Strona 24 z 200 PierwszyPierwszy ... 1422232425263474124 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 346 do 360 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

  1. #346
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Simon Zobacz posta
    Trafne spostrzeżenia. A może to po prostu auto z końca 2009 (modelowo zatem jeszcze przed 2010 - przed liftem), tylko sprzedawca "zaokrąglił" rocznik w ogłoszeniu do 2010? Niedawno przerabiałem szukanie auta i parę razy widziałem właśnie taką sytuację.
    Lampy LED są jako opcja dlatego wcale nie musiał ich dokupić. Ogólnie w przypadku MK2 to praktycznie każda "pierdoła" jest jako opcja chociażby nakładki na pedały, które kosztują (sic!) 400 zł W przypadku MK2 trzeba pamiętać o szukaniu z bogatym wyposażeniem, ponieważ później wszystko trzeba dokupić (co nie jest tanie) albo trzeba będzie pogodzić się z brakiem tego czy owego.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez emy Zobacz posta


    ktora skrzynia do 3,2?? Manualna, czy S-Tronic?? Czy automat sprawia problemy..??



    Odnośnie działania DSG to jest na forum obszerny wątek (http://www.klubtt.pl/ogallne/9234.ht...light=s-tronic). To czy wybierzesz automat czy nie to tylko kwestia Twoich upodobań. Ja od kiedy przejechałem się TT z tą skrzynią od razu się w niej zakochałem i nie zamieniłbym jej na manual ale to tylko kwestia osobistych preferencji

    Odnośnie "problemów" to powiem tylko tak, że TT OGÓLNIE nie sprawia ŻADNYCH problemów pod warunkiem, że kupujemy zdrową, sprawdzoną sztukę. Problemy sprawiają modele kupione po taniości z niepewnego źródła.
    Ostatnio edytowane przez Jaqob ; 17-10-2013 o 13:15
    I don't have dreams, I have goals.

  2. #347
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    I z stosunkowo małym przebiegiem, DSG odezwie się na pewno przy przebiegu ok 200tyś.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  3. #348
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    I z stosunkowo małym przebiegiem, DSG odezwie się na pewno przy przebiegu ok 200tyś.
    Kiedyś miałem Octavię 2 2.0 TDI DSG, najechane ponad 260000 km. DSG nie sprawiała najmniejszych problemów.

  4. #349
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Skąd
    DW
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2001
    Kolor
    -
    Posty
    615
    okazja? http://otomoto.pl/audi-tt-quattro-cabrio-C30968004.html Czy te powierzchowne uszkodzenia w rzeczywistosci nie sa takie male?

  5. #350
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Myślisz, że na podstawie zdjęć w takim przypadku dokona się fachowej analizy na tyle aby ocenić ile trzeba włożyć i co naprawić? Takie auta trzeba jechać i zobaczyć na miejscu co też niestety nie daje gwarancji, że w trakcie naprawy wyjdą "kwiatki".
    I don't have dreams, I have goals.

  6. #351
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Skąd
    DW
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2001
    Kolor
    -
    Posty
    615
    Mysle ze po tych zdjeciach z duzym prawdopodobienstwem ktos jest w stanie stwierdzic czy to syf i nie warto sie tykac, czy raczej naprawa bedzie oplacalna i jeszcze zostanie.

  7. #352
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Jeśli znasz takich wróżbitów to zgłoś się do nich. Wg mnie bez przynajmniej diagnozy na miejscu za wiele nie da się powiedzieć o rozbitku.
    I don't have dreams, I have goals.

  8. #353
    Awatar asikson
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Fallenizza
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1944
    Kolor
    BLAU
    Posty
    535
    dokladnie . zby wiele nie mozna dokonac na podstawie TYCH ZDJEC gdyz sa one bardzo ogólnikowe, najlepiej sie przejechac. W MOJEJ OSOBISTEJ opinii auto jest warte obejrzenia za te cene, a pewnie mozna by jeszcze troche na miejscu z niej zejść. Coś mi tu nie pasuje\(dziwne uszkodzenie) ,ale jezeli geometria zachowana w normie to brałbym. PRosze nie traktować mojej opini jako fachowej czy wiążącej. To jest MOJE zdanie i nie chce tutaj deklarować ze auto jest dobre lub złe. Gdybym szukał dziś Cabrio mk2 to w tej sytuacji pokusiłbym sie pojechac i obejrzeć...

    Pozdrawiam.

    PS.

    Po zdjeciach mozna stwierdzic ze koszt naprawy to moze byc 8 tys jak i 18... chociaz jesli pomiar geometrii wyjdzie nie ciekawy to nawet bym za 20k go nie chciał....

    Jesli ty go nie wezmiesz to zaraz wezmie go handlarz naprawi po kosztach - 3-4tys i wystawi za 44 jako bezwypadkowa okazja...

    Pozdrawiam

  9. #354
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    To normalne uszkodzenia. Nie wyhamował i centralnie wjechał w tył innego auta. Na 99%.
    Co nie zmienia faktu, że naprawa może okazać się bardzo kosztowna.
    Konsola, poduszki, napinacze, przedni zderzak, atrapa, maska, błotniki, drzwi prawe, lampy przednie. Do tego może przedni pas, wentylatory, chłodnica, dolna osłona silnika.
    To są kosztowne sprawy.

  10. #355
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    a do tego zaraz za drzwiami tez lekko dostal i gdyby auto nie bylo zrobione z "amelinium" to by nie bylo problemu, ale o ile mi wiadomo, malo kto podejmuje sie klepania alu, bo to poprostu jest niewykonalne i material tego nie wytrzymuje. Byc moze bedziesz musial sobie doliczyc prawa tylna cwiartke, niestety. Taki handlarz dobrze wie, ile bedzie kosztowac naprawa i nie licz, ze zrobi Ci prezent.

  11. #356
    Awatar djksyy
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    310
    Rocznik
    2016
    Kolor
    Czarny
    Posty
    67
    Hej
    Prosiłbym o opinie na temat tej TT
    http://otomoto.pl/audi-tt-2-0-tfsi-2...C30611694.html
    z góry dziękuję

  12. #357
    Awatar emy
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    München
    Pojemność
    brak
    KM
    248
    Rocznik
    2012
    Kolor
    alpinweiß
    Posty
    558
    Cytat Zamieszczone przez djksyy Zobacz posta
    Hej
    Prosiłbym o opinie na temat tej TT
    http://otomoto.pl/audi-tt-2-0-tfsi-2...C30611694.html
    z góry dziękuję

    W porownaniu z niemieckimi bracmi.. wypada ciut drozej, zwazywszy na stan drog..
    http://suchen.mobile.de/auto/audi-tt...mbitCountry=DE


    Po za zdjeciami, nic szczegolnego nie widac.

    pozdr,

    =========
    Vorspung durch Technik

  13. #358
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    @djksyy Tak miedzy nami usłyszałem kiedyś gdzieś takie “złote myśli “ od bardzo mądrego człowieka iż jeśli w ogłoszeniu piszą ...STAN IDEALNY , IGŁA, KOBIETA .... , NIEDAWNO SPROWADZONA DLA RODZINY ... itd. ) To najlepiej odpuścić- ewentualnie bardzo ostrożnie podchodzić do takiego modelu !!! Ale to tylko tak na marginesie
    I TT

  14. #359

    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Jastrzębie-Zdrój
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2006
    Kolor
    czarny
    Posty
    32
    Powiedzcie mi ile powinna kosztowac tt(8j) 2006+ w manualu, poprostu najtańsza wersja? Ceny są mocno rozbujane od 40 do nawet 70 tyś. Ja będe wiosną sprowadzał samochód i chciałbym poznac wasze myśli;p. Chyba że ktos zamierza w przszyłym roku sprzedawac swoje autko?? To czekam)

  15. #360
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Cytat Zamieszczone przez kakadd Zobacz posta
    Powiedzcie mi ile powinna kosztowac tt(8j) 2006+ w manualu, poprostu najtańsza wersja? Ceny są mocno rozbujane od 40 do nawet 70 tyś. Ja będe wiosną sprowadzał samochód i chciałbym poznac wasze myśli;p.)
    Nie da się tak porostu powiedzieć .... nawet przy najskromniejszej wersji wpływ maja takie czynniki jak bez wypadkowość ilość km. ilość właścicieli kto i jak się z auTTkiem obchodził, jak dbał szanował itd. Jeśli chcesz plus minus Wiedzieć to proponuje np. niemiecki autoscout24 lub mobile.de i tam wpisz interesujące Cie kryteria i już będzie namiastka ceny .
    PS
    Do wiosny na pewno ceny poleca mimo wszystko
    I TT

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11411
    Ostatni post / autor: 17-10-2023, 10:43
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •