Strona 13 z 200 PierwszyPierwszy ... 311121314152363113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 195 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

  1. #181
    Awatar lordfury
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    3XX
    Rocznik
    2017
    Kolor
    Lapiz
    Posty
    453
    Cytat Zamieszczone przez voodoo Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez PiotrekHIT Zobacz posta
    jeśli komuś zależy na sprzedaży to zejdzie i w okolice 55 tyś zł.
    jestem na to zywym przykladem
    Też jestem przykładem że czasy 65kPLN za przyzwoite auta z 2006-2007 już zdecydowanie minęły. Gdy szukałem swojej, dobrze utrzymane 2.0 S tronic można było kupić od ręki (bez większego jeżdżenia po Polsce - max. 200km od Warszawy) za ok. 60kPLN (manuale kilka kPLN taniej), a zdezelowane 3.2 S tronic nawet za 50-55kPLN (choć trzeba przyznać, że tu dobrze utrzymanych sztuk w niskiej cenie praktycznie nie było).

  2. #182
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Temat rzeka i dalsza dywagacja nie ma sensu bo do niczego nie doprowadzi. Bez względu na to czy będzie to MK1 czy MK2 czy w ogóle inny samochód stan auta i jego wyposażenie dyktuje cenę MIN - MAX z danego rocznika i trzeba o tym pamiętać przed zakupem.
    I don't have dreams, I have goals.

  3. #183
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Cenę dyktuje właściciel, a rynek ją weryfikuje.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    a co powiecie o tej?
    http://allegro.pl/audi-tt-serwisowan...295927891.html

  4. #184
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Wygląda fajnie.

  5. #185
    Awatar voodoo
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    bydgoszcz/krk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    condorgrey
    Posty
    485
    z zawnatrz super tylko srodek nie moj gust ale to wiadomo kazdy ma inny

  6. #186
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Cytat Zamieszczone przez lordfury Zobacz posta
    dobrze utrzymane 2.0 S tronic można było kupić od ręki (bez większego jeżdżenia po Polsce - max. 200km od Warszawy) za ok. 60kPLN (manuale kilka kPLN taniej), a zdezelowane 3.2 S tronic nawet za 50-55kPLN
    Nie zgodze sie. Odsylam tutaj: http://www.klubtt.pl/showthread.php?...l=1#post157934

  7. #187
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Mari Zobacz posta
    Mari, nie ma co polemizować na ten temat tutaj. Ludzie będą kupować okazje na allegro i nic tego nie zmieni.
    I don't have dreams, I have goals.

  8. #188
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Jaqob, czasami trzeba polemizować. Siedzę w samochodówce i przez ostatni rok ten rynek się bardzo zmienił. Ceny spadają i to bardzo. Auta się praktycznie nie sprzedają. Tym bardziej auta nie praktyczne i ograniczone grupą wiekową(takim autem jest TT). Ile wg Ciebie powinna kosztować 6 letnia TT? Jak nową w salonie można mieć w promocji od +/- 150000zł. Pomijam wersje TTS i RS. Nie mówię o stanie faktycznym auta, bo te potrafią się różnić od siebie diametralnie. Przykład z przed 2 miesięcy. Znajomy szukał Bentleya Continetala GT. Auto miało być igłą w Budżecie do 250000zł. I znalazł. Pierwsze auto od pasjonaty, mającego 2 takie auta i Lambo-cena wyjściowa 240000zł, po rozmowie telefonicznej 200000zł. A drugie to auto w Warsawie, cena wyjściowa w ogłoszeniu 220000zł, po oględzinach 175000 i zakup. Co z tego, że najtańsze, co z tego , że serwisowane i bezwypadek z udokumentowanym małym przebiegiem(nawet raport rzeczoznawcy) i drugim kompletem kół o wartości 7-8tyś zł. Auto na sprzedaż było rok i nikt wcześniej go nie oglądał.

    Ostatnio sprzedawałem TopGearowy egzemplarz SL-a. Zależało mi , żeby go sprzedać. Auto było wystawione w cenie 80 tyś zł za 2005r(w tej cenie są wystawione 2003-2004), przez 3 miesiące nie było ani jednego telefonu o to auto, choć było prawie najtańsze na allegro i nic mu nie dolegało. Przyszedł konkretny gość, zjechał z ceny kilka tysięcy i wziął. Gdybym wtedy nie opuścił, to stałby do dzisiaj.

    Specjalnie podaje przykłady egzotycznych aut, ponieważ TT też do nich należy w Polskich realiach.

    Niestety Polskę dotknął kryzys, Ci co mają gotówkę wyrywają lepsze auta w cenie gorszych. Ci co jej nie mają nie zmieniają auta. na rynku jest duzy zastój. Jeszcze rok temu miesięcznie na 40-50 aut na placu sprzedawało się 10-14 szt. Teraz mam tylko 20 aut i sprzedaje się średnio 4-5 szt. Nie ma co kupić, bo albo cena kosmos. Albo złom. Jednak jak komuś zależy, to czasami można znaleść ładną sztukę za dobre pieniądze.

    Nie mówię tutaj o tym ,że mk2 za 40 tyś to okazja. Ale patrząc na ogłoszenia(na ten moment ok.100szt na allegro mk2) to 2006-2007 w wersji coupe kosztuje średnio 60-65tys zł.
    Ostatnio edytowane przez PiotrekHIT ; 05-06-2013 o 16:01

  9. #189
    Awatar voodoo
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    bydgoszcz/krk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    condorgrey
    Posty
    485
    Cytat Zamieszczone przez PiotrekHIT Zobacz posta
    Jaqob, czasami trzeba polemizować. Siedzę w samochodówce i przez ostatni rok ten rynek się bardzo zmienił. Ceny spadają i to bardzo. Auta się praktycznie nie sprzedają. Tym bardziej auta nie praktyczne i ograniczone grupą wiekową(takim autem jest TT). Ile wg Ciebie powinna kosztować 6 letnia TT? Jak nową w salonie można mieć w promocji od +/- 150000zł. Pomijam wersje TTS i RS. Nie mówię o stanie faktycznym auta, bo te potrafią się różnić od siebie diametralnie. Przykład z przed 2 miesięcy. Znajomy szukał Bentleya Continetala GT. Auto miało być igłą w Budżecie do 250000zł. I znalazł. Pierwsze auto od pasjonaty, mającego 2 takie auta i Lambo-cena wyjściowa 240000zł, po rozmowie telefonicznej 200000zł. A drugie to auto w Warsawie, cena wyjściowa w ogłoszeniu 220000zł, po oględzinach 175000 i zakup. Co z tego, że najtańsze, co z tego , że serwisowane i bezwypadek z udokumentowanym małym przebiegiem(nawet raport rzeczoznawcy) i drugim kompletem kół o wartości 7-8tyś zł. Auto na sprzedaż było rok i nikt wcześniej go nie oglądał.

    Ostatnio sprzedawałem TopGearowy egzemplarz SL-a. Zależało mi , żeby go sprzedać. Auto było wystawione w cenie 80 tyś zł za 2005r(w tej cenie są wystawione 2003-2004), przez 3 miesiące nie było ani jednego telefonu o to auto, choć było prawie najtańsze na allegro i nic mu nie dolegało. Przyszedł konkretny gość, zjechał z ceny kilka tysięcy i wziął. Gdybym wtedy nie opuścił, to stałby do dzisiaj.

    Specjalnie podaje przykłady egzotycznych aut, ponieważ TT też do nich należy w Polskich realiach.

    Niestety Polskę dotknął kryzys, Ci co mają gotówkę wyrywają lepsze auta w cenie gorszych. Ci co jej nie mają nie zmieniają auta. na rynku jest duzy zastój. Jeszcze rok temu miesięcznie na 40-50 aut na placu sprzedawało się 10-14 szt. Teraz mam tylko 20 aut i sprzedaje się średnio 4-5 szt. Nie ma co kupić, bo albo cena kosmos. Albo złom. Jednak jak komuś zależy, to czasami można znaleść ładną sztukę za dobre pieniądze.

    Nie mówię tutaj o tym ,że mk2 za 40 tyś to okazja. Ale patrząc na ogłoszenia(na ten moment ok.100szt na allegro mk2) to 2006-2007 w wersji coupe kosztuje średnio 60-65tys zł.
    zgadzam sie z Toba w stu procentach. TT to nie lambo.

  10. #190
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    to nie chodzi o to , czy nam się to podoba czy nie. W tym momencie takie ceny wymusza rynek.

  11. #191
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Dlatego dla mnie polemika na ten temat nie ma sensu. Jedni szukają byleby najtaniej mieć TT inni szukają wyjątkowego egzemplarza. Na szczęście mnie ten problem nie dotyczy a wam życzę powodzenia w poszukiwaniach swojej TT.
    I don't have dreams, I have goals.

  12. #192
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez PiotrekHIT Zobacz posta
    to nie chodzi o to , czy nam się to podoba czy nie. W tym momencie takie ceny wymusza rynek.
    W takim razie sprzedaj swoją za 19tyś
    Znowu TT znowu Cabriolet

  13. #193
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Zuczku, jak kupię mk2 i mk1 nie będzie mi potrzebna zapewne cenę będę obniżał aż ktoś kupi

  14. #194
    Awatar voodoo
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    bydgoszcz/krk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    condorgrey
    Posty
    485
    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    Dlatego dla mnie polemika na ten temat nie ma sensu. Jedni szukają byleby najtaniej mieć TT inni szukają wyjątkowego egzemplarza. Na szczęście mnie ten problem nie dotyczy a wam życzę powodzenia w poszukiwaniach swojej TT.
    mnie tak samo to nie dotyczy jesli chce miec sie igle to zapraszam do salonu

  15. #195
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez voodoo Zobacz posta
    mnie tak samo to nie dotyczy jesli chce miec sie igle to zapraszam do salonu
    Nie koniecznie ale fakt trzeba zainwestować sporo więcej.
    I don't have dreams, I have goals.

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11411
    Ostatni post / autor: 17-10-2023, 10:43
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •