Strona 156 z 200 PierwszyPierwszy ... 56106146154155156157158166 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,326 do 2,340 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

  1. #2326

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez Lukasz.Kow Zobacz posta
    Hm, po duzo gorszym strzale auta tutaj na klubie naprawiali .... Ale to trzeba przeliczyć. Maske srednio wyklepiesz. Do tego dolicz sterownik poduchy, poduchę..
    Maski klepać się nie opłaca. To amelinium . Porządna maska to koszt 800 pln - 1000 pln. Tyle to kosztowało za moich czasów. I tak szczerze mówiąc i patrząc na mój dzwon i całe poduchy i ten tu to nie chce mi się wierzyć w wystrzał przy tak drobnej kolizji. Choć zaraz pewnie się odezwie ktoś kto stwierdzi, że poduszki to i od najechania na krawężnik strzelają
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  2. #2327

    Dołączył
    Dec 2017
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała / Limanowa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2006
    Kolor
    Black
    Posty
    4
    Dzięki za odpowiedzi - czyli jednym słowem samochód jest po konkretnym dzwonie, a "zrobione" na mini-kolizję..?
    Zastanawiają mnie uszkodzenia maski - praktycznie na całej powierzchni, a reszta nie ruszona...
    I dodatkowo "do wymiany belka aluminiowa zderzaka", a zderzak OK... Pewnie był wymieniony, żeby samochód ładniej prezentował się do sprzedaży.
    Macie orientację jak się zachowuje elektronika w TT po takich przygodach?
    Czy wymiana kokpitu, poduszek, maski, belki powinna załatwić sprawę - czy raczej samochód będzie wyświetlał co rusz jakieś błędy i świecił jak "choinka na Boże Narodzenie"..?

  3. #2328
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Jak wszystko będzie wymienione jak należy to nic nie będzie świeciło. Jak świeci tzn że coś dolega. U mnie poduszki były całe więc nie powiem Ci co i jak. Kolega wymieniał w polifcie 8j to z tego co wiem to były problemy ale on dodatkowo pasy musiał wymieniać. Jak w tym przypadku Jest to nie wiem Co do zdjęć to tak jak zauważyłeś kilka rzeczy już zmienionych żeby wyglądało na mała kolizję.

  4. #2329
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Jak poduszki strzeliły to pasy zawsze trzeba zmienić, chyba że była awaria systemu i napinacze nie zaczadziały.

    Co do tej czarnej to IMHO jest podpicowana, kiedyś też się spotkałem z takim mustangiem, co dziwne na 2 różnych zestawach zdjęć to samo auto (numery na szybach etc - aukcja US) w tym samym miejscu bylo podrobione i rozbite - zapewne ktoś od grafiki pomaczał paluszki.

  5. #2330
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Wydaje mi się, że poduszki lecą razem z podłużnicą. Czyli jak poduchy pójdą, to już w aucie coś więcej było robione. A na pewno bym uważnie przyjrzał się konstrukcji.

  6. #2331

    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    Slask
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Orange
    Posty
    391
    Chyba Ci się tylko wydaje !


  7. #2332

    Dołączył
    Dec 2017
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała / Limanowa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2006
    Kolor
    Black
    Posty
    4
    Gdyby nie fakt, że mam spory kawałek drogi to najchętniej obejrzałbym autko na żywo - wiadomo jak jest ze zdjęciami
    Bardzo wszystkim dziękuję za rzeczowe porady - ciągle się zastanawiam, bo niestety w czarnych dieselkach nie ma żadnego wyboru...

    Wesołych i spokojnych Świąt !!!

  8. #2333
    Awatar Leszek
    Dołączył
    Aug 2016
    Płeć
    Skąd
    Starachowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    niebieski
    Posty
    246
    A dlaczego nie pojedziesz z kimś, kto się zna obejrzeć auto? Masz okazję kupić TT stosunkowo młode za niezłe pieniądze. Może być tak, że kiedyś kupisz auto - lalkę, a okaże się miną. Według mnie warto zobaczyć. Swoją drogą miałem w tym roku okazję jechać dwoma autami o podobnym charakterze i zbliżonych cenowo - Peugeotem RCZ i Oplem GT. Ciężko przyznać ale TT przy nich to bida pod każdym względem.

  9. #2334

    Dołączył
    Aug 2015
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Kolor
    Brak
    Posty
    116
    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    Swoją drogą miałem w tym roku okazję jechać dwoma autami o podobnym charakterze i zbliżonych cenowo - Peugeotem RCZ i Oplem GT. Ciężko przyznać ale TT przy nich to bida pod każdym względem.
    Mozesz to rozwinac?

  10. #2335
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Zgodze sie ze z oplem Gt ciezko porownywac TT skoro Opel to roadster z tylnym napedem vo do RCZ to moge sie akurat wypowiedziec bo jezdzilem (1.6 200hp naped przod) i jedyne z czym mozna to porownac to TT 180tka oska lub 200tka oska audi TT ale jakosc wykonczenia "puga" to byla taka troszke lipa (moim zdaniem) chodzi mi np.o trzeszczace plastiki przy tunelu srodkowym, panel od regulacji fotela ... No ale to tylko moje zdanie na ten temat

    Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

  11. #2336
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6zrzcH.html

    Widzicie coś mocno niepokojącego? 2.01 jestem umówiony na oględziny, wcześniej się nie dało. Dodzwoniłem się do poprzedniego właściciela, który co nieco opowiedział o aucie. Przebieg wydaje się byc realny (kupiłem raport autodna.pl).

  12. #2337
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez Malisz Zobacz posta
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6zrzcH.html

    Widzicie coś mocno niepokojącego? 2.01 jestem umówiony na oględziny, wcześniej się nie dało. Dodzwoniłem się do poprzedniego właściciela, który co nieco opowiedział o aucie. Przebieg wydaje się byc realny (kupiłem raport autodna.pl).
    Wygląda dobrze Pewnie sam bym po niego jechał jakbym nie miał swojego Na pewno trzeba podłączyć pod kompa, zweryfikować czy rozrząd jeszcze jest okej (m.in czujnik g40) no i ten najważniejszy magnetic ride


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  13. #2338
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez KrzysiuProgramista Zobacz posta
    Wygląda dobrze
    Wgniotek nie widzisz? Plaku nie zauważyłeś? Kierownica wytarta/wyślizgana, fotel zmęczony, przetarta skóra z wybieraka dsg nie rzuciła się Tobie w oczy?
    AUDI nie przestaje się kochać.

  14. #2339
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Wgniotek nie widzisz? Plaku nie zauważyłeś? Kierownica wytarta/wyślizgana, fotel zmęczony, przetarta skóra z wybieraka dsg nie rzuciła się Tobie w oczy?
    Wybierak dsg zauważyłem, ale co do fotela to teraz rzuciłem okiem i masz rację, ja mam 210 tysięcy przebiegu i moje banany wyglądają lepiej


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  15. #2340
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    No właśnie to zużycie mnie niepokoi. Jednego poprzedniego właściciela już odnalazłem i pogadałem, teraz szukam jeszcze jednego

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11411
    Ostatni post / autor: 17-10-2023, 10:43
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •