Strona 113 z 200 PierwszyPierwszy ... 1363103111112113114115123163 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,681 do 1,695 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

  1. #1681

    Dołączył
    Jul 2016
    Płeć
    Skąd
    x
    Pojemność
    brak
    KM
    x
    Rocznik
    x
    Kolor
    x
    Posty
    1
    Z tego co pamiętam było na forum było już mówione o tym egzemplarzu i z tego co pamiętam miało być od pierwszego właściciela, jakieś kobiety i w nie najgorszym stanie Zalecam jeszcze cenę podwyższyć!

  2. #1682

    Dołączył
    Aug 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ----
    Kolor
    ----------
    Posty
    2

    Przygotowanie do kupna TT 8j.

    Witam wszystkich użytkowników!
    Od dłuższego czasu poszukuję samochodu dla siebie, pierw moim faworytem był Opel Corsa D OPC, lecz z powodu ciężkiego dostania tego samochodu w dobrym stanie, odpuściłem ją sobie. Teraz w oko wpadło mi Audi TT 8J, stąd odwiedziłem to forum. Wypatrzyłem sobie jeden egzemplarz na portalu aukcyjnym i zamierzam pojechać go obejrzeć. Lecz prosiłbym Was o kilka wskazówek przed oglądaniem i ogólnych informacji odnośnie silnika 2.0 TFSI 200 km w tym modelu, czego mogę się od niego spodziewać i jak u niego z awaryjnością. Może już ktoś widział tą aukcje lub nawet oglądał? http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-sli...-ID6ytWc9.html Jeszcze mam jedno czy te silniki lubią się z instalacją LPG?


    Pozdrawiam i liczę na pomoc!

  3. #1683

    Dołączył
    Jul 2016
    Płeć
    Skąd
    Włocławek
    Pojemność
    1.8T
    KM
    160
    Rocznik
    2009
    Kolor
    czarny
    Posty
    4
    Kolego jak Ty chcesz zagazować 2.0 tfsi to lepiej wróć do tego pomysłu z Corsa. Silniki tfsi to nie jest zabawka.
    Koszty utrzymania Audi też będą w razie jakiegoś zonka wyższe niż Opla. To jest wszak auto sportowe. Co do tego egzemplarza to tradycyjnie na zdjęciach wygląda super, ale diabeł tkwi w szczegółach. Więcej nie powiem, bo też tego auta się dopiero uczę i też szukam. Póki co oglądam tylko same padaki.

  4. #1684

    Dołączył
    Jul 2016
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    4
    I co byłeś zobaczyć te audi?? Xkretho?

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Pisałem do niego kiedyś żeby wysłał więcej zdjęć ale nawet nie raczył odpisać na e-mail :/ podobno był robiony przód

  5. #1685
    Awatar Piti
    Dołączył
    Jul 2016
    Płeć
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    sreberko Q
    Posty
    8
    @xkretho - To auto z Wałbrzycha, które czasami widuję. Jest nieświeży. Odchodzi z niego lakier, drzwi pasażera są pogniecione. Wydaje mi się, że ktoś go kupił tanio i powychodziły usterki, które finansowo dużo ważą i sprzedający szuka kogoś kto przejmie problem na siebie , ale to tylko moje podejrzenie. Jak chcesz to mogę się z nim umówić i zobaczyć ten pojazd.

  6. #1686

    Dołączył
    Mar 2015
    Płeć
    Skąd
    Tarnów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    3
    http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-aud...-ID6yt6TZ.html

    Ktoś oglądał tą TT? Przez telefon sprzedający mówił że w silniku korba wyszła bokiem, oraz całe przemalowane ze srebrnego.

  7. #1687
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez GREGOS Zobacz posta
    http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-aud...-ID6yt6TZ.html

    Ktoś oglądał tą TT? Przez telefon sprzedający mówił że w silniku korba wyszła bokiem, oraz całe przemalowane ze srebrnego.
    Zdjęcia robione jeszcze we Francji, co świadczy o tym, że auta nie przemalowywali w Polsce (pytanie tylko po co ktoś zmieniał kolor)
    Musisz solidnie przekalkulować, czy to jest w ogóle opłacalne. Jakby auto sprzedało się ostatecznie za 20 + kupiłbyś silnik (chociaż tutaj też jest loteria, a remont 2.0 tfsi też tani nie jest) i zrobił sam to można byłoby się zastanowić.

  8. #1688

    Dołączył
    Mar 2015
    Płeć
    Skąd
    Tarnów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    3
    Przez tel. gościu zszedł do 24. Remont tfsi znam, bo kolega w a5 musiał robić, z tym że auto brało 1l na 500km a jeździło normalnie Tutaj trzeba znaleźć silnik i mieć nadzieję że nie będzie problemu z olejem. Gdyby nie to malowanie auta to mogłaby to być całkiem niezła opcja.

    Cytat Zamieszczone przez KrzysiuProgramista Zobacz posta
    Zdjęcia robione jeszcze we Francji, co świadczy o tym, że auta nie przemalowywali w Polsce (pytanie tylko po co ktoś zmieniał kolor)
    Musisz solidnie przekalkulować, czy to jest w ogóle opłacalne. Jakby auto sprzedało się osutatecznie za 20 + kupiłbyś silnik (chociaż tutaj też jest loteria, a remont 2.0 tfsi też tani nie jest) i zrobił sam to można byłoby się zastanowić.

  9. #1689
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez GREGOS Zobacz posta
    Przez tel. gościu zszedł do 24. Remont tfsi znam, bo kolega w a5 musiał robić, z tym że auto brało 1l na 500km a jeździło normalnie Tutaj trzeba znaleźć silnik i mieć nadzieję że nie będzie problemu z olejem. Gdyby nie to malowanie auta to mogłaby to być całkiem niezła opcja.
    Pozostaje miernik w rękę i sprawdzenie, czy go nie szpachlowali Wątpię, czy we Francji naprawiali auta po poważnych dzwonach, ale kto ich tam wie

  10. #1690

    Dołączył
    Mar 2015
    Płeć
    Skąd
    Tarnów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    3
    A nigdy nic nie wiadomo tylko sprzedaj kiedyś w przyszłości przemalowane auto. Mi by to nie przeszkadzało bo akurat białe mi się bardziej podoba, ale kupujący będą od razu myśleć że pół auta nie było.

    Cytat Zamieszczone przez KrzysiuProgramista Zobacz posta
    Pozostaje miernik w rękę i sprawdzenie, czy go nie szpachlowali Wątpię, czy we Francji naprawiali auta po poważnych dzwonach, ale kto ich tam wie
    Ostatnio edytowane przez hubi_pl ; 08-08-2016 o 13:04

  11. #1691
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez GREGOS Zobacz posta
    A nigdy nic nie wiadomo tylko sprzedaj kiedyś w przyszłości przemalowane auto. Mi by to nie przeszkadzało bo akurat białe mi się bardziej podoba, ale kupujący będą od razu myśleć że pół auta nie było.

    W dzisiejszych czasach nie wiem czy nie lepiej jest okleić auto jak się chce zmienić kolor. Kolega ICE ma bardzo ładnie obklejone auto, bez żadnego druciarstwa typu wnęki nie obklejone.

  12. #1692

    Dołączył
    Jul 2016
    Płeć
    Skąd
    Włocławek
    Pojemność
    1.8T
    KM
    160
    Rocznik
    2009
    Kolor
    czarny
    Posty
    4
    Jakbyś chciał to na 2.0 tfsi do remontu z S3 mogę dać Ci namiar. Coś z dwóch ma pewno byś złożył.

  13. #1693

    Dołączył
    Aug 2016
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Brak
    Posty
    1
    Cześć,

    Od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu swojego pierwszego Audi TT. Celuję w rocznik 2007-2010 i kwocie do około 50000. Niestety nie jestem w stanie po samych zdjęciach ocenić, czy dany model się do czegoś nadaje, a zauważyłem że klubowicze tutaj są w stanie ocenić po zdjęciach lub widzieli większość wystawionych modeli. Czy ktoś widział może na żywo / może coś powiedzieć na temat ponizszych ofert?

    http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-per...tml#3d622e45fb
    http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-s-l...tml#3d622e45fb
    http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-tfs...tml#3d622e45fb
    http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-ID6...tml#3d622e45fb

    Z góry dziękuję za informację.

    Pozdrawiam

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cześć,

    Znalazłem również w miejscu mojego zamieszkania według mnie całkiem interesującą sztukę - http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-ID6yvBQn.html
    Zastanawiam się jednak, ktoś jest w stanie ze zdjęć lub opisu powiedzieć coś więcej? Zamierzam się umówić na oglądanie, ale zawsze dobrze wiedzieć na co zwrócić uwagę. Nie jestem też przekonany co do automatycznej skrzyni biegów. Ktoś może powiedzieć jak wygląda jej eksploatacja i koszty utrzymania?

  14. #1694

    Dołączył
    May 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Czarny
    Posty
    25
    hej, niedługo jadę oglądać ten egzemplarz:

    http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-aud...tml#987141d573

    jakieś porady przed zakupem?

    Przebieg mocno podejrzany, a do tego z USA...aczkolwiek jest podany numer VIN, tylko, że to i tak nie daje wielu informacji.

    Kawałek do Rzeszowa z Warszawy jest, więc zastanawiam się czy warto jechać i tracić paliwo.

  15. #1695

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Na pierwszy rzut oka nic nie widać. To, że z USA i do tego na mienie to moim zdaniem plus bo łatwiej sprawdzić auto. Parę razy na forum już o tym było. Zacząłbym od papierologii i sprawdzenia raportu CarFax czy AutoCheck dopiero potem podjechał looknąć na miejscu. Dwa pamiętaj że TT to jednak nietypowe auto i nie ma co zakładać, że wymarzony egzemplarz kupisz jeżdżąc wokół komina.
    Ostatnio edytowane przez Kwinto ; 15-09-2016 o 09:34
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11411
    Ostatni post / autor: 17-10-2023, 10:43
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •