Strona 195 z 200 PierwszyPierwszy ... 95145185193194195196197 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,911 do 2,925 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

  1. #2911

    Dołączył
    Oct 2016
    Płeć
    Skąd
    PL
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    2001
    Kolor
    kiepski
    Posty
    28
    Ostatnio edytowane przez P1otr ; 15-03-2020 o 00:15

  2. #2912
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Nr 1 swego czasu przewinął się przez forum.
    Dla mnie właśnie ten jest najbardziej ciekawą propozycją.
    Tutaj masz trochę info o samochodzie:
    https://www.klubtt.pl/showthread.php...Vossen-VFS1-20
    Ostatnio edytowane przez elmacho ; 15-03-2020 o 12:46
    AUDI nie przestaje się kochać.

  3. #2913

    Dołączył
    Oct 2016
    Płeć
    Skąd
    PL
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    2001
    Kolor
    kiepski
    Posty
    28
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Nr 1 swego czasu przewinął się przez forum.
    Dla mnie właśnie ten jest najbardziej ciekawą propozycją.
    Tutaj masz trochę info o samochodzie:
    https://www.klubtt.pl/showthread.php...Vossen-VFS1-20
    Jak ma się wzrost mocy do prawie 300km, do żywotności skrzyni DSG i generalnie silnika?

  4. #2914
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez P1otr Zobacz posta
    Jak ma się wzrost mocy do prawie 300km, do żywotności skrzyni DSG i generalnie silnika?
    Takie pytanie powinno pojawić się w innym miejscu.
    Zadając je w odpowiednim temacie nie zapomnij napisać o jaki silnik i rodzaj napędu chodzi.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  5. #2915

    Dołączył
    May 2020
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    2
    Hej,

    niedawno zostało dodane nowe ogłoszenie Audi TT

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#ff8e416bb5

    Myślicie, że jest to auto warte uwagi?
    Jest ktoś na forum kto ma możliwość sprawdzenia numeru VIN tego auta? Albo może ktoś zna sprzedawcę i może go polecić


    PS. Jeśli wątek nie w tym miejscu to przepraszam, jestem nowy na forum

  6. #2916

    Dołączył
    Nov 2019
    Płeć
    Skąd
    pomorskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    19
    Chce kupić audi tt MK2 od 2008 w tdi od 25 do 35tys w sline

  7. #2917
    Awatar Mateov
    Dołączył
    Nov 2018
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Blue
    Posty
    196
    Cytat Zamieszczone przez milijon Zobacz posta

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#ff8e416bb5

    Myślicie, że jest to auto warte uwagi?
    Jest ktoś na forum kto ma możliwość sprawdzenia numeru VIN tego auta? Albo może ktoś zna sprzedawcę i może go polecić


    PS. Jeśli wątek nie w tym miejscu to przepraszam, jestem nowy na forum
    Bez urazy, ale jeden wielki ulep, lepiej kup seryjne autko i samemu porób, niż kupować z jakimś pakietem stylistycznym chyba prosto z MK3 który nigdy nie występował w 8J, już nie mówiąc że 45 tysięcy za 2.0 TDI to gruba przesada

  8. #2918

    Dołączył
    Jun 2020
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    12
    Cześć wszystkim. Od dawna rozglądam się za audi tt 2 generacji i wpadł mi w oko pewien egzemplarz, może ktoś wie coś więcej na jego temat? Wszystkim z góry dziękuję za zainteresowanie, powiem jedynie, że w temacie kupna auta jestem trochę zielony, jedynie przejrzałem większość rzeczy na forum czy w internecie.

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...ID6D7Pak.html?

    tutaj już wersja s, jedynie przebieg trochę mnie martwi, ale tak jak już napisałem znawcą nie jestem i nie wiem ile te silniki wytrzymują, dodatkowo jest to auto od handlarza

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...ID6D4bV8.html?

    Budżet w jakim chciałbym się zmieścić to 50 tysięcy
    Ostatnio edytowane przez Filip1337 ; 08-06-2020 o 08:35

  9. #2919
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    Cytat Zamieszczone przez Filip1337 Zobacz posta
    Cześć wszystkim. Od dawna rozglądam się za audi tt 2 generacji i wpadł mi w oko pewien egzemplarz, może ktoś wie coś więcej na jego temat? Wszystkim z góry dziękuję za zainteresowanie, powiem jedynie, że w temacie kupna auta jestem trochę zielony, jedynie przejrzałem większość rzeczy na forum czy w internecie.

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...ID6D7Pak.html?

    tutaj już wersja s, jedynie przebieg trochę mnie martwi, ale tak jak już napisałem znawcą nie jestem i nie wiem ile te silniki wytrzymują, dodatkowo jest to auto od handlarza

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...ID6D4bV8.html?

    Budżet w jakim chciałbym się zmieścić to 50 tysięcy
    Co do TTS-ki to z takim budżetem bym się nie pchał... Silnik jak silnik, jeśli wszystkie wymiany były robione na czas to nie ma co się przejmować (no chyba, że żłopie litr oleju na 1000 km). Przy takim przebiegu w tym silniku turbo może być już na skraju żywotności - oczywiście nie wspominam o takich podstawach jak rozrząd. Bardziej bałbym się skrzyni i tego jeśli nie miała nigdy remontu. Dwumas i zestaw sprzęgiełek to spory wydatek nie wspominając o mechatronice. Należy też wspomnieć o Magnetic Ride - to też nie tanie rzeczy... Reasumując moim zdaniem odpuść sobie TTS

  10. #2920

    Dołączył
    Jun 2020
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    12
    Dziękuję bardzo za odpowiedź, w takim razie odpuszczę tts i poszukam zadbanej zwykłej wersji, jedynie odpuszczę silnik diesla i 1.8. Egzemplarz, który podesłałem wydaje się ciekawą przynajmniej według mnie opcją, może ktoś był i zobaczył na żywo jak to wygląda.
    Ostatnio edytowane przez Filip1337 ; 08-06-2020 o 14:24

  11. #2921
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez Filip1337 Zobacz posta
    Cześć wszystkim. Od dawna rozglądam się za audi tt 2 generacji i wpadł mi w oko pewien egzemplarz, może ktoś wie coś więcej na jego temat? Wszystkim z góry dziękuję za zainteresowanie, powiem jedynie, że w temacie kupna auta jestem trochę zielony, jedynie przejrzałem większość rzeczy na forum czy w internecie.

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...ID6D7Pak.html?

    tutaj już wersja s, jedynie przebieg trochę mnie martwi, ale tak jak już napisałem znawcą nie jestem i nie wiem ile te silniki wytrzymują, dodatkowo jest to auto od handlarza

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...ID6D4bV8.html?

    Budżet w jakim chciałbym się zmieścić to 50 tysięcy
    To może ja odpowiem.
    Auto z pierwszego linku pokazane jest tak, żeby wydawało się, że jest ładne i żeby nie pokazać tego, czego pokazać się nie chce.
    Z zewnątrz to zlepek kilku wersji stylistycznych, zwykłej, S-line, TTS. Końcówki wydechu to jakaś tragedia.
    Tylne lampy nie są identyczne, ewidentnie lewą coś boli. Z tylnej klapy zniknęły emblematy i to nie z powodu wizji stylistycznej właściciela. Przedni zderzak z prawej strony z dołu ma uszkodzenie. Wnętrze zwykłej wersji, niezbyt bogatej. Kierownica powtórnie obszyta, niezbyt estetycznie.
    Z dodatków firmy ABT ma chyba tylko dwa nieoryginalne emblematy.
    Ja bym się tym nie zainteresował.
    Auto z drugiego linku już dość długo jest wystawione na sprzedaż. Nie wiadomo dlaczego?
    Na plus w porównaniu ze zwykła wersją jest napęd quattro, lepszy silnik, lepsza skrzynia, lepsze hamulce, reflektory led, nowszy licznik, bogatsze wyposażenie i młodszy rocznik.


    Cytat Zamieszczone przez P5_KAROL Zobacz posta
    Co do TTS-ki to z takim budżetem bym się nie pchał... Silnik jak silnik, jeśli wszystkie wymiany były robione na czas to nie ma co się przejmować (no chyba, że żłopie litr oleju na 1000 km). Przy takim przebiegu w tym silniku turbo może być już na skraju żywotności - oczywiście nie wspominam o takich podstawach jak rozrząd. Bardziej bałbym się skrzyni i tego jeśli nie miała nigdy remontu. Dwumas i zestaw sprzęgiełek to spory wydatek nie wspominając o mechatronice. Należy też wspomnieć o Magnetic Ride - to też nie tanie rzeczy... Reasumując moim zdaniem odpuść sobie TTS
    Znam osoby, które kupiły TTS w podobnym budżecie ( czasem nawet niższym ) i te samochody do dnia dzisiejszego jeżdżą nie rujnując finansowo i psychicznie właścicieli. Znam osoby, które użytkują takie lub podobne samochody z przebiegami powyżej 200000 km i też nie popadają w ruinę finansową i psychiczną degradację.
    Także może nie róbmy z TTS i innych wersji mitycznych pojazdów, które muszą kosztować w zakupie krocie, by przyszły właściciel był zadowolony.
    Dobrze napisałem?
    AUDI nie przestaje się kochać.

  12. #2922
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Znam osoby, które kupiły TTS w podobnym budżecie ( czasem nawet niższym ) i te samochody do dnia dzisiejszego jeżdżą nie rujnując finansowo i psychicznie właścicieli. Znam osoby, które użytkują takie lub podobne samochody z przebiegami powyżej 200000 km i też nie popadają w ruinę finansową i psychiczną degradację.
    Także może nie róbmy z TTS i innych wersji mitycznych pojazdów, które muszą kosztować w zakupie krocie, by przyszły właściciel był zadowolony.
    Dobrze napisałem?
    Każdy ma inne podejście w tym temacie. Jedni mają budżet 50k i kupują TT za 50k a drudzy mając ten sam budżet kupują auto za 45k a resztę przeznaczają na pakiet startowy po zakupie. Jedni kupują ORI części podczas gdy drudzy najtańsze zamienniki. Jedni wiążą się z TT na parę lat a drudzy wymieniają auto co pół roku itd. Napisałem swoje zdanie (gdybym miał budżet 50k nie kupiłbym TTS'a z takim przebiegiem i tyle w temacie) a kolega Filip1337 zrobi z tym co zechce

  13. #2923

    Dołączył
    Jun 2020
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    12
    To zapytam w takim razie inaczej. W jakim budżecie można się rozglądać za tts?
    Ostatnio edytowane przez Filip1337 ; 08-06-2020 o 22:23

  14. #2924
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    Cytat Zamieszczone przez Filip1337 Zobacz posta
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#e5108ff5cd jest jeszcze coś takiego tylko przebieg ma porażająco mały koszt 60k, ale gdy patrzę na auta do 50 to nie widzę nic ciekawego, więc teraz pytanie czy warto dołożyć jednak sporo więcej do tts i cieszyć się nią długie lata o ile to co jest w ogłoszeniu jest prawdziwe. Nie ukrywam, że nie planowałem wydawać aż takich pieniędzy, ale powiedzmy, że za zadbane auto jestem w stanie to przeboleć bo jednak tts cieszy się sporo większym uznaniem.
    Apetyt rośnie w miarę oglądania ogłoszeń Na początek jedź może obejrzyj parę TT, zobacz co oferuje polski rynek a później uzbrój się w cierpliwość, ponieważ znalezienie zadbanej TT jest już trudne a co dopiero TTS... Popatrz może też na 3.2

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Filip1337 Zobacz posta
    To zapytam w takim razie inaczej. W jakim budżecie można się rozglądać za tts?
    Tak jak wcześniej wspomniał elmacho można kupić TTS za 45k "nie rujnując finansowo i psychicznie właścicieli" a można za 60k a auto będzie stało nom stop u mechanika...

  15. #2925
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez P5_KAROL Zobacz posta
    Tak jak wcześniej wspomniał elmacho można kupić TTS za 45k "nie rujnując finansowo i psychicznie właścicieli" a można za 60k a auto będzie stało nom stop u mechanika...
    Dokładnie tak.
    Cena nie jest wyznacznikiem stanu technicznego.
    TTS 8J można kupić od około 40000 do 80000.
    AUDI nie przestaje się kochać.

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11411
    Ostatni post / autor: 17-10-2023, 10:43
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •