Strona 175 z 200 PierwszyPierwszy ... 75125165173174175176177185 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,611 do 2,625 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

  1. #2611

    Dołączył
    Oct 2016
    Płeć
    Skąd
    PL
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    2001
    Kolor
    kiepski
    Posty
    28
    Hej, doszukujecie się tutaj coś podejrzanego?
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6BJ4lU.html

  2. #2612

    Dołączył
    Aug 2018
    Płeć
    Skąd
    śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    X
    Rocznik
    X
    Kolor
    X
    Posty
    3
    To jest sprowadzone, powypadkowe i naprawiane w PL. Nie było w ASO w Polsce.
    Zadzwoń do sprzedającego opowie więcej szczegółów.
    Ostatnio edytowane przez fan_audi ; 15-03-2019 o 20:59

  3. #2613

    Dołączył
    Mar 2019
    Płeć
    Skąd
    internet
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    10
    Panowie, rozważam zakup tego egzemplarza:

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...oe4#529612f029

    Czy widzicie na zdjęciach coś niepokojącego/nietypowego? Postaram się jutro wrzucić tutaj nr VIN tego egzemplarza.

    Dzięki z góry za waszą pomoc i sugestie.

  4. #2614
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Poza opisem wyposażenia z księżyca wziętym, to zwróć uwagę na oparcia tylnej kanapy - były bardzo długo złożone. Takie sytuacje wiem że mają miejsce np w auta rozbitych, bo wrzucają pozostałe części i leżą tam długo. Ogólnie nie wygląda źle, książka warta tyle co ten w/w opis rzecz jasna. Zdjęcia ogólnie tak zrobione że nic nie widać do zweryfikowania.

  5. #2615

    Dołączył
    Mar 2019
    Płeć
    Skąd
    internet
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    10
    Super, dzięki za zwrócenie na to uwagi. Oglądałem ten samochód dzisiaj i mam jeszcze parę pytań - czy w samochodzie o takim przebiegu możliwe jest żeby działy się takie rzeczy jak wytarty pierścień na gałce, drobne ślady przetarć na manetkach od tempomatu i kierunkowskazów? Cała reszta, czyli kierownica, uchwyty, pedały, wszelkie przełączniki czy podłokietnik wyglądają bardzo dobrze. Fotele z przodu mają wygniecione boczki, ale widzę że wszystkie TT niezależnie od przebiegu wyglądają tak samo. Mechanicznie i blacharsko bez zastrzeżeń. Staram się dojść do wniosku czy przebieg może być prawdziwy. Jazda próbna też bez nie wykazała żadnych problemów.

  6. #2616
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Zasadnicze pytanie, co w blacharce jest bez zastrzeżeń? Zewnątrz, czy wewnątrz? W tych samochodach często wymienia się części, zamiast je naprawiać. Może się zbyt czepiam, jednak okazja z zagranicy nigdy nie brzmi dobrze, tym bardziej przy takich "artystycznych" zdjęciach i tak niskim przebiegu... A jak źle mówię; 2007-2008 do 150 tyś przebiegu jest 328, w tym 4 sztuki z ceną poniżej 9000e. Dane z Mobile.DE. Trochę lampka się zapala, bo te 4 sztuki też nie wiadomo w jakim stanie, a sprzedawca musi mieć na aucie jakiś zysk po opłatach...
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

  7. #2617
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Poza opisem wyposażenia z księżyca wziętym, to zwróć uwagę na oparcia tylnej kanapy - były bardzo długo złożone. Takie sytuacje wiem że mają miejsce np w auta rozbitych, bo wrzucają pozostałe części i leżą tam długo. Ogólnie nie wygląda źle, książka warta tyle co ten w/w opis rzecz jasna. Zdjęcia ogólnie tak zrobione że nic nie widać do zweryfikowania.
    Ze wszystkim się zgodzę za wyjątkiem tych foteli. Ja miałem w idealnym stanie, dopóki pierwszy raz nie przywiozłem nart - od razu zostały ślady, które ciężko w jakikolwiek sposób zlikwidować. Od tamtego czasu na każdy wyjazd obkładam oddzielnie siedzisko i oparcia kocykami. W mk1 nie miałem takiego problemu.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  8. #2618
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Ale po jakim czasie się "wyprostowały"? pamiętaj że to auto jest wypucowane/zrobione na sprzedaż.

  9. #2619

    Dołączył
    Mar 2019
    Płeć
    Skąd
    internet
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    10
    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    Zasadnicze pytanie, co w blacharce jest bez zastrzeżeń? Zewnątrz, czy wewnątrz? W tych samochodach często wymienia się części, zamiast je naprawiać. Może się zbyt czepiam, jednak okazja z zagranicy nigdy nie brzmi dobrze, tym bardziej przy takich "artystycznych" zdjęciach i tak niskim przebiegu... A jak źle mówię; 2007-2008 do 150 tyś przebiegu jest 328, w tym 4 sztuki z ceną poniżej 9000e. Dane z Mobile.DE. Trochę lampka się zapala, bo te 4 sztuki też nie wiadomo w jakim stanie, a sprzedawca musi mieć na aucie jakiś zysk po opłatach...

    Odpowiadając na pytanie kolegi odnośnie stanu blacharskiego - podłużnice, mocowania amortyzatorów, podłoga z tyłu są fabryczne, lampy przednie oryginalne z połowy 2007 roku i bez śladów demontażu, wszystkie szyby oryginalne (przednia oem ale z 2010). Poszycie z fabrycznym lakierem ~100 - 120 mikronów na całym samochodzie oprócz tylnego prawego nadkola gdzie jest pole około 5cmx5cm z grubością do 800 mikronów - wygląda jak naprawiona wniotka. Oprócz tego przedni prawy róg nadkola z prawego przodu ma podobną grubość, ale tę część poszycia widać od wewnątrz na podnośniku i nie ma tam żadnej ingerencji. Od dołu samochód wygląda jak nowy, bardzo czysty, dalej są naklejki z kodami i numerami, osłony termiczne wydechu w połowie samochodu błyszczą się jak nowe. Brak wycieków i brak śladów wycieków, chociaż osłona silnika trochę utrudnia pracę. Turbosprężarkę widać od dołu samochodu, jest czysta, nie słychać jej podczas jazdy. Sprawdziliśmy samochód przed odpaleniem i po mocniejszej jeździe testowej VCDSem, oprócz typowych kodów pojawiających się przy niskim napięciu akumulatora nie było nic, żadne błędy się nie pojawiły po jeździe próbnej. Do wymiany jest raczej termostat bo po zagrzaniu lekko "faluje" w okolicach optimum. Wydaje mi się że podwozie by potwierdzało niski przebieg tego samochodu, bo wygląda od spodu zaskakująco dobrze. Bardziej mnie interesuje czy manetki i gałka zmiany biegów mogą aż tak degradować w tym samochodzie, chociaż tak jak mówiłem reszta wnętrza nie ma nietypowych śladów zużycia.

    A co powiecie odnośnie ceny? Zależy mi na skrzyni manualnej, silniku 2.0 EA113 oraz stanie. Dla mnie też jest gigantyczną wadą to że samochód jest sprowadzony, ale chwilowo w cenie do 40 000 zł ze skrzynią manualną i wystawioną fakturą VAT (też wymóg dla mnie) nie ma nic - są tylko dwa ładne egzemplarze z polskiego salonu, ale z DSG.

    Dziękuję za wasze zaangażowanie, dochodzimy do coraz to ciekawszych wniosków.

  10. #2620
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Ja k już pisałem , wg mnie 40 za manuala w ośce to nie jest jakaś okazja. FV 23% może lekko ją rekompensować, ale potem przy sprzedaży i tak wystawisz FV....chyba że coś zakombiniujesz. MK2 ma gorsze materiały wewnątrz niż MK1 więc może się szybciej zużywać, aż tak na to nie patrz.

    Dla mnie czysta matematyka, odejmij VAT, dochodowy i podziel na ok 4,3 i wyjdzie Ci za ile ktoś kupił (bez zarobku) to auto za granicą. Potem wejdź na np mobile de i popatrz na średnie ceny i najtańsze -najdroższe odpuść. Zobacz czy wyjdzie Ci taka kwota za całe auto.

  11. #2621

    Dołączył
    Mar 2019
    Płeć
    Skąd
    internet
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    10
    Panowie, po waszych uwagach i swoich przemyśleniach rozważam jeszcze oględziny drugiego egzemplarza:

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#cb5eb6801b

    VIN: TRUZZZ8J081015026

    Bardzo podobna cena jak za wcześniejszy egzemplarz, a mamy polski salon, teoretycznie pełną historię (możliwość porównania przebiegów z bazą CEP), trochę lepszy wygląd oraz łatwiejsze sprawdzenie samochodu bo jest sprzedawany przez salon AUDI.

    Mam tylko jedno pytanie - skrzynia DSG - w tym samochodzie siedzi DQ250, widziałem dużo opinii, ale nie miałem nigdy skrzyni automatycznej - czy warto? Wystarczy mi krótka odpowiedź

  12. #2622
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Bez dwóch zdań wybrałbym ten bordowy, nawet kosztem FV bez vat.
    Automat - warto.....

  13. #2623

    Dołączył
    Mar 2019
    Płeć
    Skąd
    wodzislaw śląski
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    biały
    Posty
    10
    ja tez nigdy nie mialem. pierwszy raz jechałem automatem bezstopniowym cvt i jechało sie przyjemnie mimo ze uczucie jak podczas jazdy skuterem. pozniej oglądając auta jeździłem juz tip albo s tronic i uważam ze nie ma nic lepszego niz automat. tym bardziej jeżeli kupujesz auto mocne i sportowe. skrzynia jak się dba tak się ma ale jak wymieniasz olej na czas to nie powinno byc z nią problemów przynajmniej z oponii znajomych i internetu.
    ja z kolei zapytam o ten egzemplarz TTS czy może ktoś byl oglądać albo kojarzy autko ? Niestety zadnej info w ogłoszeniu co przy chipie zostało zmienione.
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#f0f2b45fa7
    interesuje mnie również co myślicie o cenie za taki egzemplarz.

  14. #2624

    Dołączył
    Mar 2019
    Płeć
    Skąd
    internet
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    10
    Przekonałeś mnie kolego

    Postaram się w pierwszej połowie tego tygodnia obejrzeć ten samochód, będę meldował.

  15. #2625
    Awatar Nikosnikos
    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    3city
    Pojemność
    2.0T
    KM
    334
    Rocznik
    2009
    Kolor
    red TTS
    Posty
    124
    Cytat Zamieszczone przez kulus96 Zobacz posta
    ja z kolei zapytam o ten egzemplarz TTS czy może ktoś byl oglądać albo kojarzy autko ? Niestety zadnej info w ogłoszeniu co przy chipie zostało zmienione.
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#f0f2b45fa7
    interesuje mnie również co myślicie o cenie za taki egzemplarz.
    Auto Kowboj’a - znajdziesz trochę info na forum - proces zwiększania mocy dość dokładnie opisany.
    Z ceny powoli schodzą - jak wystawiałem swojego, to ten był chyba za 76kpln, a to było 3 miesiące temu.

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11411
    Ostatni post / autor: 17-10-2023, 10:43
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •