Strona 151 z 200 PierwszyPierwszy ... 51101141149150151152153161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,251 do 2,265 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

  1. #2251

    Dołączył
    Sep 2017
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    4
    Panowie, jestem o krok przed zakupem tego TT po ciężkich poszukiwaniach ale kilka rzeczy wciąż mnie niepokoi:
    1. Od spodu z tyłu jest trochę drobnych, powierzchownych ognisk rdzy w miejscu mocno narażonym na sól drogowa + błoto pod bagażnikiem gdzie praktycznie jest prześwit do gołej blachy (widziałem aftermarketowe płyty na to miejsce więc problem jest chyba dobrze znany - audi się nie popisało, zostawiając to miejsce odkryte). Pytanie jak to wygląda w innych 8J bo to pierwsza z którą w ogóle doszedłem do etapu wjeżdżania na podnośnik. Czy to normalne dla takiego dziesięciolatka i czy można się z tym porządnie uporać bez dużych ingerencji i tak aby nie powróciło?
    2. Wszystkie szyby maja logo audi ale jeżeli nic nie pokręciłem to przednia ma podpis Starglass a wszystkie boczne Saint Gobain (tylna przyciemniana tez nieco inny podpis starglass ale ona była prawdopodobnie przyciemniana w ostatnich 3 latach); czy tak mogło być fabrycznie?
    3. Jedna z przerw miedzy tylna klapa a błotnikiem jest prosta ale szersza od swojej odpowiedniczki po drugiej stronie o 2-3mm(dokopałem sie do fot auta sprzed 4 lat i juz tak było) ale jestem mocno zdziwiony bo w bagażniku cała blacha wygląda fabrycznie i akurat tam nie dopatrzyłby się za Chiny żadnego dłubania. Co o tym myśleć?
    4. Przed zakupem chciałbym jeszcze sprawdzić historię serwisową na podstawie VIN (mam już platny raport z AutoDNA ale chodzi mi o informacje gromadzone w ASO). Czy ktoś na forum byłby w stanie mi pomóc?

    Samochód pochodzi z polskiego salonu i generalnie prezentuje się całkiem dobrze. Miernik na 90% zewnętrznej powłoki pojazdu pokazuje wartości 140-170 mikronów; z tego co wiem jedynie przedni błotnik był malowany i w najgrubszym punkcie ma 300 mikronów. Samochód ma bardzo mały przebieg (co widać zarówno po wnętrzu w doskonałym stanie jak i braku mechanicznego zużycia silnika/skrzyni/zawieszenia). Wyposażenie niestety średnie: brak czujników czy choćby metalowych nakładek na pedały. Oczywiście ośka 2.0 w manualu ale przy cenie do 43k chyba i tak nie liczę na nic przyzwoitego z DSG i w quattro. Co myślicie? Brać czy nie?
    Ostatnio edytowane przez wicznietrzezwy ; 01-11-2017 o 21:14 Powód: dodatkowy link

  2. #2252
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Pisałeś że auto jest z grupy miłośników - czy chodziło Tobie o to forum? bo ja nie kojarzę tego auta, ale może ktoś inny skojarzy.
    https://drive.google.com/drive/folde...UFpYkxpMkdidFU

    ps. Jak chcesz uzyskać jak najwięcej info, to dziel się tym co masz - zdjęć środka nie pokazałeś - nikt nie stwierdzi czy jest zmęczone czy nie.

  3. #2253

    Dołączył
    Sep 2017
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    4
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Pisałeś że auto jest z grupy miłośników - czy chodziło Tobie o to forum? bo ja nie kojarzę tego auta, ale może ktoś inny skojarzy.
    https://drive.google.com/drive/folde...UFpYkxpMkdidFU

    ps. Jak chcesz uzyskać jak najwięcej info, to dziel się tym co masz - zdjęć środka nie pokazałeś - nikt nie stwierdzi czy jest zmęczone czy nie.
    Chodziło mi o grupę FB i pewnie część użytkowników forum również tam funkcjonuje ale nie ma pokrycia w 100%. Zdjęć środka nie wrzuciłem bo widziałem auto na żywo i pod tym względem zrobiło na mnie mega wrażenie więc nie było już istotne z punktu widzenia decyzji o zakupie (zwłaszcza, że na zdjęciach np. fotele wyglądają słabiej niż w rzeczywistości).

    ps. Już zupdatowałem google drive i dodałem zdjęcie środka, komory + stare z 2014 wygrzebane z autodna.

  4. #2254

    Dołączył
    Nov 2017
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    211
    Rocznik
    2008
    Kolor
    biały
    Posty
    7

    OPINIE O SAMOHODZIE ( przymierzam sie do kupna )

    Witam, zamierzam kupic ten egzemplarz. Jak widać cena jest podejrzanie niska ( uszkodzone są drzwi + auto do opłat )
    Właściciel twierdzi ze auto wygrał na licytacji z ubezp u szwabów, proszę o opinie bo cena jest na moją kieszeń ( max do 36 tys ) ale nie che 2x tyle potem wkładać w naprawy.

    http://allegro.pl/audi-tt-2-0tfsi-20...026998481.html

  5. #2255
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez eljot Zobacz posta
    Witam, zamierzam kupic ten egzemplarz. Jak widać cena jest podejrzanie niska ( uszkodzone są drzwi + auto do opłat )
    Właściciel twierdzi ze auto wygrał na licytacji z ubezp u szwabów, proszę o opinie bo cena jest na moją kieszeń ( max do 36 tys ) ale nie che 2x tyle potem wkładać w naprawy.

    http://allegro.pl/audi-tt-2-0tfsi-20...026998481.html
    eljot - tutaj wklejaj auta.
    dz

    co do TT - po zdjęciach wnętrza śmiem wątpić żeby ktoś o nią wybitnie dbał. Druga sprawa to te uszkodzenie, jak był walnięcie mocne progiem to poducha boczna mogła wyskoczyć (czujnik przeciążeniowy) - raczej trzeba być ostrożnym.

  6. #2256

    Dołączył
    Nov 2017
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    211
    Rocznik
    2008
    Kolor
    biały
    Posty
    7
    Dzięki, a jak można sprawdzić czy ta poduszka została wystrzelona ( ten czujnik ).

  7. #2257
    Awatar artex23
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Żuromin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Siwy
    Posty
    147
    Tak na pierwszy rzut oka, liczniki wymienione na po lift (także kwestia autentyczności przebiegu może być rożna), auto moim zdaniem malowane (najlepiej sprawdzić miernikiem), wymieniony wydech i dołożone czujniki cofania, a poza tym to wersja pustak + (+ tylko ze względu na kierownice multimedialna tylko ciekawe czy działa przy tym radiu). To tyle ze zdjęć, najlepiej jedź zobacz i sam oceń, sprawdź dokładnie deskę rozdzielczą bo mam takie wrażenie jakby była świeżo regenerowana ( albo to po prostu cień tak pada) ogólnie sprawdź dokładnie stronę uderzenia bo mogło nie być pół auta a drzwi zostały żeby odwrócić uwagę od szczegółów, no i jeżeli miernik lakieru nie wskaże kilograma szpachli a silnik nie będzie brał 4 litry oleju na 1000 to w tej cenie warto zaryzykować ( może akurat trafisz na dobry egzemplarz w promocyjnej cenie).

  8. #2258

    Dołączył
    Nov 2017
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    211
    Rocznik
    2008
    Kolor
    biały
    Posty
    7
    Zdjęcia czujnika mi wysyłał i jest ok wszędzie ( tak jak napisane w ogłoszeniu oryginalny )

    To radio niefabryczne tez mnie odrzuca, ale jak mówiłem nie mam min. 45 tys od ręki, a jeśli jest możliwość kupna tańszego i stopniowo go zrobienia " pod siebie " to nawet frajdę sprawi mi zabawa. Tylko wiadomo nie chce kupić czegoś w co włożę drugie tyle zaraz.

    Jak napisałem post na grupie FB o audi TT ze kupie do 35 tys cos to mnie wgl wyśmiali więc mam obawy co do tego egzemplarza, ale naprawde mis ie podoba ten model i jestem w stanie zaryzykować.

    Może jakieś porady jak sprawdzić najczęstsze usterki mechaniczne w tych autkach ?

    Btw. Przesiadam sie z golfa 5 GTI 200hp. Czy jak różnica w mocy między tymi samochodami ?

  9. #2259
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez eljot Zobacz posta
    Witam, zamierzam kupic ten egzemplarz. Jak widać cena jest podejrzanie niska ( uszkodzone są drzwi + auto do opłat )
    Właściciel twierdzi ze auto wygrał na licytacji z ubezp u szwabów, proszę o opinie bo cena jest na moją kieszeń ( max do 36 tys ) ale nie che 2x tyle potem wkładać w naprawy.

    http://allegro.pl/audi-tt-2-0tfsi-20...026998481.html
    Zdjęcia są retuszowane. Na żywo to auto będzie całkiem inaczej wyglądało.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  10. #2260

    Dołączył
    Nov 2017
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    211
    Rocznik
    2008
    Kolor
    biały
    Posty
    7
    Czekam na wiecej fot mankamentów od gostka, wspomne mu żeby zrobił bez retuszu. Wspomniałem również ze zapierdzielam do niego ponad 350 km i nie chce być zaskoczony jeśli nie będzie sie coś zgadzać

  11. #2261
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez eljot Zobacz posta
    Zdjęcia czujnika mi wysyłał i jest ok wszędzie ( tak jak napisane w ogłoszeniu oryginalny )

    To radio niefabryczne tez mnie odrzuca, ale jak mówiłem nie mam min. 45 tys od ręki, a jeśli jest możliwość kupna tańszego i stopniowo go zrobienia " pod siebie " to nawet frajdę sprawi mi zabawa. Tylko wiadomo nie chce kupić czegoś w co włożę drugie tyle zaraz.

    Jak napisałem post na grupie FB o audi TT ze kupie do 35 tys cos to mnie wgl wyśmiali więc mam obawy co do tego egzemplarza, ale naprawde mis ie podoba ten model i jestem w stanie zaryzykować.

    Może jakieś porady jak sprawdzić najczęstsze usterki mechaniczne w tych autkach ?

    Btw. Przesiadam sie z golfa 5 GTI 200hp. Czy jak różnica w mocy między tymi samochodami ?
    Nr VIN dostałeś? Jeśli tak, to daj go tutaj.
    Sprawdź szyby boczne drzwi, czy nie mają luzów.
    Sprawdź popychacz pompy paliwa.
    Jeśli chodzi o jazdę i osiągi, to będzie dokładnie to samo co w Golfie.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  12. #2262

    Dołączył
    Sep 2017
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Kolor
    Czarne
    Posty
    25

  13. #2263

    Dołączył
    Nov 2017
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    211
    Rocznik
    2008
    Kolor
    biały
    Posty
    7
    okej, zaraz zadzownie zeby mi podał VIN

  14. #2264
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez MultiRout Zobacz posta
    Bardzo dużo jest wymienione w tym aucie.
    Pytanie dlaczego?
    Ani to stylizacja zwykłego TT, ani TTS, ani TT-RS.
    Grill zmieniony, zmienione prawdopodobnie fotele, zmienione lampy.
    Tylny spoiler prawdopodobnie oryginalny TT-RS.
    W środku RNS-E, a kierownica niby z TTS bez multifunkcji?
    Co do oklejenia samochodu, to już mieliśmy na forum przypadek, gdzie miała być igiełka pod folią.
    Ostatnio edytowane przez elmacho ; 02-11-2017 o 15:10
    AUDI nie przestaje się kochać.

  15. #2265

    Dołączył
    Nov 2017
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    211
    Rocznik
    2008
    Kolor
    biały
    Posty
    7
    Na mój portfel jeszcze to by pasowało... Ale to białe i tak robi większe wrażenie ( i te pół skóry )

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...olx#xtor=SEC-8

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11411
    Ostatni post / autor: 17-10-2023, 10:43
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •