Strona 179 z 200 PierwszyPierwszy ... 79129169177178179180181189 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,671 do 2,685 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

  1. #2671

    Dołączył
    Mar 2019
    Płeć
    Skąd
    Wrocław-Poznań
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Min. Grey
    Posty
    84
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Poduszka kierowcy z wersji poliftowej

    Lampy przód nie równe kompletnie - popatrz na fotkę z przodu i na to jak się ma linia vs zderzak.
    Faktycznie, po sprawdzeniu na większym ekranie, niż komórka widać średnie spasowane. Czyli pewnie kolejny powypadkowy.

  2. #2672
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Z drugiej strony warto powiedzieć, że samochód powypadkowy NIE MUSI być zły. Czasem są to drobiazgi, typu kolizja czy przywalenie w słupek. Czasem wymiana chłodnicy, lub inna drobna rzecz. Czasem poważniejsze naprawy. Ważne, by poprzedni właściciel nie zatajał takich informacji oraz żeby wszystko było starannie naprawione. Dobre naprawy blacharskie mogą wpływać jedynie na skrzypienie, a dobre naprawy mechaniczne nie powinny wpływać na jakikolwiek aspekt auta. Ryzykiem są złe naprawy, które skutkują rdzą lub problemami z trwałością. Przy naprawach mechanicznych ryzykiem jest naprawianie tylko mocno styranych elementów, gdzie belka przednia nie jest równa, czy wahacz posiada niewidoczne mikropęknięcia.

    Przypominam wszystkim, że powypadkowe zadbane samochody są lepsze niż zaniedbane perełki.
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

  3. #2673

    Dołączył
    Mar 2019
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    33
    Padło już pytanie o ten egzemplarz jednak nic szczególnego nie zostało powiedziane więc zapytam i ja:
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#200900d778
    Co sądzicie na temat auta ? Zna ktoś może poprzedniego właściciela - podobno ktoś z forum, ja nie znalazłem nic na temat tego auta tutaj na forum a chciałbym wiedzieć co było w aucie modyfikowane, kiedy, co i jak.
    Mam wrażenie, że lampa przód od strony kierowcy nie równo schodzi się z maską przy nadkolu, prócz tego nie widzę większych niedociągnięć, a Wy ? No i co sądzicie o cenie za taki egzemplarz ? Czy w ogóle warto brać egzemplarz z tak podwyższoną mocą na daily car bo spalanie pewnie będzie stosunkowo wyższe względem serii nawet przy "spokojnej" jeździe.
    Liczę na Was

    @edit:
    temat co do modyfikacji znalazłem. Pytanie moje brzmi czy ktoś wie dlaczego sprzedał auto, coś się zaczeło dziać czy zmienił na inne ? Warto zaprzątać sobie nim głowę ?
    Ostatnio edytowane przez szymek ; 09-04-2019 o 21:14

  4. #2674
    Awatar markow
    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    wroclaw
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2009
    Kolor
    biel
    Posty
    332
    Może psuł się różnie jest po modyfikacji zależy kto jak dbał o auto lepiej kupić serię

  5. #2675

    Dołączył
    Apr 2019
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    brak
    KM
    170
    Rocznik
    2009
    Kolor
    czarny
    Posty
    8

    Pytanie o Audi TT-s

    Witajcie, córka nagrzała się na pewien egzemplarz audi, obiecałem jej że się spróbuję czegoś więcej dowiedzieć, ale nie mając oryginalnych numerów rejestracyjnych mam związane ręce.

    auto z tego ogłoszenia
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...l#gallery-grid

    numer vin udało mi się otrzymać o sprzedającego

    TRUZZZ8J691032351

    gdyby ktoś od razu był nam w stanie rozkodować numer.

    może ktoś zna/oglądał/ ten egzemplarz, mamy ponad 400KM w jedną stronę,

    sprzedający twierdzi że auto jest z Niemiec, ( zresztą takie też rejetsracje założył) ja już po vinie wiem że auto jest z belgii. niestety nic więcej nie jestem w stanie znaleść, osobiście bym sobie odpuścił, ale córka....

  6. #2676
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    1. TT-s? Przecież to zwykłe TT. Ktoś oszukuje w opisie tak samo jak z bezwypadkowością.
    2. Dość wysoki przebieg... Jak ktoś zwlekał z wymianami, to koszty...
    3. Przód sobie ktoś wymienił na TTs. Ciekawe, czy po wypadku.
    4. Co z tym wlotem powietrza? Ktoś przetarł grabiami? Możliwe, że maska przy wypadku porysowała.
    5. Co ten fotel z tyłu taki wygnieciony? Dziwna sprawa.
    6. Sprawdź jeszcze raz spasowanie. Maska lub reflektory nie są idealnie prosto. Coś z przodu raczej było.

    Ps. Mamy specjalny temat do porad odnośnie zakupów;
    https://www.klubtt.pl/showthread.php...my-Audi-TT-MK2
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

  7. #2677
    Awatar Majkel23
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Black
    Posty
    74
    warto wykupic raport auto DNA tam jest mozliwosc kupna raportu z belgi gdzie mozna zweryfikowac przebieg
    https://www.autodna.pl/vin/TRUZZZ8J691032351

  8. #2678

    Dołączył
    Apr 2019
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    7
    @grundi
    Z przodu, od strony kierowcy szczelina między maską a światłami oraz nadkolem jest dużo mniejsza niż po stronie pasażera.
    Natomiast z tyłu jest całkowicie odwrotnie - to strona pasażera jest bardziej "spasowana" niż strona kierowcy (zwróć uwagę na szczelinę osadzenia lampy).

    Samochód był w Belgii 10 lat temu. Być może już raz nasz rodak go kupił, a następnie wyemigrował i sprzedał na miejscu?

    Samochód na zdjęciach sprawia wrażenie schludnego, zadbanego i być może nawet zostawiającego tylko dwa ślady na śniegu

    Tak jak @Majkel23 pisał - pomyśl nad wykupieniem autodna (groszowa sprawa przy cenie samochodu) oraz rozważ wysłanie na miejsce jakiegoś rzeczoznawcę aby obejrzał samochód. To wcale nie musi być jakaś duża, reklamująca się firma, a może być ktoś niezależny. Sam skorzystałem z takich "zdalnych rączek" i póki co źle na tym nie wyszedłem

  9. #2679

    Dołączył
    Apr 2019
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    brak
    KM
    170
    Rocznik
    2009
    Kolor
    czarny
    Posty
    8
    Jak narazie jest tyle wątpliwości, że szkoda mi 60 zł na raport wybijam córce z głowy ten egzemplarz, ale coś czuję że 350 zł na autotesto będę musiał wydać żeby jej oczy otworzyć.

  10. #2680

    Dołączył
    Mar 2019
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    33
    Ach te kobiety i nierozsądne podejście do sprawy kupna samochodu.
    Marik powiedział chyba wszystko. Auto przeorane, lewa strona przodu i prawa ma zupełnie inne spasowanie. Poza tym ten znaczek TTS i pęknięty na dole grill. Postaraj się też córce wytłumaczyć, że diesel w tym aucie to chore fanaberie projektantów, chyba wzięli coś mocniejszego niż niemieckie piwko tego wieczora. Co do autotesto - używałeś już, bo też zastanawiam się nad skorzystaniem z ich usługi?

  11. #2681

    Dołączył
    Apr 2019
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    7
    Koledzy, to może teraz ja podrzucę coś swojego.
    Co myślicie o tym egzemplarzu?
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6z4cjB.html

    Na pierwszy rzut oka rzuciła mi się w oczy "niezgodność" z przodu po stronie pasażera. Sprzedawca twierdzi, że gdy ją w zimie ściągał do PL to "lekko ją tam reperował".
    VIN samochodu to TRUZZZ8J471040008
    W innych okolicznościach podjechałbym obejrzeć, ale niestety do Rzeszowa mam blisko 700km w jedną stronę :-(
    Na pytanie "nie obrazi się Pan, jeśli wyślę PZM aby w moim imieniu obejrzeli" komis zareagował świętym oburzeniem "nie chcę ich widzieć na placu, to debile są" i opowiedział historię jak przyczepili się do każdej ryski w siedemnastoletnim aucie. Zapaliło mi to pomarańczową lampkę ostrzegawczą... No ale wiecie jak to jest, jak się znajdzie "ten" egzemplarz (jestem niczym córka @grundi) :D

    Stąd moja prośba teraz do Was, abyście rzucili swoim obiektywnym okiem i powiedzieli co myślicie.
    A może nawet ktoś będzie miał na tyle blisko, aby za odpowiednią opłatą podskoczyć?

  12. #2682
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Płynu lać się nie chce, żarówki zmieniać się nie chce, kontrolka pasów chyba nie świeci, jak nikt nie siedzi, a kontrolka dachu to też nie wiem. I to navi sugerujące, że nie robił sam zdjęć... Dziwna sprawa.
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

  13. #2683

    Dołączył
    Mar 2019
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    33
    a co powiecie o tym egzemplarzu ?
    wg mnie cena trochę wysoka mimo, że 3.2 z DSG. Bogatego wyposażenia to też raczej nie ma, ale wizualnie nie widzę nic szczególnego.
    co sądzicie ?
    https://www.olx.pl/oferta/audi-tt-8j...tml#a6513b8490
    Ostatnio edytowane przez szymek ; 10-04-2019 o 22:23

  14. #2684
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    To auto było wystawione 2 lata temu za 39000. Sprzedawał jakiś kolo.
    Miało też jakieś przygody lakiernicze i blacharskie. Lewa tylna lampa do tej pory nie jest taka, jak być powinna.
    Co do ceny, to raczej dobrego auta tanio nie kupisz.
    Ostatnio edytowane przez elmacho ; 10-04-2019 o 23:33
    AUDI nie przestaje się kochać.

  15. #2685
    Awatar Majkel23
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Black
    Posty
    74
    Cytat Zamieszczone przez szymek Zobacz posta
    a co powiecie o tym egzemplarzu ?
    wg mnie cena trochę wysoka mimo, że 3.2 z DSG. Bogatego wyposażenia to też raczej nie ma, ale wizualnie nie widzę nic szczególnego.
    co sądzicie ?
    https://www.olx.pl/oferta/audi-tt-8j...tml#a6513b8490
    Brak znaczka quattro w grillu niby nic ale jak pokazal przyklad z wczesniej auto moglo miec przygody z przodu
    Ja sprowadzam teraz tt 2.0 2007r dwa zdjecia wrzucilem kilka postow wczesniej. Jak bylbys zainteresowany pisz na priv.
    Auto przyjedzie w niedziele.

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11411
    Ostatni post / autor: 17-10-2023, 10:43
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •