Strona 118 z 200 PierwszyPierwszy ... 1868108116117118119120128168 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,756 do 1,770 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

  1. #1756
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Cytat Zamieszczone przez pentak Zobacz posta
    Witam. Co sądzicie? Czy jest to napewno pełen s-line? (Przepraszam jestem jeszcze zielony w tych tematach i nie rozpoznaje). Brakuje tylnego znaczka, może kaprys, a może coś malowane było...
    Nic nie ma o historii auta, jutro przedzwonię się czegoś dowiedzieć. Przebieg niski, wnętrze w ładnym stanie, więc może prawdziwy.
    Spójrzcie jak mogę prosić i dajcie znać co tam widzicie ciekawego i na co szczególnie zwrócić uwagę przy oględzinach.
    Pozdrawiam

    http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6561134838
    Ogólnie na forum jest do sprzedania nowsza kolegi KWS 2.0 z Quattro. Pogadaj, popytaj. Cena wyższa, ale do negocjacji no i Quattro, 360KM.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez pentak Zobacz posta
    Witam. Co sądzicie? Czy jest to napewno pełen s-line? (Przepraszam jestem jeszcze zielony w tych tematach i nie rozpoznaje). Brakuje tylnego znaczka, może kaprys, a może coś malowane było...
    Nic nie ma o historii auta, jutro przedzwonię się czegoś dowiedzieć. Przebieg niski, wnętrze w ładnym stanie, więc może prawdziwy.
    Spójrzcie jak mogę prosić i dajcie znać co tam widzicie ciekawego i na co szczególnie zwrócić uwagę przy oględzinach.
    Pozdrawiam

    http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6561134838
    Ogólnie na forum jest do sprzedania nowsza kolegi KWS 2.0 z Quattro. Pogadaj, popytaj. Cena wyższa, ale do negocjacji no i Quattro, 360KM. Do tego praktycznie od nowości ją ma

  2. #1757
    Awatar pentak
    Dołączył
    Apr 2016
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    132
    Mógłbyś podesłać link? Bo nie widze jej w dziale sprzedam

  3. #1758
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    No jest, ale raczej budżet dwa razy większy, po za tym na forum jej nie ma trzeba sobie poszukać gdzieś.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  4. #1759

    Dołączył
    Jan 2015
    Płeć
    Skąd
    Zabrze
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    36
    Panowie (i Panie :P), ile mogłaby kosztować orientacyjnie oczywiście naprawa tego samochodu?

    http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-2-0...-ID6yAdzF.html

    Czy nie wydaje Wam się, że mogli trochę mu ściągnąć z szafy przy przeprowadzce, patrząc po stanie fotela kierowcy ale przede wszystkim pasażera?

  5. #1760

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez xXXx Zobacz posta
    Panowie (i Panie :P), ile mogłaby kosztować orientacyjnie oczywiście naprawa tego samochodu?

    http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-2-0...-ID6yAdzF.html

    Czy nie wydaje Wam się, że mogli trochę mu ściągnąć z szafy przy przeprowadzce, patrząc po stanie fotela kierowcy ale przede wszystkim pasażera?
    Kompletny przód pas, maska, chodnice, błotniki, lampy (od jednego auta) to wydatek w okolicach 9000,- tyle wiem, do wymiany tez deska. Pytanie jak zawieszenie. Auto dostało też kołem (nie ma jednej felgi). Doprowadzić to się da na pewno do jakiegoś tam stanu. Ja osobiście nie lubię takich ulepków i nigdy świadomie auta po takiej robocie bym nie kupił.
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  6. #1761
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Stawiam na okolice 18-20 tysięcy jak chcesz to zrobić porządnie. Wg mnie nie opłaca się, lepiej kupić auto z PL nie rozbite.

  7. #1762

    Dołączył
    Jan 2015
    Płeć
    Skąd
    Zabrze
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    36
    To jakby to kosztowało 10 koła, to może by była gra warta świeczki dzięki!

  8. #1763

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez xXXx Zobacz posta
    To jakby to kosztowało 10 koła, to może by była gra warta świeczki dzięki!
    Jak 30 koła to Twój budżet to kup porządną MKI - ubezpieczysz, kupisz zimówki i po budżecie :P
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  9. #1764

    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    310
    Rocznik
    2016
    Kolor
    Black TTS
    Posty
    186
    Cytat Zamieszczone przez xXXx Zobacz posta
    Panowie (i Panie :P), ile mogłaby kosztować orientacyjnie oczywiście naprawa tego samochodu?

    http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-2-0...-ID6yAdzF.html

    Czy nie wydaje Wam się, że mogli trochę mu ściągnąć z szafy przy przeprowadzce, patrząc po stanie fotela kierowcy ale przede wszystkim pasażera?
    Dużo roboty i kosztów ale do zrobienia, w 40 pewnie by sie zmieścił.

  10. #1765
    Awatar pentak
    Dołączył
    Apr 2016
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    132
    Niestety silnik też powyrywany z łap (rozmawiałem ze sprzedającym).

  11. #1766

    Dołączył
    Oct 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    108
    Hej wszystkim,
    Jestem tutaj nowy i szukam swojego pierwszego wlasnego samochodu. Wybor padl na Audi TT j8, na celowniku mialem jeszcze VW Scirocco. Szukalem czegos na wzor sportowego auta, oferujacego ciut wiecej niz pokonania drogi z punktu A do B. W garazu mam jeszcze CBR 1000rr wiec i tak nie nastawiam sie na jakies ostre doznania
    Wpadla mi w oko jedna sztunia i pytanie do Was, czy ktos kojarzy autko? Moglibyscie cos o nim powiedziec ?
    http://allegro.pl/audi-tt-s-line-i6584632936.html

  12. #1767
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    Cytat Zamieszczone przez raffi20 Zobacz posta
    Hej wszystkim,
    Jestem tutaj nowy i szukam swojego pierwszego wlasnego samochodu. Wybor padl na Audi TT j8, na celowniku mialem jeszcze VW Scirocco. Szukalem czegos na wzor sportowego auta, oferujacego ciut wiecej niz pokonania drogi z punktu A do B. W garazu mam jeszcze CBR 1000rr wiec i tak nie nastawiam sie na jakies ostre doznania
    Wpadla mi w oko jedna sztunia i pytanie do Was, czy ktos kojarzy autko? Moglibyscie cos o nim powiedziec ?
    http://allegro.pl/audi-tt-s-line-i6584632936.html
    Auto wisi już bardzo, bardzo dłuuugo. Pewnie z pół roku jak nie lepiej. Początkowo było wycenione na bodajże 55 tys. zł, także cena sporo spadła co na pewno daje już do myślenia. Widziałem auto na żywo, ale bardzo krótko, więc nie powiem Ci zbyt wiele... Jeśli jesteś bardzo zainteresowany to mogę podjechać i prześwietlić auto, ponieważ od narzeczonej do Rokicin mam 33 km, ale to dopiero w weekend, ponieważ bez miernika lakieru nie mam po co jechać

  13. #1768

    Dołączył
    Oct 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    108
    Cytat Zamieszczone przez P5_KAROL Zobacz posta
    Auto wisi już bardzo, bardzo dłuuugo. Pewnie z pół roku jak nie lepiej. Początkowo było wycenione na bodajże 55 tys. zł, także cena sporo spadła co na pewno daje już do myślenia. Widziałem auto na żywo, ale bardzo krótko, więc nie powiem Ci zbyt wiele... Jeśli jesteś bardzo zainteresowany to mogę podjechać i prześwietlić auto, ponieważ od narzeczonej do Rokicin mam 33 km, ale to dopiero w weekend, ponieważ bez miernika lakieru nie mam po co jechać

    Hej, wow dzieki za takie zainteresowanie i chec pomocy! Z tego co mi powiedzial sprzedawca, auto moglo byc po jakiejs mniejszej szkodzie z przodu - wiadomo pojazd sprowadzony, rzadka zdaza sie ze jest on nie ruszony. Poinformowal mnie tez ze jedne z drzwi maja uszkodzony lakier ale jest to malo widoczne. Z wad ktore wymienil, trzeszczace glosniki - czy moze to sie logicznie wiazac z jakas szczegolna szkodą?

    Żeby nie było, nie szukam auta idealnego w tej cenie, lecz chce uniknac auta sklejonego z dwóch złomów.

  14. #1769
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    Cytat Zamieszczone przez raffi20 Zobacz posta
    Hej, wow dzieki za takie zainteresowanie i chec pomocy! Z tego co mi powiedzial sprzedawca, auto moglo byc po jakiejs mniejszej szkodzie z przodu - wiadomo pojazd sprowadzony, rzadka zdaza sie ze jest on nie ruszony. Poinformowal mnie tez ze jedne z drzwi maja uszkodzony lakier ale jest to malo widoczne. Z wad ktore wymienil, trzeszczace glosniki - czy moze to sie logicznie wiazac z jakas szczegolna szkodą?

    Żeby nie było, nie szukam auta idealnego w tej cenie, lecz chce uniknac auta sklejonego z dwóch złomów.
    To nie pierwsze auto które już prześwietliłem, także no problem Jeżeli nie przeszkadza Ci jakaś tam przeszłość wypadkowa auta to myślę, że warto podjechać i obejrzeć je skoro wpadło Ci w oko, ponieważ większość aut na polskim rynku ma taką przeszłość. Przed zakupem poleciłbym Ci obejrzeć parę sztuk abyś miał jakiekolwiek porównanie. Jeżeli zdecydowałbyś się pojechać to mogę podjechać z Tobą, ponieważ obejrzałem już paręnaście sztuk, więc trochę się tam znam
    Ostatnio edytowane przez P5_KAROL ; 31-10-2016 o 21:19

  15. #1770

    Dołączył
    Oct 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    108
    Karol --> Priv
    Wrzucam jeszcze numer, moze macie jakies specjalne moce aby cos z tego wywnioskowac
    TRUZZZ8J881043947

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11411
    Ostatni post / autor: 17-10-2023, 10:43
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •