Strona 136 z 200 PierwszyPierwszy ... 3686126134135136137138146186 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,026 do 2,040 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

  1. #2026
    Awatar madry
    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    351
    Rocznik
    2009
    Kolor
    quattro
    Posty
    312
    Tą 4x4 z USA nie zawracaj sobie głowy, były już kiedyś zdjęcia na forum jak przypłyneła zza wielkiej wody - przeorany cały bok plus przemieszczone tylne koła pod samochód- zresztą łatwe do sprawdzenia, jak każdy pojazd z USA. W aukcji oczywiście bezwypadkowy...

  2. #2027

    Dołączył
    Jan 2015
    Płeć
    Skąd
    Zabrze
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    36
    A o tym szarym co ciekawego było pisane? Bo nie mogę się doszukać a faktycznie trochę już wisi. Auto oklejone więc ciężej by było podpicować do sprzedaży..

  3. #2028

    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    podkarpacie
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    8
    hubi_pl, markow, madry dziękuję bardzo za wyrażenie swoich opinii. Eh widzę, że ciężko będzie kupić coś fajnego i pewnego. No nic będę obserwował oferty i polował na okazję
    Co prawda wersji 3,2 nie brałem pod uwagę, ale faktycznie może warto podjechać i chociaż obejrzeć, żeby mieć jakiś lepszy punkt odniesienia.

  4. #2029
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez xXXx Zobacz posta
    A o tym szarym co ciekawego było pisane? Bo nie mogę się doszukać a faktycznie trochę już wisi. Auto oklejone więc ciężej by było podpicować do sprzedaży..
    A w tym szarym to popatrz na uszkodzenia. Samo to co widać, to kupa kasy na naprawę, do tego dojdzie to, czego nie widać.
    I najważniejsze, ma ruszoną konstrukcję nośną, takie uszkodzenie progu kwalifikuje samochód do kasacji.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  5. #2030

    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    podkarpacie
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    8
    Miałem niedaleko i z ciekawości byłem zobaczyć tą białą TTkę: https://www.otomoto.pl/en/oferta/aud...-ID6yitAr.html
    Ogólnie samochód piękny i tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że chcę białą
    Jednak ten konkretny egzemplarz to już niestety nic ciekawego... Zaznaczam, że ekspertem nie jestem, a totalnym laikiem i jeśli mi udało się wyłapać tak wiele wad tego samochodu to aż strach pomyśleć co by znalazł ktoś kto się zna na rzeczy.
    Raz jeszcze podkreślam nie jestem ekspertem i nie mam za bardzo porównania, ale ogólnie to moja ocena z którą inni mogą się nie zgodzić - wnętrze bardzo zaniedbane, zniszczone. Sądząc po gałce na lewarku zmiany biegów to przebieg bardzo mało wiarygodny, no chyba że te gałki tak szybko się zużywają, albo osoba nią jeżdżąca miała bardzo chropowate dłonie Uszczelka drzwi kierowcy zniszczona (pęknięta na dole, na długości około 25 cm). Według mnie cała prawa strona była robiona i malowana. Prawy błotnik źle spasowany z maską, przytarta dość mocno krawędź prawego reflektora, uderzony (i nie działający) kierunkowskaz w prawym lusterku, widoczne zapylenia w trudniej dostępnych miejscach po niedokładnym zabezpieczeniu w trakcie malowania. I ogólnie historia, którą opowiedziała właścicielka była raczej mało wiarygodna. Pytanie czy przed zakupem będzie możliwy przegląd w ASO Audi w Rzeszowie było dla Pani chyba dość kłopotliwe, bo zaczęła dopytywać, a dlaczego tam, a po co, a może tu na miejscu w salonie Skody... Szkoda, bo na pierwszy rzut oka, z daleka samochód piękny

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Ja bylem mega zadowolony z niej. Zjezdzilem cala Polske, bywala nie raz w Czechach, Austrii czy na Wegrzech, zawsze bez problemu.
    Ze zdjec smiem twierdzic ze od czasu gdy ja mialem to nie miala rozwalonego ani przodu ani tylu-widze mankamenty lakiernicze jakie byly jak jan" kupowalem.
    Polecam obejrzec i sie przejechac a kupisz 3.2. V6 zawsze ma przewahe nad R4, jak by niebylo mocniejsze.
    Obejrzeć pojadę, tylko tak się zastanawiam nad tą skrzynią. Sam jak ją kupiłeś to wspominałeś w relacji, że miałeś obawy o jej kondycję. Teraz samochód ma już zdecydowanie większy przebieg. Pytanie jak długo ta skrzynia jeszcze będzie bezproblemowo działać? Czy w czasie gdy nią jeździłeś zauważyłeś coś co Cię choć trochę zaniepokoiło?

  6. #2031
    Awatar markow
    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    wroclaw
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2009
    Kolor
    biel
    Posty
    332
    Skrzynia sama się nie popsuje,jedynie z winy użytkownika, zresztą mam DSG i jest super, manual też miałem i też było ok

  7. #2032
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Pisalem ze mialem obawy o dsg, nie manuala.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #2033

    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    2
    Kolor
    3
    Posty
    202
    Cytat Zamieszczone przez mlukasz Zobacz posta
    Miałem niedaleko i z ciekawości byłem zobaczyć tą białą TTkę: https://www.otomoto.pl/en/oferta/aud...-ID6yitAr.html
    Ogólnie samochód piękny i tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że chcę białą
    Jednak ten konkretny egzemplarz to już niestety nic ciekawego... Zaznaczam, że ekspertem nie jestem, a totalnym laikiem i jeśli mi udało się wyłapać tak wiele wad tego samochodu to aż strach pomyśleć co by znalazł ktoś kto się zna na rzeczy.
    Raz jeszcze podkreślam nie jestem ekspertem i nie mam za bardzo porównania, ale ogólnie to moja ocena z którą inni mogą się nie zgodzić - wnętrze bardzo zaniedbane, zniszczone. Sądząc po gałce na lewarku zmiany biegów to przebieg bardzo mało wiarygodny, no chyba że te gałki tak szybko się zużywają, albo osoba nią jeżdżąca miała bardzo chropowate dłonie Uszczelka drzwi kierowcy zniszczona (pęknięta na dole, na długości około 25 cm). Według mnie cała prawa strona była robiona i malowana. Prawy błotnik źle spasowany z maską, przytarta dość mocno krawędź prawego reflektora, uderzony (i nie działający) kierunkowskaz w prawym lusterku, widoczne zapylenia w trudniej dostępnych miejscach po niedokładnym zabezpieczeniu w trakcie malowania. I ogólnie historia, którą opowiedziała właścicielka była raczej mało wiarygodna. Pytanie czy przed zakupem będzie możliwy przegląd w ASO Audi w Rzeszowie było dla Pani chyba dość kłopotliwe, bo zaczęła dopytywać, a dlaczego tam, a po co, a może tu na miejscu w salonie Skody... Szkoda, bo na pierwszy rzut oka, z daleka samochód piękny
    Czyli poznałeś Panią (i pewnie jej męża handlarza) od której kupiłem swoje 3.2 w grudniu 2015. Ta biała już wtedy tam stała bo ponoć właśnie mąż jej kupił zamiast wspomnianego 3.2. Nie zaobserwowałem wtedy na niej uszkoxzzen lub śladów uszkodzeń (ale nie przyglądałem się białej a swojej srebrnej ) więc pewnie zrobiona była wcześniej.

  9. #2034

    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    podkarpacie
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    8
    Cytat Zamieszczone przez Alexander Zobacz posta
    Czyli poznałeś Panią (i pewnie jej męża handlarza) od której kupiłem swoje 3.2 w grudniu 2015. Ta biała już wtedy tam stała bo ponoć właśnie mąż jej kupił zamiast wspomnianego 3.2. Nie zaobserwowałem wtedy na niej uszkoxzzen lub śladów uszkodzeń (ale nie przyglądałem się białej a swojej srebrnej ) więc pewnie zrobiona była wcześniej.
    Tak, Panią poznałem, męża nie. Tak od początku trochę to wszystko się kupy nie trzymało. Pani stwierdziła, że to już jej któraś z kolei TTka i że pewnie kupi kolejną, bo je lubi. Zastanawiał, więc fakt dlaczego samochodem jak twierdziła jeszcze w tym roku w ogóle nie jeździła. Dokumentów ze Szwajcarii też żadnych nie miała, bo coś tam... i ogólnie bardzo mało mogła powiedzieć na temat samochodu. Po dokładnym obejrzeniu zauważyłem to co napisałem już wcześniej. Wracając do domu przemyślałem sprawę i doszedłem do wniosku, że poczekam i poszukam czegoś pewniejszego.

  10. #2035

    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    2
    Kolor
    3
    Posty
    202
    Cytat Zamieszczone przez mlukasz Zobacz posta
    Tak, Panią poznałem, męża nie. Tak od początku trochę to wszystko się kupy nie trzymało. Pani stwierdziła, że to już jej któraś z kolei TTka i że pewnie kupi kolejną, bo je lubi. Zastanawiał, więc fakt dlaczego samochodem jak twierdziła jeszcze w tym roku w ogóle nie jeździła. Dokumentów ze Szwajcarii też żadnych nie miała, bo coś tam... i ogólnie bardzo mało mogła powiedzieć na temat samochodu. Po dokładnym obejrzeniu zauważyłem to co napisałem już wcześniej. Wracając do domu przemyślałem sprawę i doszedłem do wniosku, że poczekam i poszukam czegoś pewniejszego.
    Bo to jest jej któraś TT z kolei ale fakt, ich historię są naciągane. Mąż to tak specyficzny człowiek.

    W mojej jak stała na postoju przez 5min na włączonym silniku wywaliło "check engine" a że jak prawdziwa fujara zapomniałem wtyczki do obd to nie mogłem zweryfikować co to. Jednak poszedłem all-in i zbijając cenę kupiłem auto. Po dotarciu do domu okazało się że to nie błąd cewki jak twierdził Pan Mąż tylko padnięta sonda... więc nic groźnego ale koleś cwaniaczek od początku mówiąc że błędów nie kasował i że to pierwszy raz wyskoczyło, okazało się w historii kompa, że oczywiście chwilę przed naszym przyjazdem były kasowane błędy ECU swoją wcześniej sprawdzałem wszystkimi możliwymi raportami płatnymi.

    Jak lubisz pewne auta to szukaj i nie żałuj tej z Mielca. Powodzenia.

  11. #2036

    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    1
    Potrzebuje kupić autko w przeciągu 2-3 tyg.
    Ktoś coś:
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-tt-ID6yTVc9.html
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6yV2Q5.html
    http://allegro.pl/audi-tt-roadster-2...6.html#thumb/3


    Auto nie dla mnie, tylko dla mamy. Jej obecne jest do ... coż, życie. W każdym razie, na pewno 2.0 TFSI. Wraca z urlopu za niedługo, więc chcę jej zrobić niespodziankę na przyszłe urodziny. Z góry dziękuję za pomoc.
    Jakby była jakaś fajna sztuka w okolicach Krakowa (oprócz tych) to chętnie rzucę okiem

  12. #2037
    Awatar TTkowiec
    Dołączył
    Apr 2016
    Płeć
    Skąd
    KrK
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Czarny
    Posty
    162
    Cytat Zamieszczone przez Goliathus Zobacz posta
    Potrzebuje kupić autko w przeciągu 2-3 tyg.
    Ktoś coś:
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-tt-ID6yTVc9.html
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6yV2Q5.html
    http://allegro.pl/audi-tt-roadster-2...6.html#thumb/3


    Auto nie dla mnie, tylko dla mamy. Jej obecne jest do ... coż, życie. W każdym razie, na pewno 2.0 TFSI. Wraca z urlopu za niedługo, więc chcę jej zrobić niespodziankę na przyszłe urodziny. Z góry dziękuję za pomoc.
    Jakby była jakaś fajna sztuka w okolicach Krakowa (oprócz tych) to chętnie rzucę okiem
    Muszę powiedzieć że bardzo optymistyczne podejście z zakupem TT w ciągu 2-3tyg.
    Co do aut to chyba ta srebrna ze zdjęciami pod stadionem gdzieś sie już u nas przewinęła przez temat... A jeśli chodzi o białą to ja bym się jej dokładnie przyjrzał. Nie podoba mi się spasowanie zderzaka + lusterka pomalowane na czarno i do tego najbardziej mnie zastanawia czy element pod spojlerem gdzie znajduje się mechanizm - nie powinien być szary ? ? Nie ma też znaczków na klapie ? Może wypowie się ktoś jeszcze ale mi to wygląda jak by było malowane...

    Edit:
    Jednak powinien być szary:
    Ostatnio edytowane przez TTkowiec ; 09-06-2017 o 21:14

  13. #2038

    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    podkarpacie
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    8
    Cytat Zamieszczone przez Alexander Zobacz posta
    Jak lubisz pewne auta to szukaj i nie żałuj tej z Mielca. Powodzenia.
    Nie żałuję, wolę poczekać i znaleźć coś co będzie cieszyło, a nie sprawiało tylko kłopoty.

    Zainteresowały mnie dwa kolejne ogłoszenia, czy ktoś coś więcej wie na temat tych konkretnych samochodów?
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#185de02db9 - cena wydaje mi się zdecydowanie wygórowana. Na plus przemawia rocznik i przebieg, na minus silnik. Czy znaczki "TTS" są oryginalne, czy zmienione\dodane?
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6yTyGw.html - jeśli przebieg jest autentyczny, a historia z ASO jest do sprawdzenia to wydaje mi się, ze jest to dość ciekawa opcja.

  14. #2039
    Awatar pentak
    Dołączył
    Apr 2016
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    132
    Cytat Zamieszczone przez mlukasz Zobacz posta
    Nie żałuję, wolę poczekać i znaleźć coś co będzie cieszyło, a nie sprawiało tylko kłopoty.

    Zainteresowały mnie dwa kolejne ogłoszenia, czy ktoś coś więcej wie na temat tych konkretnych samochodów?
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#185de02db9 - cena wydaje mi się zdecydowanie wygórowana. Na plus przemawia rocznik i przebieg, na minus silnik. Czy znaczki "TTS" są oryginalne, czy zmienione\dodane?
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6yTyGw.html - jeśli przebieg jest autentyczny, a historia z ASO jest do sprawdzenia to wydaje mi się, ze jest to dość ciekawa opcja.
    Czy ja wiem czy wygórowana jak za 12 rok. Choć silnik rzeczywiście kiepski
    Przedni zderzak z TTS tak samo progi, dołożyłbyś tył i naprawdę dobrze by to wyglądało

  15. #2040

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    W tej 3.2 brakuje znaczka Q na grillu za to grill od 3.2. Są tak mocowane że raczej same nie odpadają :P
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11411
    Ostatni post / autor: 17-10-2023, 10:43
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •