Strona 174 z 196 PierwszyPierwszy ... 74124164172173174175176184 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,596 do 2,610 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Mar 2019
    Płeć
    Skąd
    internet
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    10
    Panowie, po waszych uwagach i swoich przemyśleniach rozważam jeszcze oględziny drugiego egzemplarza:

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#cb5eb6801b

    VIN: TRUZZZ8J081015026

    Bardzo podobna cena jak za wcześniejszy egzemplarz, a mamy polski salon, teoretycznie pełną historię (możliwość porównania przebiegów z bazą CEP), trochę lepszy wygląd oraz łatwiejsze sprawdzenie samochodu bo jest sprzedawany przez salon AUDI.

    Mam tylko jedno pytanie - skrzynia DSG - w tym samochodzie siedzi DQ250, widziałem dużo opinii, ale nie miałem nigdy skrzyni automatycznej - czy warto? Wystarczy mi krótka odpowiedź

  2. #2
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    A spytałeś chociaż co było uszkodzone, czy każesz nam opisywać perełkę z ogłoszenia?
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

  3. #3
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,039
    Bez dwóch zdań wybrałbym ten bordowy, nawet kosztem FV bez vat.
    Automat - warto.....

  4. #4

    Dołączył
    Mar 2019
    Płeć
    Skąd
    wodzislaw śląski
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    biały
    Posty
    10
    ja tez nigdy nie mialem. pierwszy raz jechałem automatem bezstopniowym cvt i jechało sie przyjemnie mimo ze uczucie jak podczas jazdy skuterem. pozniej oglądając auta jeździłem juz tip albo s tronic i uważam ze nie ma nic lepszego niz automat. tym bardziej jeżeli kupujesz auto mocne i sportowe. skrzynia jak się dba tak się ma ale jak wymieniasz olej na czas to nie powinno byc z nią problemów przynajmniej z oponii znajomych i internetu.
    ja z kolei zapytam o ten egzemplarz TTS czy może ktoś byl oglądać albo kojarzy autko ? Niestety zadnej info w ogłoszeniu co przy chipie zostało zmienione.
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#f0f2b45fa7
    interesuje mnie również co myślicie o cenie za taki egzemplarz.

  5. #5
    Awatar Nikosnikos
    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    3city
    Pojemność
    2.0T
    KM
    334
    Rocznik
    2009
    Kolor
    red TTS
    Posty
    124
    Cytat Zamieszczone przez kulus96 Zobacz posta
    ja z kolei zapytam o ten egzemplarz TTS czy może ktoś byl oglądać albo kojarzy autko ? Niestety zadnej info w ogłoszeniu co przy chipie zostało zmienione.
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#f0f2b45fa7
    interesuje mnie również co myślicie o cenie za taki egzemplarz.
    Auto Kowboj’a - znajdziesz trochę info na forum - proces zwiększania mocy dość dokładnie opisany.
    Z ceny powoli schodzą - jak wystawiałem swojego, to ten był chyba za 76kpln, a to było 3 miesiące temu.

  6. #6

    Dołączył
    Mar 2019
    Płeć
    Skąd
    internet
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    10
    Przekonałeś mnie kolego

    Postaram się w pierwszej połowie tego tygodnia obejrzeć ten samochód, będę meldował.

  7. #7

    Dołączył
    Mar 2019
    Płeć
    Skąd
    wodzislaw śląski
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    biały
    Posty
    10
    czyli mocno schodzą z ceny. Jaką wedlug Was realną cenę warto by dać za to auto ?
    i w jakim dziale szukać tematu o tym aucie. Przeszukalem 'nasze auta' ale nie znalazłem tematu zalozonego przez kowboja. zaraz będę szukać w dziale tuningu.
    Widziałem też czarne tts cabrio na sprzedaż 160nalotu, w pełni oryginalnej opcji i automacie ale facet wołał nieco ponad 60k. Auto niby od znajomego znajomego i dbane ale cena anyway troche wysoka jak dla mnie, co sądzicie ?

  8. #8

    Dołączył
    Mar 2019
    Płeć
    Skąd
    internet
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    10
    Uwaga, samochód nad którym się zastanawiałem okazał się niewarty uwagi. Zainteresowanych zapraszam tutaj:

    https://www.klubtt.pl/showthread.php...l=1#post290969

  9. #9
    Awatar Majkel23
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Black
    Posty
    74
    Siema,

    https://allegro.pl/ogloszenie/audi-t...avi-7886919236 w zeszlym roku byla wystawiona w wadowicach widac zmienial wlasciciela
    nr vin TRUZZZ8J691008423

    Wiadomosc z przed dwoch stron "ach, wydałem jednak te parę złotych, okazuje się że te delikatne przerysowanie zderzaka w 2014r. we Francji wycenione zostało na prawie 25000 euro. Także ja już się skutecznie wyleczyłem. "

  10. #10
    Awatar Majkel23
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Black
    Posty
    74

  11. #11

    Dołączył
    Mar 2019
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    33
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#53ad9418d8

    Jestem ciekaw Waszych opinii na temat tego autka. Fakt - do lakierowania bo rysy wyglądają na głębokie, to jeden powód dlaczego cena niska jak na wersję z 3.2 pod maską. Wyposażenie też nie jest jakieś topowe ale też nie maksymalna bieda.
    Mimo wszystko wydaje mi się podejrzanie tania. No i przegląd do 2k21 - niemiecki na dwa lata mogli podbić ?

  12. #12
    Awatar Gunit
    Dołączył
    Apr 2018
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2004
    Kolor
    perłowy
    Posty
    155
    W Niemczech dają na 2 lata przegląd. Jak nowe z salonu to na więcej lat dają, chyba 3.

  13. #13

    Dołączył
    Mar 2019
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    33
    z opisu też chwilę się pośmiałem TTS to to nie jest. Chodzi mi głównie o cenę za wersję z silnikiem 3.2 których u nas bardzo mało, na ten moment to chyba jedyna. Nie łudzę się, że to igiełka jakaś, na pewno przy oględzinach wyjdzie coś - wydaje mi się, że silnik dobry i zawias i można myśleć o kupnie i włożeniu trochy pieniędzy aby doprowadzić go do stanu używalności. Czy w.g Was nie warto zaprzątać sobie głowę ?

  14. #14
    Awatar Majkel23
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Black
    Posty
    74
    Ja moje tt 3.2 z tego samego roku 2007 z takim samym wyposazeniem tylko ze wszystko oryginalne w 2017r sprzedalem za 44tys. wiec nie wydaje mi sie ze na dzien dzisiejszy tt z silnikiem 3.2 za 38tys to mala kwota.
    Po zdjeciach widac ze auto mialo przygode z przodu, brak znaczka quattro i ktos odrazu wstawil poliftowe swiatla.
    ja przy 200tys przebiegu musialem robic mechatronike wiec tutaj bardzo bym zwrocil uwage na stan skrzyni.

  15. #15

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez Majkel23 Zobacz posta
    Ja moje tt 3.2 z tego samego roku 2007 z takim samym wyposazeniem tylko ze wszystko oryginalne w 2017r sprzedalem za 44tys. wiec nie wydaje mi sie ze na dzien dzisiejszy tt z silnikiem 3.2 za 38tys to mala kwota.
    Po zdjeciach widac ze auto mialo przygode z przodu, brak znaczka quattro i ktos odrazu wstawil poliftowe swiatla.
    ja przy 200tys przebiegu musialem robic mechatronike wiec tutaj bardzo bym zwrocil uwage na stan skrzyni.
    To jest mało bo w 2017 za TT 3.2 z 2006r (rej 2007) wziąłem grubo ponad 10 tyś więcej niż Ty. Dziś 3.2 nie ma już w ogóle. W okolicach 35 tyś możesz szukać jedynie mega zadbanej MKI 3.2.
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

Podobne wątki

  1. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11423
    Ostatni post / autor: 13-09-2024, 10:19
  2. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •