Strona 130 z 200 PierwszyPierwszy ... 3080120128129130131132140180 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,936 do 1,950 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

  1. #1936

    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    80
    Pany,
    Jak dowiedzieć się czegoś więcej o VINie TRUZZZ8J571040468?
    To auto znajomych. Jeszcze nie są pewni, czy chcą sprzedać, ale przymierzałem się (a właściwie żonka) i zaczynam zbierać informacje na jego temat.
    Z tego co wiem:
    - automat
    - przebieg 98kkm (jak na 2007 rok to nawet nieźle i stan wnętrza w sumie by to potwierdzał)
    Jedyny mankament na tę chwilę to "check engine", który sygnalizuje podobno błąd związany z lewym powietrzem. Próbowali to usunąć, ale błąd wracał. Czasem znikał i wracał znowu po kilku dniach. Jest tak od ponad 2 lat i jakoś z tym żyją. Co to może być?
    M
    Ostatnio edytowane przez tas23 ; 11-04-2017 o 20:37

  2. #1937
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Mogą być rożne przyczyny, czasem jest tak od zaworka oparów benzyny, lepiej jednak sprawdzić to VAG-iem.

  3. #1938
    Awatar squirrelkuss
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    240
    Rocznik
    2007
    Kolor
    yellow mat
    Posty
    783
    Cytat Zamieszczone przez tas23 Zobacz posta
    Pany,
    Jak dowiedzieć się czegoś więcej o VINie TRUZZZ8J571040468?
    To auto znajomych. Jeszcze nie są pewni, czy chcą sprzedać, ale przymierzałem się (a właściwie żonka) i zaczynam zbierać informacje na jego temat.
    Z tego co wiem:
    - automat
    - przebieg 98kkm (jak na 2007 rok to nawet nieźle i stan wnętrza w sumie by to potwierdzał)
    Jedyny mankament na tę chwilę to "check engine", który sygnalizuje podobno błąd związany z lewym powietrzem. Próbowali to usunąć, ale błąd wracał. Czasem znikał i wracał znowu po kilku dniach. Jest tak od ponad 2 lat i jakoś z tym żyją. Co to może być?
    M
    Podaj kod błędu to Ci powiemy czy to niegroźne.

    Jeśli to Evap co jest standardowym błędem który występuje w mk2 to nie jest to sprawa nie cierpiąca zwłoki choć trzeba to zrobić bo nigdy nie wiesz czy nie wyskoczy Ci coś nowego a Ty to zbagatelizujesz bo będziesz myślał że to nadal problem układu filtracji oparów że zbiornika paliwa...

  4. #1939
    Awatar streetrace
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Radom
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Phantom
    Posty
    548
    Co mogę pomóc?
    2.0 TFSI 200km FWD - automat DSG
    -Rok modelowy 2007
    -Auto z fabryki wyjechało na 17' kołach
    -Czujniki parkowania
    -Bi-xenon
    -DRL
    -isofix
    -Radio chorus
    -Podgrzewane fotele
    -Skóra nappa
    -Kierownica multifunkcja z łopatkami
    Audi TTS.
    The Everyday Sportscar.

  5. #1940

    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    80
    Dzięki Panowie,

    Będę brał to auto do warsztatu w tygodniu po Świętach, wtedy podam Wam dokładnie kody błędów.
    Z Twojej rozpiski streetrace poza kołami wszystko się zgadza (teraz ma 18").
    Radio ma to z mniejszym wyświetlaczem (po wpisaniu "chorus" wyskakują mi głównie zdjęcia mk1).
    Skóra nappa... no jest skóra, jasna
    DRL... nie przyglądałem się, ale też nie bardzo wiem jak to wygląda. Znowu google mi nie pomogło, bo jest masa różnych zdjęć.

    Po Świętach dam znać coś więcej.
    Dzięki i wesołych.
    M

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Panowie, a ta? Jutro jadę obejrzeć: https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6yR3qH.html

  6. #1941
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Ta czerwona byla ostatnio opisywana ze nie warta zachodu.

  7. #1942

    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    80
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Ta czerwona byla ostatnio opisywana ze nie warta zachodu.
    Właśnie nie mogę tego znaleźć... była opisywana na pewno inna czerwona, ale czy ta?

  8. #1943
    Awatar squirrelkuss
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    240
    Rocznik
    2007
    Kolor
    yellow mat
    Posty
    783
    Cytat Zamieszczone przez tas23 Zobacz posta
    Dzięki Panowie,

    Będę brał to auto do warsztatu w tygodniu po Świętach, wtedy podam Wam dokładnie kody błędów.
    Z Twojej rozpiski streetrace poza kołami wszystko się zgadza (teraz ma 18").
    Radio ma to z mniejszym wyświetlaczem (po wpisaniu "chorus" wyskakują mi głównie zdjęcia mk1).
    Skóra nappa... no jest skóra, jasna
    DRL... nie przyglądałem się, ale też nie bardzo wiem jak to wygląda. Znowu google mi nie pomogło, bo jest masa różnych zdjęć.

    Po Świętach dam znać coś więcej.
    Dzięki i wesołych.
    M

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Panowie, a ta? Jutro jadę obejrzeć: https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6yR3qH.html
    Model radia Chorus, Symphony, Concert montowane w mk2 były oznaczane numerem 3 lub 2+.

  9. #1944
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez tas23 Zobacz posta
    Właśnie nie mogę tego znaleźć... była opisywana na pewno inna czerwona, ale czy ta?
    Tak ta.

  10. #1945
    Awatar ACE
    Dołączył
    Aug 2009
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Blue Pearl
    Posty
    16
    Panowie ile powinno kosztować MK2 Quattro S-tronic? Z tego co widze to pierwsze egzemplarze zaczynaja sie od 55 tys., w porownaniu do oski bez s-tronica roznica w kasie jest spora, czy faktycznie za 4x4 s-tronic trzeba tyle zaplacic? Z gory dzieki za info

  11. #1946
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Chyba nie sądzisz, że ktoś da Ci cennik ile powinno kosztować dane auto jest tyle warte ile ktoś jest w stanie za nie zapłacić...niestety jest tyle sklądowych które wchodzą w skład wartości auto ze trudno powiedzieć. Auto, autu nie równe ogólnie to ceny 2.0 w Q jeszcze w DSG to jest dramat...lepiej kupić 3.2 albo ori TTSA takie moje zdanie

  12. #1947
    Awatar ACE
    Dołączył
    Aug 2009
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Blue Pearl
    Posty
    16
    Moze inaczej zapytam, 2.0 tfsi naped przod i manual kosztuje średnio 40k, 3.2 v6 quattro i s-tronic kosztuje min. 55k, czy oplaca sie doplacic 15k za mocniejszy silnik, naped quattro i skrzynie s-tronic? Zakladajac ze przebieg, wyposażenie, rocznik itd. sa podobne w obu autach. Wiem ze nie ma zadnego cennika ale napewno sie znacie i wiecie mniejwiecej co ile jest warte, zastanawia mnie wlasnie czy ta roznica nie jest za duza

  13. #1948
    Awatar squirrelkuss
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    240
    Rocznik
    2007
    Kolor
    yellow mat
    Posty
    783
    No to już Ci pisze dlaczego różnica jest taka duża. Bez powodu ona się nie bierze.
    Quattro i s tronic są bardzo pożądana opcją. A jeśli ludzie chcą je kupowac to sprzedawcy winduja ceny. Kolejna sprawa to ilość egzemplarzy. Zdecydowanie więcej jest FWD 2.0 bo na początku tylko takie były produkowane. 3.2 jest mało bo widocznie mało ludzi je brało.
    Sam wiesz ile trzeba dopłacić do napędu na 4 koła albo automatu w nowym aucie. Jeżeli tutaj mamy dopłatę 15 tyś jak napisałeś za jedno i drugie plus silnik 3.2 to można powiedzieć że to jest mała dopłata.

  14. #1949
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Cytat Zamieszczone przez ACE Zobacz posta
    Moze inaczej zapytam, 2.0 tfsi naped przod i manual kosztuje średnio 40k, 3.2 v6 quattro i s-tronic kosztuje min. 55k, czy oplaca sie doplacic 15k za mocniejszy silnik, naped quattro i skrzynie s-tronic? Zakladajac ze przebieg, wyposażenie, rocznik itd. sa podobne w obu autach. Wiem ze nie ma zadnego cennika ale napewno sie znacie i wiecie mniejwiecej co ile jest warte, zastanawia mnie wlasnie czy ta roznica nie jest za duza
    z tym 55k za 3.2 bym polemizował, tyle kosztowała bardzo zadbana sztuka Karola P5 prawie 3 lata temu, dużo mniej zapłacił hubi_pl za swoją i jeszcze parę innych przypadków.

  15. #1950

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez PiotrekHIT Zobacz posta
    z tym 55k za 3.2 bym polemizował, tyle kosztowała bardzo zadbana sztuka Karola P5 prawie 3 lata temu, dużo mniej zapłacił hubi_pl za swoją i jeszcze parę innych przypadków.
    A ja polemizowałbym z Tobą. Ja swoją sprzedałem drożej 3 miesiące temu i w tym czasie była to najtańsze TT 3.2 dostępne na portalach aukcyjnych. TT Hubiego to słaby przykład bo jeśli dobrze pamiętam była kupiona na aukcji komorniczej ale może się mylę.
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11411
    Ostatni post / autor: 17-10-2023, 10:43
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •