Strona 112 z 196 PierwszyPierwszy ... 1262102110111112113114122162 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,666 do 1,680 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Jul 2016
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    4
    witam ktoś coś więcej na temat tego audi ? z góry dzięki
    http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-sli...-ID6ytWc9.html

  2. #2
    Awatar patrykus007
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    BlackPearl
    Posty
    296
    Kamile, z tych zdjęć wyretuszowanych za wiele nie zobaczysz.Przydałby sie też rzut na środek.Jak dla mnie , przód był robiony.Cena podejrzana, nawet bardzo.
    Ostatnio edytowane przez patrykus007 ; 26-07-2016 o 06:48
    ____/ \____
    ___(__\=OOOO=/__)___
    ___[_]..........[_]___

  3. #3

    Dołączył
    Jul 2016
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    4
    Napisałem o normalnie zdjęcia dużej rozdzielczości zobaczymy czy zrobi i wyśle ...

  4. #4

    Dołączył
    Aug 2015
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Kolor
    Brak
    Posty
    116
    Dzisiaj na serwisie była czerwona TT s-line 3.2l z Białej: http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-8j-...-ID6yg875.html, VIN: TRUZZZ8J281006537

    Podsumowanie:
    1. Wymieniana lewa tylna lampa, malowane lewe tylne nadkole, wymieniany tylni błotnik, słabe spasowanie tylnej klapy bagażnika
    2. Wymieniane 2 przednie lampy, przedni błotnik, lakierowana cała maska, prawy błotnik przód, prawe drzwi i prawy tylni błotnik do połowy
    3. Z lewego progu odchodzi klar
    4. Drobne zarysowanie na prawych drzwiach
    5. Wszystkie szyby są*oryginalne
    6. Brak zbieżności, krzywa kierownica, z prawej przedniej opony wychodzą druty
    7. Przednie tarcze i klocki do wymiany
    8. Amortyzatory: lewy i prawy przód oraz lewy tył kwalifikują się*do wymiany (zapocone)
    9. 5k km temu powinien być wymieniony olej w DSG
    10. Łożysko(a) na przodzie do wymiany
    11. Lewy kierunkowskaz w lusterku do wymiany
    12. Błąd sonda lambda i błędy żarówek (wstawione ledy)

    Możliwe, że o czymś zapomniałem. Dorzucam raport z ASO (poniżej). Niestety zdjęcia, które robiłem na miejscu przepadły (złośliwość rzeczy martwych).
    https://drive.google.com/open?id=0B6...XQxY0ZxREVKMmc

  5. #5
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez Kemil Zobacz posta
    Dzisiaj na serwisie była czerwona TT s-line 3.2l z Białej: http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-8j-...-ID6yg875.html, VIN: TRUZZZ8J281006537

    Podsumowanie:
    1. Wymieniana lewa tylna lampa, malowane lewe tylne nadkole, wymieniany tylni błotnik, słabe spasowanie tylnej klapy bagażnika
    2. Wymieniane 2 przednie lampy, przedni błotnik, lakierowana cała maska, prawy błotnik przód, prawe drzwi i prawy tylni błotnik do połowy
    3. Z lewego progu odchodzi klar
    4. Drobne zarysowanie na prawych drzwiach
    5. Wszystkie szyby są*oryginalne
    6. Brak zbieżności, krzywa kierownica, z prawej przedniej opony wychodzą druty
    7. Przednie tarcze i klocki do wymiany
    8. Amortyzatory: lewy i prawy przód oraz lewy tył kwalifikują się*do wymiany (zapocone)
    9. 5k km temu powinien być wymieniony olej w DSG
    10. Łożysko(a) na przodzie do wymiany
    11. Lewy kierunkowskaz w lusterku do wymiany
    12. Błąd sonda lambda i błędy żarówek (wstawione ledy)

    Możliwe, że o czymś zapomniałem. Dorzucam raport z ASO (poniżej). Niestety zdjęcia, które robiłem na miejscu przepadły (złośliwość rzeczy martwych).
    https://drive.google.com/open?id=0B6...XQxY0ZxREVKMmc
    Umieść tą informację w dziale "TT które należy omijać szerokim łukiem !!" - przyda się dla potomnych Zważywszy, że cena dosyć wygórowana, dlatego można by sądzić, że auto będzie naprawdę w super stanie. Szkoda tylko Twojego zmarnowanego czasu

    "Samochód zakupiony w Polskim salonie, serwisowany przez cały okres eksploatacji" - z Twoich badań wynika, że ktoś go bardzo słabo serwisował, mam wrażenie, że chyba tylko po pieczątkę przyjeżdżał. No i całe auto praktycznie malowane...

  6. #6
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez KrzysiuProgramista Zobacz posta
    No i całe auto praktycznie malowane...
    Bo jest całe malowane.
    Do tego źle spasowane przednie lampy, maska, tylna lewa lampa. Auto składane, gdy lakier był jeszcze miękki, co widać w kilku miejscach.
    Dolna osłona silnika łatana trytytkami.
    Wzmacniacz BOSE do naprawy lub wymiany.
    Wymieniony tylny zderzak.
    Z lewej strony osłony airbag kierownicy pionowa linia, z prawej podobna, z wyraźnym pęknięciem.
    Wgniotka na lewych drzwiach.
    Komunikat 2 serwisu!
    P.S. W dalszym ciągu pod maską są ślady po truchle ptaka.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  7. #7

    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Jelenia
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2012
    Kolor
    biały
    Posty
    27
    Cytat Zamieszczone przez Kemil Zobacz posta
    Dzisiaj na serwisie była czerwona TT s-line 3.2l z Białej: http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-8j-...-ID6yg875.html, VIN: TRUZZZ8J281006537

    Podsumowanie:
    1. Wymieniana lewa tylna lampa, malowane lewe tylne nadkole, wymieniany tylni błotnik, słabe spasowanie tylnej klapy bagażnika
    2. Wymieniane 2 przednie lampy, przedni błotnik, lakierowana cała maska, prawy błotnik przód, prawe drzwi i prawy tylni błotnik do połowy
    3. Z lewego progu odchodzi klar
    4. Drobne zarysowanie na prawych drzwiach
    5. Wszystkie szyby są*oryginalne
    6. Brak zbieżności, krzywa kierownica, z prawej przedniej opony wychodzą druty
    7. Przednie tarcze i klocki do wymiany
    8. Amortyzatory: lewy i prawy przód oraz lewy tył kwalifikują się*do wymiany (zapocone)
    9. 5k km temu powinien być wymieniony olej w DSG
    10. Łożysko(a) na przodzie do wymiany
    11. Lewy kierunkowskaz w lusterku do wymiany
    12. Błąd sonda lambda i błędy żarówek (wstawione ledy)

    Możliwe, że o czymś zapomniałem. Dorzucam raport z ASO (poniżej). Niestety zdjęcia, które robiłem na miejscu przepadły (złośliwość rzeczy martwych).
    https://drive.google.com/open?id=0B6...XQxY0ZxREVKMmc
    Totalne dno

  8. #8

    Dołączył
    Jul 2016
    Płeć
    Skąd
    x
    Pojemność
    brak
    KM
    x
    Rocznik
    x
    Kolor
    x
    Posty
    1
    Z tego co pamiętam było na forum było już mówione o tym egzemplarzu i z tego co pamiętam miało być od pierwszego właściciela, jakieś kobiety i w nie najgorszym stanie Zalecam jeszcze cenę podwyższyć!

  9. #9

    Dołączył
    Aug 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ----
    Kolor
    ----------
    Posty
    2

    Przygotowanie do kupna TT 8j.

    Witam wszystkich użytkowników!
    Od dłuższego czasu poszukuję samochodu dla siebie, pierw moim faworytem był Opel Corsa D OPC, lecz z powodu ciężkiego dostania tego samochodu w dobrym stanie, odpuściłem ją sobie. Teraz w oko wpadło mi Audi TT 8J, stąd odwiedziłem to forum. Wypatrzyłem sobie jeden egzemplarz na portalu aukcyjnym i zamierzam pojechać go obejrzeć. Lecz prosiłbym Was o kilka wskazówek przed oglądaniem i ogólnych informacji odnośnie silnika 2.0 TFSI 200 km w tym modelu, czego mogę się od niego spodziewać i jak u niego z awaryjnością. Może już ktoś widział tą aukcje lub nawet oglądał? http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-sli...-ID6ytWc9.html Jeszcze mam jedno czy te silniki lubią się z instalacją LPG?


    Pozdrawiam i liczę na pomoc!

  10. #10

    Dołączył
    Jul 2016
    Płeć
    Skąd
    Włocławek
    Pojemność
    1.8T
    KM
    160
    Rocznik
    2009
    Kolor
    czarny
    Posty
    4
    Kolego jak Ty chcesz zagazować 2.0 tfsi to lepiej wróć do tego pomysłu z Corsa. Silniki tfsi to nie jest zabawka.
    Koszty utrzymania Audi też będą w razie jakiegoś zonka wyższe niż Opla. To jest wszak auto sportowe. Co do tego egzemplarza to tradycyjnie na zdjęciach wygląda super, ale diabeł tkwi w szczegółach. Więcej nie powiem, bo też tego auta się dopiero uczę i też szukam. Póki co oglądam tylko same padaki.

  11. #11

    Dołączył
    Jul 2016
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    4
    I co byłeś zobaczyć te audi?? Xkretho?

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Pisałem do niego kiedyś żeby wysłał więcej zdjęć ale nawet nie raczył odpisać na e-mail :/ podobno był robiony przód

  12. #12
    Awatar Piti
    Dołączył
    Jul 2016
    Płeć
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    sreberko Q
    Posty
    8
    @xkretho - To auto z Wałbrzycha, które czasami widuję. Jest nieświeży. Odchodzi z niego lakier, drzwi pasażera są pogniecione. Wydaje mi się, że ktoś go kupił tanio i powychodziły usterki, które finansowo dużo ważą i sprzedający szuka kogoś kto przejmie problem na siebie , ale to tylko moje podejrzenie. Jak chcesz to mogę się z nim umówić i zobaczyć ten pojazd.

  13. #13

    Dołączył
    Mar 2015
    Płeć
    Skąd
    Tarnów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    3
    http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-aud...-ID6yt6TZ.html

    Ktoś oglądał tą TT? Przez telefon sprzedający mówił że w silniku korba wyszła bokiem, oraz całe przemalowane ze srebrnego.

  14. #14
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez GREGOS Zobacz posta
    http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-aud...-ID6yt6TZ.html

    Ktoś oglądał tą TT? Przez telefon sprzedający mówił że w silniku korba wyszła bokiem, oraz całe przemalowane ze srebrnego.
    Zdjęcia robione jeszcze we Francji, co świadczy o tym, że auta nie przemalowywali w Polsce (pytanie tylko po co ktoś zmieniał kolor)
    Musisz solidnie przekalkulować, czy to jest w ogóle opłacalne. Jakby auto sprzedało się ostatecznie za 20 + kupiłbyś silnik (chociaż tutaj też jest loteria, a remont 2.0 tfsi też tani nie jest) i zrobił sam to można byłoby się zastanowić.

  15. #15

    Dołączył
    Mar 2015
    Płeć
    Skąd
    Tarnów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    3
    Przez tel. gościu zszedł do 24. Remont tfsi znam, bo kolega w a5 musiał robić, z tym że auto brało 1l na 500km a jeździło normalnie Tutaj trzeba znaleźć silnik i mieć nadzieję że nie będzie problemu z olejem. Gdyby nie to malowanie auta to mogłaby to być całkiem niezła opcja.

    Cytat Zamieszczone przez KrzysiuProgramista Zobacz posta
    Zdjęcia robione jeszcze we Francji, co świadczy o tym, że auta nie przemalowywali w Polsce (pytanie tylko po co ktoś zmieniał kolor)
    Musisz solidnie przekalkulować, czy to jest w ogóle opłacalne. Jakby auto sprzedało się osutatecznie za 20 + kupiłbyś silnik (chociaż tutaj też jest loteria, a remont 2.0 tfsi też tani nie jest) i zrobił sam to można byłoby się zastanowić.

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11411
    Ostatni post / autor: 17-10-2023, 10:43
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •