Strona 146 z 200 PierwszyPierwszy ... 4696136144145146147148156196 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,176 do 2,190 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

  1. #2176
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Cytat Zamieszczone przez Nikosnikos Zobacz posta
    Zdecydowanie celuję w 4x4
    I dooobra, chyba nie zapeszę - właśnie trwają ustalenia terminu mojego wyjazdu na drugi koniec kraju - cel to Grzegorz (elmacho) Wielu z Was zna jego auto, więc prośba o obiektywne porównanie do poniższej:

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6yNHJJ.html
    No wiesz, Grzegorza to perła na forum - najładniejsza MKII zlotu, więc już coś więcej.
    Wszyscy zlotowicze widzieli, macali i mogą polecić.
    Ja na pewno, jak kupuje to później dopieszcza i jak widać sprzedaje perełki.
    Jak pokazuje historia, to będziesz trzecim zadowolonym posiadaczem MKII (dwóch znam i są zadowoleni).
    Zajrzyj do jego tematu, gdzie opisał auto to znajdziesz informacje o jego TT.
    __________________________
    Pozdrawiam

  2. #2177
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Ciężko zawsze pisać o aucie kolegi, fajnie się tą TTką jeździ i fakt, środek w ogóle nie wygląda na ten przebieg, ale to już sam zobaczysz.

  3. #2178
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Dokładnie. Ja mogę się wypowiedzieć w kwestii technicznej, gdyż jeździłem autem Grzegorza i jak dlamnie bajka. Jazda z napędem Quattro to juz inna liga. Ja się zakochałem na nowo i następne auto będzie w takowym napędzie. Co do auta Grzegorza nie zauważyłem jakichkolwiek niedoskonałości jeśli chodzi o jazdę. W środku też potwierdzę iż zadbane auto i warto bo sam się nawet zastanawiam.

  4. #2179
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Jedź po nią tylko weź środki płatnicze że by nie wracać, auto godne polecenia.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  5. #2180
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Grzesia TTS był na podium na najładniejsze mk2 w klubie, na zlocie ogólnopolskim. Bardzo ładny egzemplarz, ciekawy kolor myślę, że od Grzesia auto Cię nie zawiedzie

  6. #2181
    Awatar Dziki_Wacek
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czarny
    Posty
    130
    Wiadomo że samochód od Grzegorza to samochód zadbany,dopieszczony i godny polecenia. elmacho to prawdziwy i wierny fan tej marki więc nie ma lipy
    audi TT QUATTRO

  7. #2182
    Awatar akinom
    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    Pruchna
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2003
    Kolor
    czarny
    Posty
    15
    TTS Grzegorza to prawdziwy rarytas. Autko jest naprawdę dopieszczone i zadbane- nie zawiedziesz się!
    Natomiast czerwona którą wkleiłeś "wisi" na otomoto juz od wiosny bodajże, także to już chyba też coś znaczy..

  8. #2183

    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    Ruda Śląska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Czarny
    Posty
    30
    Widziałam to szare TTS, dotykałam go, siedziałam w nim. Wygląda obłędnie i absolutnie nie widać po nim przebiegu i upływu lat. Sama mam TT z manualną skrzynią i uważam to za wielką zaletę. Co ja bym miała zrobić, gdyby tak dsg nawaliło? i koszt naprawy. Zresztą nudno tak jak nie ma za co macać podczas jazdy Czerwony też jest ładny, jednak szary metalik jest piękny w moich kobiecych oczach No i czerwony ma pełne skóry, a to się w zimie i w lecie nie sprawdza. Zimą pełna skóra jest zimna i śliska. Latem jest gorąca i gołe ciało się do niej klei. Mam porównanie, bo przez 7 lat jeździłam na skórzanych fotelach, a teraz w TT mam skórę + alcantarę i nie zamieniłabym już na całe skóry

  9. #2184
    Awatar Nikosnikos
    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    3city
    Pojemność
    2.0T
    KM
    334
    Rocznik
    2009
    Kolor
    red TTS
    Posty
    124
    Umówieni z Grzegorzem na piątek! Wielkie dzięki wszystkim za cenne informacje!

  10. #2185
    Awatar Kriychu
    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    Wwa-Ząbki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    3xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czaaaarny
    Posty
    64
    @Nikosnikos, ja za to Grzegorza poznałem niedawno, a dokładniej na zlocie, tak samo jak jego TT, więc łatwiej mi powybrzydzać i jedyne do czego mógłbym się przyczepić będąc strasznie upierdliwym to to, że opon nie wytarł z piasku jak staliśmy na parkingu... Kilka MK II widziałem i sam się nad takową zastanawiam i ten egzemplarz wiem, że mógłbym odbierać w ciemnym magazynie w środku nocy i nie będę żałować...Może nawet było by to lepszą opcją i by się nie doliczył ile $$ przywiozłem..

  11. #2186

    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    77
    Ojj tam nie słodzcie tak bardzo bo nie daj Boże coś po transakcji kleknie tfu tfu i bedzie miał chłopak niesmak.

  12. #2187

    Dołączył
    Aug 2015
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Kolor
    Brak
    Posty
    116
    To ja dla odmiany brałbym czerwoną ale nie dlatego, że auto Grzegorza jest kiepskie tylko dlatego, że nie jest czerwone i nie ma dsg cóż mam słabość do czerwonych ttek. Tylko ta cena...

  13. #2188
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez Nikosnikos Zobacz posta
    Umówieni z Grzegorzem na piątek! Wielkie dzięki wszystkim za cenne informacje!
    To ja też się odezwę w temacie ... pierwsza rzecz czerwona jak już wcześniej zauważono to wisi na alldrogo dłuższy czas ... tak więc "hmmm ciekawe dlaczego?", dobre sztuki znikają praktycznie odrazu... dodatkowo myślę że jeden z najważniejszych punktów to skóra kontra alcantara ja osobiście żałuje że nie mam alcantary bo w lato to masz masakre jak ci słońce świeci na tapicerkę a w zime na odwrót jakby ci podgrzewanie nie działało a w przydpadku alcatary problemu nie ma żadnego więc argument bardzo mocno za, do tego auto od Grześka widziało mnóstwo ludzi wielokrotnie, sam miał już kilka TT-tek i każdą dopieszczał do granic możliwości i wrzucał wszystko tutaj czyli nie ma problemu z prześledzeniem tematów.
    Auto od Grześka jest bardzo zadbane i dopieszczone ale nie będe powtarzać po raz kolejny tego co powiedzieli poprzednicy.
    Po prostu zobacz sobie wcześniej jakieś TT mk2 a potem sobie zobacz od Grześka i wtedy zobaczysz różnicę.
    I na koniec powiem tak z doświadczenia, nie jako osoba która poznała Grzegorza czy jakiś "Lizodup" na formu itd itp. tylko tak po prostu z ludzkiego doświadczenia życiowego... auto za tanie z nie pewnego źródła zazwyczaj praktycznie zawsze kończyło się tak że trzeba było finalnie dołożyć do niego +/- 20k żeby było jak najbardziej sprawne lub nawet więcej, nie wiem jaką cene sobie tam ustalicie (nie wnikam) ale zakładam że nie będzie najmniejsza, niczym super-duper perełki na otomoczo itd itp ... ale pewne jest że auto będzie z pewnego źródła, bez ściemniania, z pełnę historią i realnymi rzeczami które były w niej zrobione.

    Możecie mnie zjechać ale mówię to wszystko z własnego doświadczenia jako osoba która jak najbardziej poleca brać auto od Grześka ze względu że to auto pewne.

  14. #2189

    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Opole
    Pojemność
    brak
    KM
    150
    Rocznik
    1987
    Kolor
    Przezroczy
    Posty
    15
    Rowniez chetnie sie dowiem, czy macie jakies zastrzezenia do tego egzemplarza:

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6z3Acv.html

    Swoja droga, stresci mi ktos, jakie sa zalety 4x4? Oprocz, zaśnieżonych dróg, jest odczuwalna jego obecnosc?

  15. #2190

    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    77
    Bardzo niski przebie,ale czasami sie zdarza.
    Tekst"delikatnie używany przez kobietę" wskazuje ze pewnie jest dokładnie odwrotnie.

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11411
    Ostatni post / autor: 17-10-2023, 10:43
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •