłatą ) do 270 KM i 390 Nm ( w porównaniu TTS = 350 nm ) • Konwersja do TTS przodu pojazdu i TTS tyłu pojazdu • modernizacji TTS reflektory ksenonowe z diodami LED światła do jazdy dziennej • Edel01 układ wydechowy ze stali nierdzewnej w optyce TTS z turbo z katalizatorem sportowym i kontroli klapy za pomocą przycisku • Konwersja Podwozie z KAW Obniżenie felgi Springs • OZ Racing Ultraleggera w 8x18 - calowy ( ET35 ) z wysokiej jakości Hankook Ventus S1 opon evo • Skóra / Alcantara sportowych siedzeń w kolorze czarnym / beżowym z białym szew (jedna sztuka z pojazdu wystawienniczej ) • TTS zestaw wskaźników ( prędkościomierz ) • Zestaw wskaźników pokrywa skóra z białym szwem • Audi wyłączne stosowanie wnętrze w Ibis Biały • Czarne kratki na 3,2 litra TT 8J • foliowanie lusterko ramka szyby / boczne w Satin Black • Długoterminowe uszczelniania ciało w sierpniu 2012 z sześć lat Gwarancja i przejechał TT wyłącznie jako drugi samochód i latem . Pojazd jest obecnie zarejestrowany i próbki mogą być napędzane .



    Załącznik 5248Załącznik 5249Załącznik 5250Załącznik 5251Załącznik 5252
    Ostatnio edytowane przez miskof ; 21-01-2014 o 11:01

  2. #437
    Awatar miskof
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Stolyca
    Pojemność
    1.8T
    KM
    25Q
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    812
    ok, edytowałem trochę na szybko

  3. #438
    Awatar Kwariat
    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    WWA
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    478
    Cytat Zamieszczone przez miskof Zobacz posta
    A co powiecie o tej?
    cudowna! Trochę mnie dziwi przekładanie zderzaków i robienie na TTS, może lepiej poszukać TTS? Nie znam jednak ceny

    Mam tylko zastrzeżenie do opisu lakieru jako byłby to przepiękny Saharasilber, jak dla mnie powyższy egzemplarz to Eissilber?

  4. #439
    Awatar miskof
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Stolyca
    Pojemność
    1.8T
    KM
    25Q
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    812
    Cytat Zamieszczone przez Kwariat Zobacz posta
    cudowna! Trochę mnie dziwi przekładanie zderzaków i robienie na TTS, może lepiej poszukać TTS? Nie znam jednak ceny

    Mam tylko zastrzeżenie do opisu lakieru jako byłby to przepiękny Saharasilber, jak dla mnie powyższy egzemplarz to Eissilber?
    Centa to nie całe ~80tys PLN.
    Zdecydowanie TTS bym wolał ale chyba cena za TTS będzie już "ciut" wyższa.

  5. #440
    Awatar Simon
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Ibis white
    Posty
    311
    Nie gustuję w srebrnym kolorze, ale powiem Ci, że ta wygląda świetnie! Nie wiem czy to efekt tych zdjęć czy jej uroku osobistego, ale obstawiam, że to drugie . Połączenie srebrnego z czarnymi detalami daje niezły efekt. No i zewnętrzny TTS też robi konkretną robotę.

  6. #441
    Awatar miskof
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Stolyca
    Pojemność
    1.8T
    KM
    25Q
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    812
    Samochód na prawdę mi się podoba, szkoda że nie TTS i szkoda że nie S-Tronic.

  7. #442
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Odpowiednio dobrane felgi obniżenie zawieszenia dodaje efektu piękny Kabriolet, wsadził bym w nią k-04 i było by cudownie.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  8. #443
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Piękny roadster

  9. #444
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Kurde nie pokazujcie mi takich aut, bo mnie coś trafi zaraz i ją kupię, gdzie jest link do tej aukcji
    Co powiecie o tej??
    http://www.mobile.de/pl/marka/audi/model/tt/vhc:car,pgn:3,pgs:10,srt:date,sro:desc,mke:audi,md l:tt$dot,frn:2007-01,frx:2008-12,fuletrol,pwn:147,pwx:297,ccn:2001,ccx:5000,vcg:cabrio/pg:vipcar/188402714.html
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 22-01-2014 o 19:18
    Znowu TT znowu Cabriolet

  10. #445
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    cos Ci sie chyba link zle wkleil. Chodzi o ta? http://suchen.mobile.de/auto-inserat...188402714.html ?
    Jesli tak, to bardzo zacna sztuka. Tym bardziej cieszy bo widze, ze sie chyba przeprosiles z MK2 i zaczynasz powoli poszukiwania?

  11. #446
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez miskof Zobacz posta
    Samochód na prawdę mi się podoba, szkoda że nie TTS i szkoda że nie S-Tronic.
    Warto zauważyć że licznik jest w milach...ja wiem że gość wymieniał licznik na ten z TTS'a ale tarczę mógł dać EU jednak...
    Te Terrere Terrere terererererere …

  12. #447
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez Mari Zobacz posta
    cos Ci sie chyba link zle wkleil. Chodzi o ta? http://suchen.mobile.de/auto-inserat...188402714.html ?
    Jeśli tak, to bardzo zacna sztuka. Tym bardziej cieszy bo widze, ze sie chyba przeprosiles z MK2 i zaczynasz powoli poszukiwania?
    Nie musiałem się przepraszać, bo nigdy się nie kłóciłem na razie tuninguje jeszcze MK1, ale jak by jakaś Mk2 złamała mi serce to czemu nie, warunek to Quatro Cabrio i raczej VR , chodź zaproponowałem za tego przerobionego TT-S pewną kwotę, jeżeli nawiążemy dialog, to może może.
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 22-01-2014 o 23:49
    Znowu TT znowu Cabriolet

  13. #448
    Awatar Simon
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Ibis white
    Posty
    311
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Nie musiałem się przepraszać, bo nigdy się nie kłóciłem na razie tuninguje jeszcze MK1, ale jak by jakaś Mk2 złamała mi serce to czemu nie, warunek to Quatro Cabrio i raczej VR , chodź zaproponowałem za tego przerobionego TT-S pewną kwotę, jeżeli nawiążemy dialog, to może może.
    Widać, że wiesz czego chcesz! Jeśli to ta sztuka co napisał Mari to prezentuje się ładnie (jak to MK2 Cabrio )... no i full wypas jeśli chodzi o wyposażenie.

  14. #449
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Nie musiałem się przepraszać, bo nigdy się nie kłóciłem na razie tuninguje jeszcze MK1, ale jak by jakaś Mk2 złamała mi serce to czemu nie, warunek to Quatro Cabrio i raczej VR , chodź zaproponowałem za tego przerobionego TT-S pewną kwotę, jeżeli nawiążemy dialog, to może może.
    Oj żuczek, żuczek czyś ty zwariował?! Prawie 100 tys za MK2 z 2008 roku?! Przecież wszyscy doskonale wiedzą, że takie super igły to MAX 50 tys kosztują!!1111oneonetwotwo Przepłacasz... <taka sobie tam ironia jak by ktoś nie załapał>

  15. #450
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Otworzyłeś mi oczy tak że szukam takiej wersji ale max 45tyś dam razem z 18% akcyzą i wszystkimi opłatami na gotowo pod dom, odnośnie tej TT to dzięki uprzejmości Jambolka została oblukana, nie pasuje mi przebieg do stanu foteli, auto ma kilka obtarć nie widocznych na fotkach sprzedaje to spory dealer i z łaski opuścił 200Euro tak że pass.
    http://suchen.mobile.de/auto-inserat...188402714.html
    Znowu TT znowu Cabriolet

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11411
    Ostatni post / autor: 17-10-2023, 10:43
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •