Strona 133 z 200 PierwszyPierwszy ... 3383123131132133134135143183 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,981 do 1,995 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

  1. #1981

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez streetrace Zobacz posta
    Ja kiedyś uzytkowałem Mercedesa CLK cabrio z miekkim dachem - fakt, auto było garażowane, ale użytkowałem je cały rok - impregnowałem dach i nie odczuwałem żadnych niedogodności z tym związanych. Dach jest brezentowym, a pod brezentem jest cienka warstwa aluminium, tam nie ma prawa nic przeciekać.
    Jestem zdania, że prawidłowa pielegnacja dachu sprawia, że można go użytkować cały rok.
    Pewnie, że można pod warunkiem że kupisz egzemplarz z zadbanym dachem a potem sam o niego zadbasz, dwa kwestia bezpieczeństwa. Twardy dach to twardy dach czy to pod kątem dachowania czy sztywności karoserii.
    Co do uwag kolegi - szuka podstawy bez quattro. No właśnie quattro szukać powinieś. Napęd na 4 łapy pewnie nie jednemu tu doooopę uratował
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  2. #1982

    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    Nowy Sącz
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    3
    Cytat Zamieszczone przez Maciuś Zobacz posta
    Witam,
    Zastanawiam się mocno nad kupnem audi tt 8j lub mercedesa slk r171 i wciąż nie mogę się zdecydować
    Mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat tego ogłoszenia :
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#4d59449f16
    Pozdrawaim.
    Oglądałem ten egzemplarz. Na pierwszy rzut oka w miarę ok jednak po dokładniejszych oględzinach wyszło parę mankamentów. Auto obite dookoła, część prac lakierniczych nie najgorszych jednak kilka niedopracowanych przebieg raczej mało realny, klima nie działała, po podpięciu komputera miedzy innymi: błędy w silniku, obwodzie elektrycznym, sterowniku radia. Cena w miarę przyzwoita jednak nie wiem ile trzeba byłoby dołożyć do naprawy

  3. #1983

    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    80
    Cytat Zamieszczone przez squirrelkuss Zobacz posta
    Podaj kod błędu to Ci powiemy czy to niegroźne.

    Jeśli to Evap co jest standardowym błędem który występuje w mk2 to nie jest to sprawa nie cierpiąca zwłoki choć trzeba to zrobić bo nigdy nie wiesz czy nie wyskoczy Ci coś nowego a Ty to zbagatelizujesz bo będziesz myślał że to nadal problem układu filtracji oparów że zbiornika paliwa...
    Z tego co wyczytałem, to dokładnie ten błąd: P0441. Czyli mogę się nie obawiać?
    Auto przejrzałem w warsztacie i wszystko się potwierdza.
    Co najważniejsze przebieg wydaje się autentyczny, bo w zawieszeniu są jeszcze oryginalne silentblocki z datą produkcji 2007.
    Mechanik powiedział, że generalnie 10 latki w takim stanie się mu bardzo rzadko trafiają, więc w ciągu dwóch tygodni powinienem być (a właściwie żona) szczęśliwym posiadaczem MK2
    Jeszcze co do zaworu EVAP: znalazłem temat jak go odłączyć link, ale nie ma tam już zdjęć (post z 2009 roku). Jest jakaś aktualna instrukcja obrazkowa na forum?

  4. #1984
    Awatar miki77
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    234
    Rocznik
    2005
    Kolor
    gl.bl LZ7K
    Posty
    970

  5. #1985
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    Nie wiem czy ktoś wczoraj zauważył, ale około godziny 16 pojawiła się na sprzedaż piękna Czarnula 3.2 w cabrio w W-wie na Mokotowie. 2008 rok, automat w pełnym wyposażeniu oprócz pakietu S-line ze śmiesznym przebiegiem 37376 km (do końca serwisowana w ASO) za jeszcze bardziej śmieszne pieniądze 63 tys. zł. O 18:30 była jeszcze na sprzedaż a około 21 ogłoszenie usunięte i sprzedana Była to chyba najszybsza transakcja jaką widziałem. Może ktoś z klubu kupił, także jest szansa, że ujrzymy ją jeszcze na forum

  6. #1986

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez P5_KAROL Zobacz posta
    Nie wiem czy ktoś wczoraj zauważył, ale około godziny 16 pojawiła się na sprzedaż piękna Czarnula 3.2 w cabrio w W-wie na Mokotowie. 2008 rok, automat w pełnym wyposażeniu oprócz pakietu S-line ze śmiesznym przebiegiem 37376 km (do końca serwisowana w ASO) za jeszcze bardziej śmieszne pieniądze 63 tys. zł. O 18:30 była jeszcze na sprzedaż a około 21 ogłoszenie usunięte i sprzedana Była to chyba najszybsza transakcja jaką widziałem. Może ktoś z klubu kupił, także jest szansa, że ujrzymy ją jeszcze na forum
    Kto by nie kupił wygląda na to że był bardziej świadomy rynku od sprzedającego. 3.2 z przebiegiem 37 tyś prawie jak Święty Graal.
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  7. #1987
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Kto by nie kupił wygląda na to że był bardziej świadomy rynku od sprzedającego. 3.2 z przebiegiem 37 tyś prawie jak Święty Graal.
    Po rozmowie ze sprzedającym - nie był świadom ponieważ nie wiedział nawet, że ma olej w skrzyni a jedyne co wiedział to adres ASO Dla porównania auto kupił dwa lata temu - dobrze pamiętam tamten moment gdy była wystawiona za 78 tys. zł z przebiegiem 22 tys. km także mocno opuścił lub mocno opuścił mu pierwszy właściciel

  8. #1988
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Pochwal się Karol, nie rób scen.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  9. #1989
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Pochwal się Karol, nie rób scen.
    Uwierz Grzesiek z chęcią bym się pochwalił taką szTTuką a forum klubowe jako pierwsze by się dowiedziało a tak zostały mi tylko zdjęcia w pamięci i numer VIN w historii przeglądarki Nic, pozostaje czekać jak może ktoś inny pochwali się na forum

  10. #1990
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Może warto na takie sytuacje zrobić wątek - "ciekawe egzemplarze do kupienia", albo przynajmniej wrzuciś info o tym ogłoszeniu do wątku "znaleziska na Allegro". A tak popatrzyłeś, obserwowałeś, a kupić mógł ktoś nieznany, gdy mógłby forumowicz...

  11. #1991
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    Cytat Zamieszczone przez humidorek Zobacz posta
    Może warto na takie sytuacje zrobić wątek - "ciekawe egzemplarze do kupienia", albo przynajmniej wrzuciś info o tym ogłoszeniu do wątku "znaleziska na Allegro". A tak popatrzyłeś, obserwowałeś, a kupić mógł ktoś nieznany, gdy mógłby forumowicz...
    Przyznaję Mariusz, że dałem du... ale to wszystko działo się zbyt szybko, ponieważ ogłoszenie owszem było wystawione coś przed 16, ale zauważyłem je dopiero około 18:30. Postanowiłem dowiedzieć się coś więcej o aucie, ponieważ nie wierzyłem, że taka szTTuka i tak mało kosztuje. Gdybym nawet zdążył napisać na forum informację to auto było już pewnie sprzedane... Wydaje mi się, że TT-tkę mógł kupić jakiś handlarz, bo kto kupuje tak szybko auto bez sprawdzenia go przed zakupem choćby i w ASO. Może po prostu ktoś się bardzo dobrze znał, bo przecież w takim aucie wystarczy, że będzie coś nie tak ze skrzynią, zawieszeniem Audi Magnetic Ride lub rozrządem a cena 63 tys. nie jest wtedy taka atrakcyjna. Teraz i tak "po ptokach", nie ma co płakać

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Mam jeszcze numer do sprzedającego - 607 499 087 - także można by się dowiedzieć czy auto trafiło w prywatne ręce czy handlarza.

  12. #1992
    Awatar markow
    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    wroclaw
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2009
    Kolor
    biel
    Posty
    332
    Tylko kolego Karol handlowiec się nie przyzna że to na handel i że jest handlarzem aut

  13. #1993
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Cytat Zamieszczone przez P5_KAROL Zobacz posta
    Przyznaję Mariusz, że dałem du... ale to wszystko działo się zbyt szybko, ponieważ ogłoszenie owszem było wystawione coś przed 16, ale zauważyłem je dopiero około 18:30. Postanowiłem dowiedzieć się coś więcej o aucie, ponieważ nie wierzyłem, że taka szTTuka i tak mało kosztuje. Gdybym nawet zdążył napisać na forum informację to auto było już pewnie sprzedane... Wydaje mi się, że TT-tkę mógł kupić jakiś handlarz, bo kto kupuje tak szybko auto bez sprawdzenia go przed zakupem choćby i w ASO. Może po prostu ktoś się bardzo dobrze znał, bo przecież w takim aucie wystarczy, że będzie coś nie tak ze skrzynią, zawieszeniem Audi Magnetic Ride lub rozrządem a cena 63 tys. nie jest wtedy taka atrakcyjna. Teraz i tak "po ptokach", nie ma co płakać

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Mam jeszcze numer do sprzedającego - 607 499 087 - także można by się dowiedzieć czy auto trafiło w prywatne ręce czy handlarza.
    Na tym polega dobry zakup, ja sam jak czegoś szukam, to przeglądam co 2h i jak jest ok, to wsiadam w auto i jadę kupić. Swoje 4007 kupiłem 2h od pojawienia się ogłoszenia, auto bezwypadek z przebiegiem 105000km z 2007 roku w pełnym wyposażeniu łącznie z szyberdachem co jest dużą rzadkością. C4 Sylwii pojawiło się w ogłoszeniu jak wracaliśmy z Poznania z Wottką z oglądania innej "pięknej" sztuki. Byliśmy 1,5h po pojawieniu się ogłoszenia.

    Mini z 2004r cabrio w full opcji z przebiegiem 35000km sprzedałem przez allegro kup teraz .

    Refleks Panie !!!

  14. #1994
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Hubert 8J też szybko kupił.
    Moje byłe 3.2 stało prawie tydzień, bo ludzie nie uwierzyli w ofertę.
    A obecne RED nawet się nie zdążyło pojawić w ogłoszeniach.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  15. #1995
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#bcd6f5308f

    Masz 3,2 V6, zrób błotnik + coś tam + coś tam i masz 3,2 V6 Nie wiem z kiedy ogłoszenie. Coś nie tak z tym błotnikiem jest bo już raz chyb był malowany albo dobrali pod kolor żeby założyć "na już".

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11411
    Ostatni post / autor: 17-10-2023, 10:43
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •