Strona 139 z 200 PierwszyPierwszy ... 3989129137138139140141149189 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,071 do 2,085 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

  1. #2071
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez miki77 Zobacz posta
    ale plastiku przy wspomaganiu jakby brakuje, czyli chyba raczej jest podstawa do sprawdzenia i zbicia ceny...
    Gdzie dokładnie brakuje tego plastiku?
    Gdzie widzisz wspomaganie, które w TT 8J jest elektromechaniczne?
    AUDI nie przestaje się kochać.

  2. #2072
    Awatar miki77
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    234
    Rocznik
    2005
    Kolor
    gl.bl LZ7K
    Posty
    970
    Wiesz lepiej (masz takie), wydawało mi się po lewej ze czegoś brakuje


    Pozdrawiam
    Miki

  3. #2073
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    Cytat Zamieszczone przez mlukasz Zobacz posta
    ale ta cena... Jaka waszym zdaniem jest realna wartość tej TTetki?
    Moim zdaniem cena zawyżona, dla porównania "pomarańczka" - http://allegro.pl/audi-tt-s-272km-4x...859278140.html - właściciel również startował od ceny ponad 80k, a i tak chyba nie sprzedała się (masz numer w ogłoszeniu, więc wiesz )

  4. #2074
    Awatar markow
    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    wroclaw
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2009
    Kolor
    biel
    Posty
    332
    Nic nie brakuje miki77 tak w 8j jest,w 8n jest inaczej.

  5. #2075

    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    2
    Drodzy,

    to mój pierwszy pościk więc pozwolę sobie powiedzieć na wstępie "Dzień dobry" i może od razu przejdę do rzeczy:

    - wymarzyłem sobie małe sportowe auto, w zamierzeniu miał być to Nissan Z350 ale gdy przeszukałem rynek i zasięgnąłem opinii fachowców w tym temacie to przekonałem się, że to marzenie ściętej głowy i to nie tyle finansowe ile faktycznego występowania przyzwoitych wersji tego auta w automacie.

    Stąd muszę chyba szukać gdzie indziej i teraz rozglądam się za TT-tką, która też gdzieś się przebijała, zastanawiam się nad tą:

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6yTlb3.html

    Kwota jaką mogę przeznaczyć to powiedzmy 40 - 50 tysięcy, nie chcę jakoś przesadnie wyskakiwać z kaski bo to będzie pierwsze auto i stąd ryzyko, że nim gdzieś przytrę etc. jest duże i nie chciałbym potem żałować, że na pierwszy ogień poszło drogie auto

    Nadmienię, że sam pojazd nie będzie zbytnio eksploatowany z racji tego, że pracuję w ścisłym centrum Warszawy i zwyczajnie nie opłaca się ganiać tam autem - stąd nie oczekuję tłuc w nim licznika jakoś wybitnie.

    Jak Wy się zapatrujecie na ten egzemplarz ? Czy gra jest warta świeczki ?

    A może coś innego rzuciło Wam się w oczy na serwisach samochodowych ?

    Jestem otwarty na propozycje i będę zobowiązany za każde wsparcie za które serdecznie dziękuję

  6. #2076
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Brak adnotacji o bezwypadkowości.
    Przednia maska źle spasowana.
    Dla mnie absolutnie nie wart ceny.
    Zobacz co można mieć za podobne pieniądze:

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#bc7e163751

    Od naszego forumowicza.
    Ostatnio edytowane przez elmacho ; 11-07-2017 o 19:05
    AUDI nie przestaje się kochać.

  7. #2077

    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    2
    @ elmacho

    Witam po dłuższej przerwie

    Sprzedawca od tamtego Audi twierdzi, że bezwypadkowy i że ma to wszystko udokumentowane - przesyłał także VIN numer i gdzieś to się trzyma kupy...

    Co do Twojej propozycji to dla mnie odpada bo nie jest to automat plus to kabriolet - dla mnie odpada i spory kawałek, żeby obejrzeć na żywca...

    A ten:
    http://allegro.pl/show_item.php?item...965#fc829b660f

    ?

  8. #2078
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez LittleBastard Zobacz posta
    @ elmacho

    Witam po dłuższej przerwie

    Sprzedawca od tamtego Audi twierdzi, że bezwypadkowy i że ma to wszystko udokumentowane - przesyłał także VIN numer i gdzieś to się trzyma kupy...

    Co do Twojej propozycji to dla mnie odpada bo nie jest to automat plus to kabriolet - dla mnie odpada i spory kawałek, żeby obejrzeć na żywca...

    A ten:
    http://allegro.pl/show_item.php?item...965#fc829b660f

    ?
    Poprzednie ogłoszenie wkleiłem, żebyś zobaczył co możesz mieć za założony budżet. Czysto informacyjnie.
    Co do linku, który wkleiłeś, to napiszę tak:
    Obecnie mam TTS, gdybym go nie miał, to już bym oglądał ( może miał ) to AUDI. Warto w tym samochodzie zweryfikować powód zmiany zderzaka i progów, a także jego częściowego lub całego malowania, bo takowe miało na 100% miejsce.
    Ostatnio edytowane przez elmacho ; 15-07-2017 o 23:18
    AUDI nie przestaje się kochać.

  9. #2079

    Dołączył
    Aug 2015
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Kolor
    Brak
    Posty
    116
    Lampy ledowe wychodziły w 2007? Jeśli to ten komis, o którym myślę to radze zachować szczególną uwagę jeśli chodzi o auto jak i późniejszą papierkologie.

    Autko sprowadzone! W pełni opłacone, ubezpieczone! GOTOWE DO REJESTRACJI!
    Czy to znaczy, że akcyza jest już zapłacona?

  10. #2080
    Awatar pavvel
    Dołączył
    May 2017
    Płeć
    Skąd
    Gdynia
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    brak
    Kolor
    Black
    Posty
    107

  11. #2081
    Awatar pentak
    Dołączył
    Apr 2016
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    132
    Cytat Zamieszczone przez Kemil Zobacz posta
    Lampy ledowe wychodziły w 2007? Jeśli to ten komis, o którym myślę to radze zachować szczególną uwagę jeśli chodzi o auto jak i późniejszą papierkologie.


    Czy to znaczy, że akcyza jest już zapłacona?
    Z tymi komisami trzeba uważać wlasnie na papiery. Niby są tacy wspaniali i zarejstrują za Ciebie auto, ale robią to często po to żeby zrobic umowę bezpośrednio pomiędzy Niemcem/Szwajcarem/turasem itd a Tobą.
    Unikają opłat i ewentualnej odpowiedzialności za auto gdyby coś...
    A słyszałem wlasnie też przypadki że nie zapłacili akcyzy, a urząd ścigał nowego nabywcę

    Nie mowię że każdy tak robi, ale trzeba zachować ostrożność i sprawdzać papiery

    Cytat Zamieszczone przez pavvel Zobacz posta
    Auto wyglada dobrze
    Pytanie czy warto zapłacić aż tyle za 7 rok, bez s-line i bez jakiegoś super wyposażenia. (Brak rns-e, tempomatu)
    Ostatnio edytowane przez pentak ; 16-07-2017 o 11:11

  12. #2082
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez Kemil Zobacz posta
    Lampy ledowe wychodziły w 2007? Jeśli to ten komis, o którym myślę to radze zachować szczególną uwagę jeśli chodzi o auto jak i późniejszą papierkologie.
    Lampy LED w TT 8J modelowo pojawiły się w 2009 w modelu TTS. W pozostałych wersjach dopiero po liftingu.

    Cytat Zamieszczone przez pentak Zobacz posta
    Pytanie czy warto zapłacić aż tyle za 7 rok, bez s-line i bez jakiegoś super wyposażenia. (Brak rns-e, tempomatu)
    Moja odpowiedź brzmi absolutnie nie.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  13. #2083
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342

    Kupujemy Audi TT MK2

    Cytat Zamieszczone przez Kemil Zobacz posta
    Lampy ledowe wychodziły w 2007? Jeśli to ten komis, o którym myślę to radze zachować szczególną uwagę jeśli chodzi o auto jak i późniejszą papierkologie.


    Czy to znaczy, że akcyza jest już zapłacona?
    Bierz pod uwagę to, że ta akcyza wychodziła spora, bo 18%. Biorąc pod uwagę, że najtańsze mk2 3.2 na mobile.de oscylują w granicach 35-40 tysięcy (ostatnio stało jedno z przebiegiem 320 tysięcy) plus akcyza generuje jakąś cenę. No i jeszcze na nim muszą zarobić


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  14. #2084
    Awatar pavvel
    Dołączył
    May 2017
    Płeć
    Skąd
    Gdynia
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    brak
    Kolor
    Black
    Posty
    107
    Panowie. Bez mojego pytania, odpowiedzieliście mi na moje pytanie, które mnie nurtuje. Mam budżet zakładający 50 tysięcy i kropka. W tym już opłaty.
    Uważam, że jest to kasa, która spokojnie powinna starczyć na przynajmniej DSG, S-line i ledy i rozsądny sprawdzony przebieg (uparłem się na przebieg, bo auta zmieniam co rok-dwa, a w Polsce wciąż mentalność, że ludzie patrzą na to priotytetowo, dopiero co sprzedawałem auto z przebiegiem 180kk i każdy! każdy marudził. Że to benzyna i że taki przebieg, to tamto, a jak dałem ogloszenie bez przebiegu to telefonów 3 razy więcej.. a to bylo tylko 180k przy 10 letnim aucie). Stąd uparlem się, zeby byl to sprawdzony w okolicach 150kk.
    Wydaje mi się, że spokojnie dany budżet powinien starczyć na bogatą wersję w 2.0 i DSG, może nie z RNS-E, ale praktycznie full. Czy mam rację czy mam zbyt duże wymagania? Rynek coraz bardziej mi pokazuje, że za 50tyś to ledwo mogę kupić cokolwiek. Zmęczony jestem już tymi poszukiwaniami, a także nie chce przepłacic, aby za 2 lata nie pluc sobie w brode, sprzedajac za 35.

  15. #2085
    Awatar pentak
    Dołączył
    Apr 2016
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    132
    Cytat Zamieszczone przez pavvel Zobacz posta
    Panowie. Bez mojego pytania, odpowiedzieliście mi na moje pytanie, które mnie nurtuje. Mam budżet zakładający 50 tysięcy i kropka. W tym już opłaty.
    Uważam, że jest to kasa, która spokojnie powinna starczyć na przynajmniej DSG, S-line i ledy i rozsądny sprawdzony przebieg (uparłem się na przebieg, bo auta zmieniam co rok-dwa, a w Polsce wciąż mentalność, że ludzie patrzą na to priotytetowo, dopiero co sprzedawałem auto z przebiegiem 180kk i każdy! każdy marudził. Że to benzyna i że taki przebieg, to tamto, a jak dałem ogloszenie bez przebiegu to telefonów 3 razy więcej.. a to bylo tylko 180k przy 10 letnim aucie). Stąd uparlem się, zeby byl to sprawdzony w okolicach 150kk.
    Wydaje mi się, że spokojnie dany budżet powinien starczyć na bogatą wersję w 2.0 i DSG, może nie z RNS-E, ale praktycznie full. Czy mam rację czy mam zbyt duże wymagania? Rynek coraz bardziej mi pokazuje, że za 50tyś to ledwo mogę kupić cokolwiek. Zmęczony jestem już tymi poszukiwaniami, a także nie chce przepłacic, aby za 2 lata nie pluc sobie w brode, sprzedajac za 35.
    Ale dla mnie ten egzemplarz nie jest wart swojej ceny. Poprostu za drogi jak na rocznik i wyposażenie.
    Chyba że sprzedający sporo zejdzie z ceny. Jak nie to szukał bym dalej

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11411
    Ostatni post / autor: 17-10-2023, 10:43
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •