Strona 14 z 200 PierwszyPierwszy ... 412131415162464114 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 196 do 210 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

  1. #196
    Awatar voodoo
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    bydgoszcz/krk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    condorgrey
    Posty
    485
    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    Nie koniecznie ale fakt trzeba zainwestować sporo więcej.
    moze bedzie kiedys okazja i rzucisz okiem na moje TT i ocenisz czy faktycznie tansze znaczy gorsze oczywiscie nie mowie tu o mk2 za 45 tys

  2. #197
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Pytanie tylko po co? Jesteś zadowolony ze swojej TT, ja jestem zadowolony ze swojej i to jest najważniejsze Nie widzę sensu udowadniania nikomu czegokolwiek.
    I don't have dreams, I have goals.

  3. #198
    Awatar voodoo
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    bydgoszcz/krk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    condorgrey
    Posty
    485
    po to zebys przekonal sie ze moja nie odbiega stanem technicznym Twojej. wiec po co przeplacac

  4. #199
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Skąd
    DW
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2001
    Kolor
    -
    Posty
    615
    Voodoo

    Niestety na tym forum jest przekonanie, ze im drozej tym lepiej no co poradzic. A gaz to juz jest koniec swiata.

    Powiem na przykladzie kolegi, jego brat kupil jakas dosyc stara baware od handlarza, jak wstawil zdjecia na forum to nastepnego dnia dawali 50% wiecej niz dal... Wiec wnioski wyciagnijcie sami

    Zgodze sie, ze wiekszosc aut sprowadzonych sa po wypadku albo kolizji, teraz trzeba znalezc takie ktore nadawalo sie do naprawy i zostalo dobrze naprawione. Albo kupic od kogos kto jezdzi dluzszy czas i chce sprzedac, a przez te ulepy musi zejsc z ceny

  5. #200
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Ludzie nauczcie się w końcu,jak auto sprowadzone z DE miesiąc,dwa,6 miesięcy temu może być u nas tańsze niż tam!Sam sprowadzam i męczę się z autami bo się za nie nie chcę wstydzić,od jakiegoś czasu jest to nieopłacalne i to bardzo.W DE auto szybko traci na wartości ze względu na przebieg a to najłatwiejszy wał,później jedziemy dalej z wypadkami itp.Turków i tych wszystkich miło rozmawiających w ojczystym języku omijam z daleka!Kupcie Passata TDI z tego samego roku z przebiegiem 100 i 380 tyś.

  6. #201
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez voodoo Zobacz posta
    po to zebys przekonal sie ze moja nie odbiega stanem technicznym Twojej. wiec po co przeplacac
    Chodź by po to że by nie mieć 240tyś a np 120tyś, różnica to kilka tyś zł, następna sprawa to wypas, tu kolejne kilka tyś, itd, widziałem auto Jacoba fakt sporo kosztowało, ale warte było każdej złotówki i za 56 takiego nie kupisz, ja jestem przekonania, że dobre musi kosztować, jak tanie to kibel, każdy ma swoje kryteria i niech wdg. nich szuka auta, a narzucanie ich innym do niczego nie doprowadzi, no może jedynie do skasowania tematu, jak już zaczniecie sobie ubliżać.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  7. #202
    Awatar voodoo
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    bydgoszcz/krk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    condorgrey
    Posty
    485
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Chodź by po to że by nie mieć 240tyś a np 120tyś, różnica to kilka tyś zł, następna sprawa to wypas, tu kolejne kilka tyś, itd, widziałem auto Jacoba fakt sporo kosztowało, ale warte było każdej złotówki i za 56 takiego nie kupisz, ja jestem przekonania, że dobre musi kosztować, jak tanie to kibel, każdy ma swoje kryteria i niech wdg. nich szuka auta, a narzucanie ich innym do niczego nie doprowadzi, no może jedynie do skasowania tematu, jak już zaczniecie sobie ubliżać.
    narazie to Ty ublizasz...czyli mam kibel tak? nie wiesz co gadasz.

  8. #203
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    A gdzie napisałem że twoje to kibel, nawet go nie widziałem więc jak bym mógł tak określić, czytaj ze zrozumieniem i nie wyciągaj pochopnych wniosków.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  9. #204

    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    2001
    Kolor
    brak
    Posty
    24
    Widzę, że dyskusja robi się gorąca
    Cytat Zamieszczone przez ksolk Zobacz posta
    Ludzie nauczcie się w końcu,jak auto sprowadzone z DE miesiąc,dwa,6 miesięcy temu może być u nas tańsze niż tam!Sam sprowadzam i męczę się z autami bo się za nie nie chcę wstydzić,od jakiegoś czasu jest to nieopłacalne i to bardzo.W DE auto szybko traci na wartości ze względu na przebieg a to najłatwiejszy wał,później jedziemy dalej z wypadkami itp.Turków i tych wszystkich miło rozmawiających w ojczystym języku omijam z daleka!Kupcie Passata TDI z tego samego roku z przebiegiem 100 i 380 tyś.
    Oczywiście, że auto sprowadzone z DE nie może być tańsze, bo handlarze nie dopłacają do interesu. Tu masz absolutną rację.
    Ale jeśli mówisz o cenach z mobile.de to one nie są w żadnym wypadku dobrym punktem odniesienia. U nas raczej wystawia się samochody po cenach bliskich ostatecznym, a w DE są do mocnej negocjacji. Wystarczy, że obejdziesz samochód dookoła i zapytasz o cenę, a już Ci powiedzą, że jak dla pana to 10% mniej niż na kartce za przednią szybą. Jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś w DE kupił samochód po cenie za jaką był wystawiony.

    Swoją drogą to osobiście wolałbym kupić samochód taniej (pod warunkiem, że nie ma większych wad oczywiście) i samemu za zaoszczędzoną różnicę (lub nawet dopłacając) doprowadzić go do należytego stanu, niż zapłacić drożej i wierzyć w zapewnienia sprzedającego, że niedawno wymienił pół samochodu (ciekawe dlaczego w takim razie sprzedaje?).

  10. #205
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Przecież uczciwi ludzie sprzedają co kilka lat auta z różnych powodów. Ja jeszcze nigdy (u mnie, rodziny, znajomych) nie spotkałem się, by powodem sprzedaży były ukryte wady/uszkodzenia - zawsze była to normalna chęć zmiany auta, kupienia nowszego, lepszego itd. Jeśli więc ktoś jeździł danym autem 2,3 i więcej lat to nic dziwnego w sprzedaży.

    Mało jest takich rozumnych inaczej (jak ja), którzy w dwa tygodnie po zakupie stwierdzili, że jednak wolą quattro i wystawiaja nowy nabytek na sprzedaż. Ale jak widać tacy też się zdarzają, więc nawet krótkotrwały własciciel nie musi być nieuczciwy.

  11. #206

    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    2001
    Kolor
    brak
    Posty
    24
    Źle mnie zrozumiałeś. Utrzymanie auta w dobrej kondycji podczas użytkowania jest naturalne. Chęć zmiany też rozumiem. Zresztą sam przed sprzedażą samochodu pierwsze co bym zrobił to pojechałbym do mechanika raz jeszcze na dokładne sprawdzenie, bo nie chcę się wstydzić za swoje auto.
    Ja 'piłem' raczej do tych wszystkich ogłoszeń handlarzy udających osoby prywatne co to auto świeżo sprowadzone po wymianie rozrządu, świec, wszystkich płynów, uszczelek, opon itd. sprzedają auto z powodu wyjazdu zagranicę... chyba wyjeżdżają zagranicę po nowe auto na sprzedaż.

    Ale fakt, ludzi takich jak Ty zmieniających auto po 2 tygodniach nie wziąłem pod uwagę w swoich założeniach

  12. #207
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Jasne, rozumiem. Ja auta nie zmieniłem, bo nie mam kupca (cenę trzymam twardo, a nawet podnoszę z kolejnymi ulepszeniami). Bede nim jeździł i ulepszał, aż znajde klienta. A jak nie znajdę to dbam i ulepszam dla siebie.

  13. #208
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Szukam i szukam ale większość z tego co widziałem do tej pory nie spełnia moich wymagań/oczekiwań ( jakościowo lub cenowo) Jak to jest Panowie ze w PL można kupić przykładowo auTTko z Niemiec za lepsze pieniądze niż tu na miejscu …. ???
    I TT

  14. #209
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez Jambolek Zobacz posta
    Szukam i szukam ale większość z tego co widziałem do tej pory nie spełnia moich wymagań/oczekiwań ( jakościowo lub cenowo) Jak to jest Panowie ze w PL można kupić przykładowo auTTko z Niemiec za lepsze pieniądze niż tu na miejscu …. ???
    Tak dobrze nie ma, takie rzeczy to tylko w Erze....polskie auTTka mają w wielu przypadkach cenę adekwatną do swojej przeszłości...

    p.s. Po dzisiejszym TT Roadshow postanowiłem że jak zarobie jakieś lepsze pieniądze (lub wygram w totka) przeskakuję na TTS'a lub TTRS. Wiem że jeszcze dużo wody upłynie, ale taki będzie kierunek i cel na przyszłość
    Te Terrere Terrere terererererere …

  15. #210
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    …” Właśnie potrzebowałem kilku słów otuchy “ ….
    I TT

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11411
    Ostatni post / autor: 17-10-2023, 10:43
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •