Strona 132 z 196 PierwszyPierwszy ... 3282122130131132133134142182 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,966 do 1,980 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Mar 2017
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    brak
    KM
    75
    Rocznik
    Brak
    Kolor
    Brak
    Posty
    6
    Witam,
    Zastanawiam się mocno nad kupnem audi tt 8j lub mercedesa slk r171 i wciąż nie mogę się zdecydować
    Mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat tego ogłoszenia :
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#4d59449f16
    Pozdrawaim.

  2. #2

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez Maciuś Zobacz posta
    Witam,
    Zastanawiam się mocno nad kupnem audi tt 8j lub mercedesa slk r171 i wciąż nie mogę się zdecydować
    Mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat tego ogłoszenia :
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#4d59449f16
    Pozdrawaim.
    Jeśli mogę wtrącić coś na temat wyboru auta to 3 lata temu miałem podobny dylemat. TT, Slk i MX5. Padło na TT i to był bardzo dobry wybór. I Slk i MX5 to naprawdę ładne roadstery, jest tego sporo na rynku choć pewnie o zdrową sztukę trudno ale ... . Oba są napędzane na tył i jak ma to być Twoje jedyne auto to mocno bym się nad tym zastanowił no chyba że wolisz i umiesz jeździć z takim napędem - mówię tu głownie o zimie. W TT masz do wybory napęd na przód (taki sobie :P) i napęd quattro o którego zaletach piscą Ci pewnie nie trzeba. Do tego jeśli trafisz zdrowy automat powinieś być zadowolony. Dwa w TT wbrew pozorom jest sporo miejsca - z przodu wygodnie usiądzie chyba każdy z tyłu kanapa jest tylko umownym miejscem i to jedynie dla dzieci choć mi zdarzało się tam wozić i dorosłych z gratami :P. Za to masz spory bagażnik i możliwość złożenia tylnej kanapy a w tedy dostajesz naprawdę dużo miejsca. W SLK i MX5 miejsca jest malutko a po rozłożeniu dachu nie ma go w ogóle.
    Co do egzemplarza o który pytasz na oko nic nie widać. Jak dla mnie jest ciut zaniedbany co akurat problemem nie jest. Sprzedający wydaje się być szczery a to raczej rzadkość :P. Miałem podobną kolizję i faktycznie maska z drobnym załamaniem nie powinna być naprawiana - lepiej kupić używaną ale nie klepaną. Pęknięcie na grillu nie jest głębokie. W tym miejscu jest belka i absorber z tworzywa. Przy takim uderzeniu nic wielkiego nie powinno się stać. Lepiej jednak zajrzeć pod zderzak i sprawdzić czy nic się tam nie poprzesuwało. Dopytaj też czy wymieniał zawiasy maski. Uszkodzone są raczej nie do ustawienia.
    Ostatnio edytowane przez Kwinto ; 24-04-2017 o 11:47
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  3. #3
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Cytat Zamieszczone przez Maciuś Zobacz posta
    Witam,
    Zastanawiam się mocno nad kupnem audi tt 8j lub mercedesa slk r171 i wciąż nie mogę się zdecydować
    Mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat tego ogłoszenia :
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#4d59449f16
    Pozdrawaim.

    Ciężko porównać dwa różne auta. Jeżeli byś szukał 8J w wersji bez dachu to jeszcze rozumiem. Miałem TT i mam mercedesa. Dwa zupełnie inne auta. TT w Q, super , ruszanie na mokrym i śliskim bajka. Jednak napęd na tył daje mi więcej frajdy. A co do aut, jakość SLK przy Audi TT mk2 jest znacznie gorsza. Pytanie też o wersję jakiej szukasz. Jeśli porównywać mam oba kabriolety, to z plusów w TT możliwość Q i DSG, plusy SLK to sztywny składany dach, szerszy wybór jednostek napędowych(w tym 55 AMG). Żadna TT nie ma V8 pod maską.

  4. #4

    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    Nowy Sącz
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    3
    Cytat Zamieszczone przez Maciuś Zobacz posta
    Witam,
    Zastanawiam się mocno nad kupnem audi tt 8j lub mercedesa slk r171 i wciąż nie mogę się zdecydować
    Mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat tego ogłoszenia :
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#4d59449f16
    Pozdrawaim.
    Oglądałem ten egzemplarz. Na pierwszy rzut oka w miarę ok jednak po dokładniejszych oględzinach wyszło parę mankamentów. Auto obite dookoła, część prac lakierniczych nie najgorszych jednak kilka niedopracowanych przebieg raczej mało realny, klima nie działała, po podpięciu komputera miedzy innymi: błędy w silniku, obwodzie elektrycznym, sterowniku radia. Cena w miarę przyzwoita jednak nie wiem ile trzeba byłoby dołożyć do naprawy

  5. #5

    Dołączył
    Mar 2017
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    brak
    KM
    75
    Rocznik
    Brak
    Kolor
    Brak
    Posty
    6
    Dziękuję chłopaki za odpowiedzi i pomoc.
    Ogólnie to jestem dość świeżym kierowcą i zdecydownaie nie jestem mistrzem w tej dziedzinie Więc jeżeli merca prowadzi się ciężej to tylko minus przy tej furce. Zawsze chciałem kabrioleta a w granicy 40000 zł (takimi środkami dysponuję obecnie) wydaje się to zdecydowanie najlepszy wybór. Chciałbym takim samochodem podróżować cały rok dlatego sztywny dach tylko mnie interesuje przez co audi tt kabriolet odpada. Podoba mi się również bardziej niż audi (ta linia!). Jednak z tego co widzę to to dużo ryzykowniejszy wybór - wiadomo spore spalanie mimo tylko 163 km, cena względnie wyższa niż audi przy tym samym roczniku, ten dach może również sprawiać problemy a nie posiadam niestety garażu..
    Co do audi tt 8j to chciałbym coś podstawowego - 2,0 tfsi 200 km. Jak wspomniałem, jestem świeżakiem, nie szukam rewelacji - napędu na 4 koła czy też jakiejś szaleńczej mocy silinka po prostu ten merc okrutnie mi się podoba.
    Ostatnio edytowane przez Maciuś ; 24-04-2017 o 16:17

  6. #6
    Awatar streetrace
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Radom
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Phantom
    Posty
    548
    Ja kiedyś uzytkowałem Mercedesa CLK cabrio z miekkim dachem - fakt, auto było garażowane, ale użytkowałem je cały rok - impregnowałem dach i nie odczuwałem żadnych niedogodności z tym związanych. Dach jest brezentowym, a pod brezentem jest cienka warstwa aluminium, tam nie ma prawa nic przeciekać.
    Jestem zdania, że prawidłowa pielegnacja dachu sprawia, że można go użytkować cały rok.
    Audi TTS.
    The Everyday Sportscar.

  7. #7

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez streetrace Zobacz posta
    Ja kiedyś uzytkowałem Mercedesa CLK cabrio z miekkim dachem - fakt, auto było garażowane, ale użytkowałem je cały rok - impregnowałem dach i nie odczuwałem żadnych niedogodności z tym związanych. Dach jest brezentowym, a pod brezentem jest cienka warstwa aluminium, tam nie ma prawa nic przeciekać.
    Jestem zdania, że prawidłowa pielegnacja dachu sprawia, że można go użytkować cały rok.
    Pewnie, że można pod warunkiem że kupisz egzemplarz z zadbanym dachem a potem sam o niego zadbasz, dwa kwestia bezpieczeństwa. Twardy dach to twardy dach czy to pod kątem dachowania czy sztywności karoserii.
    Co do uwag kolegi - szuka podstawy bez quattro. No właśnie quattro szukać powinieś. Napęd na 4 łapy pewnie nie jednemu tu doooopę uratował
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  8. #8
    Awatar miki77
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    234
    Rocznik
    2005
    Kolor
    gl.bl LZ7K
    Posty
    970

  9. #9
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    Nie wiem czy ktoś wczoraj zauważył, ale około godziny 16 pojawiła się na sprzedaż piękna Czarnula 3.2 w cabrio w W-wie na Mokotowie. 2008 rok, automat w pełnym wyposażeniu oprócz pakietu S-line ze śmiesznym przebiegiem 37376 km (do końca serwisowana w ASO) za jeszcze bardziej śmieszne pieniądze 63 tys. zł. O 18:30 była jeszcze na sprzedaż a około 21 ogłoszenie usunięte i sprzedana Była to chyba najszybsza transakcja jaką widziałem. Może ktoś z klubu kupił, także jest szansa, że ujrzymy ją jeszcze na forum

  10. #10

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez P5_KAROL Zobacz posta
    Nie wiem czy ktoś wczoraj zauważył, ale około godziny 16 pojawiła się na sprzedaż piękna Czarnula 3.2 w cabrio w W-wie na Mokotowie. 2008 rok, automat w pełnym wyposażeniu oprócz pakietu S-line ze śmiesznym przebiegiem 37376 km (do końca serwisowana w ASO) za jeszcze bardziej śmieszne pieniądze 63 tys. zł. O 18:30 była jeszcze na sprzedaż a około 21 ogłoszenie usunięte i sprzedana Była to chyba najszybsza transakcja jaką widziałem. Może ktoś z klubu kupił, także jest szansa, że ujrzymy ją jeszcze na forum
    Kto by nie kupił wygląda na to że był bardziej świadomy rynku od sprzedającego. 3.2 z przebiegiem 37 tyś prawie jak Święty Graal.
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  11. #11
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Kto by nie kupił wygląda na to że był bardziej świadomy rynku od sprzedającego. 3.2 z przebiegiem 37 tyś prawie jak Święty Graal.
    Po rozmowie ze sprzedającym - nie był świadom ponieważ nie wiedział nawet, że ma olej w skrzyni a jedyne co wiedział to adres ASO Dla porównania auto kupił dwa lata temu - dobrze pamiętam tamten moment gdy była wystawiona za 78 tys. zł z przebiegiem 22 tys. km także mocno opuścił lub mocno opuścił mu pierwszy właściciel

  12. #12
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    Cytat Zamieszczone przez P5_KAROL Zobacz posta
    Nie wiem czy ktoś wczoraj zauważył, ale około godziny 16 pojawiła się na sprzedaż piękna Czarnula 3.2 w cabrio w W-wie na Mokotowie. 2008 rok, automat w pełnym wyposażeniu oprócz pakietu S-line ze śmiesznym przebiegiem 37376 km (do końca serwisowana w ASO) za jeszcze bardziej śmieszne pieniądze 63 tys. zł. O 18:30 była jeszcze na sprzedaż a około 21 ogłoszenie usunięte i sprzedana Była to chyba najszybsza transakcja jaką widziałem. Może ktoś z klubu kupił, także jest szansa, że ujrzymy ją jeszcze na forum
    Widziałem, śliczna była I cena jak za darmo.

  13. #13
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Pochwal się Karol, nie rób scen.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  14. #14
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Pochwal się Karol, nie rób scen.
    Uwierz Grzesiek z chęcią bym się pochwalił taką szTTuką a forum klubowe jako pierwsze by się dowiedziało a tak zostały mi tylko zdjęcia w pamięci i numer VIN w historii przeglądarki Nic, pozostaje czekać jak może ktoś inny pochwali się na forum

  15. #15
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Może warto na takie sytuacje zrobić wątek - "ciekawe egzemplarze do kupienia", albo przynajmniej wrzuciś info o tym ogłoszeniu do wątku "znaleziska na Allegro". A tak popatrzyłeś, obserwowałeś, a kupić mógł ktoś nieznany, gdy mógłby forumowicz...

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11411
    Ostatni post / autor: 17-10-2023, 10:43
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •