Strona 111 z 200 PierwszyPierwszy ... 1161101109110111112113121161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,651 do 1,665 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

  1. #1651

    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    310
    Rocznik
    2016
    Kolor
    Black TTS
    Posty
    186
    Oczywiście, że auta z USA czy Francji nie muszą być powypadkowe ! Można przecież kupić również po zalaniu/kradzieży/pożarze - wtedy może być bezwypadkowy !

  2. #1652
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Rozrząd i MR wiadomo - koszty ale z tymi 20 tys. to Cię Karolu poniosło :P
    Źle się wyraziłem tzn. jak dla mnie cena 52 tys. zł mocno przesadzona a 40-45 tys. to max. a gdyby jeszcze okazało się, że MR i rozrząd do roboty to serio 20 tys. zł mniej od kwoty początkowej. Wtedy zastanowiłbym się

  3. #1653
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez wolusp1 Zobacz posta
    NIE MA bezwypadkowych aut z Francji na handel w Polsce jeśli ktoś takie znajdzie to stawiam flache rozmawialem kiedyś z gościem który zajmuje sie sprawdzanie aut zawodowo od lat i jeszcze na taka nie trafil. Co do MR osobiscie po awarii albo bym zregenerowal albo za polowe tej kasy kupil dobry zawias. No niestety przy 10letnim aucie trzeba sie liczyc z kosztami kilka tys na dzien dobry chyba ze ktos ma czas szukac auta rok lub dwa .
    Rozmawiałem kiedyś z wróżką, mówiła że będę mieszkał w krainie mlekiem i miodem płynącej - mieszkam w kraju rządzonym przez psychopatów...

    Cytat Zamieszczone przez bikerelvis Zobacz posta
    ech dobijacie mnie czy nie da sie kupic w miare dobrej 3.2? w większości cos z nimi jest nie tak.
    Da się, nie spiesz się a znajdziesz dobre auto, musisz śledzić na bieżąco. Jak kupowałem swoją 3.2 mk2 to decydowały rzeczywiście godziny od wystawienia auta na sprzedaż.

    Cytat Zamieszczone przez wolusp1 Zobacz posta
    Ja bym bral ta czerwona za 65 tylko cena dobija ale z drugiej strony taniej i tak nie sprowadzisz nic
    Dlaczego? bo droższa to lepsza? Jesteś nowy w temacie, więc podpowiem Tobie o tej TTce - handlarz ja kupił parę miesięcy temu - duuuużo taniej wtedy stała...tak więc doświadczasz na własnej skórze tego , że cena nie wskazuje na stan auta.

    Cytat Zamieszczone przez Ernest Zobacz posta
    Oczywiście, że auta z USA czy Francji nie muszą być powypadkowe ! Można przecież kupić również po zalaniu/kradzieży/pożarze - wtedy może być bezwypadkowy !
    Też tak może być, lepiej kupcie z niemiec, tam same igły, tylko trzeba pamiętać żeby od dziadka turka kupić...

  4. #1654

    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    310
    Rocznik
    2016
    Kolor
    Black TTS
    Posty
    186
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta


    Też tak może być, lepiej kupcie z niemiec, tam same igły, tylko trzeba pamiętać żeby od dziadka turka kupić...
    Właśnie dlatego wolę kupić uszkodzone auto i wiedzieć co w nim zrobiłem i jak wyglądało.

  5. #1655
    Awatar elefant28
    Dołączył
    May 2014
    Płeć
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    zielony
    Posty
    21
    Gdy szukałem swojej TT przeglądałem wiele ogłoszeń tych z daleka i mojej okolicy. Natknąłem się wtedy na auto w Wodzisławiu MK2. Było uszkodzone dość mocno przodem z tym samym przebiegiem. Z ciekawości wtedy pojechałem zobaczyć. Możliwe że jest to ten samochód. Zapytaj o datę sprowadzenia,jeżeli około 1,5 roku wstecz to..mamy naprawionego dość mocno po dzwonie cukiereczka...

  6. #1656

    Dołączył
    Aug 2015
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Kolor
    Brak
    Posty
    116
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Dlaczego? bo droższa to lepsza? Jesteś nowy w temacie, więc podpowiem Tobie o tej TTce - handlarz ja kupił parę miesięcy temu - duuuużo taniej wtedy stała...tak więc doświadczasz na własnej skórze tego , że cena nie wskazuje na stan auta.
    Ile to jest dużo taniej? Miałem okazję widzieć poprzednia (lub jedną z poprzednich) aukcje z ceną 60k. Było to rok temu.

  7. #1657
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    52-54

  8. #1658

    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Jaworzno
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    2012
    Kolor
    niebieski
    Posty
    8
    Dlaczego bralbym czerwona? Czytalem caly temat wiem, ze byla wystawiona rok temu taniej, jednak z tych wszystkich ktore sa teraz dostepne ta ma potwierdzona i dobrze naprawiona szkode w ASO oraz jej stan nie budzi zastrzeżeń . Końce sierpnia sprzedaje obecne wozidło, i szukam 3.2 do skutku jeśli jeszcze bedzie napewno pojade ją obejrzeć. Tutaj każdy liczy na okazje a wystarczy wejść na mobile.de czy autoscouta i zobaczyc po ile stoja zapewniam, że za 40tys to tam żadnej nie ma a gdzie do tego akcyza i reszta oplat

  9. #1659
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Kolejne bezsensowne porównanie z mobile.de, nie rozumiem dlaczego to jest dla Was wyrocznia? są różne auta, różne ceny. Ludzie w DE od dawna nie są w ciemię bici i wiedzą ze mogą drożej wystawić i lud to "kupi"...Panowie, szukajcie i oglądajcie. Znamy na forum przypadki zakupu mk2 3.2 w dobrej kasie i nie były porozbijanymi heblami.

  10. #1660

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Kolejne bezsensowne porównanie z mobile.de, nie rozumiem dlaczego to jest dla Was wyrocznia? są różne auta, różne ceny. Ludzie w DE od dawna nie są w ciemię bici i wiedzą ze mogą drożej wystawić i lud to "kupi"...Panowie, szukajcie i oglądajcie. Znamy na forum przypadki zakupu mk2 3.2 w dobrej kasie i nie były porozbijanymi heblami.
    Potwierdzam - swoją kupiłem 9 tysi mniej od wystawionej ceny dziś mógłbym ją sprzedać za więcej niż kupiłem oczywiście nie licząc tego co do tej pory wsadziłem w serwis auta. Kolego cierpliwości a znajdziesz może trzeba będzie pomyśleć o większym budżecie. Sytuacja TT 3.2 odkąd mam swoją (2,5 roku) bardzo się zmieniła. Moja sprzedawała się 6 miesięcy - bezwypadkowa, pierwszy właściciel, fajny przebieg a i tak kupujący odchodzili kończąc "3.2 dużo pali" albo "spuść Pan 15 tysi i bierzemy od ręki". Pytanie czy szukasz 3.2 świadomie bo jak nie to może 2.0T.
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  11. #1661

    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Jaworzno
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    2012
    Kolor
    niebieski
    Posty
    8
    Ja mam świadomy plan narazie ogladam ale tak jak mowie na sierpień jestem ustawiony ze sprzedaża obecnej fury i szukam TT tylko i wylacznie 3.2 ktora dołaczy do grona uturbionych a dac moge i 60k jesli bedzie tego warta .

  12. #1662
    Awatar madry
    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    351
    Rocznik
    2009
    Kolor
    quattro
    Posty
    312
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Taaa, total low budżet ale poduszka powietrzna z srebrnym oringiem czyli lepsiejsza (po dzwonie) bo moja akurat widać, że stara i bez srebrnej obręczy.
    ICE bardzo słuszna uwaga, poduszka zmieniana, ten srebrny oring był chyba dopiero po lifcie w 2010 r. … ewentualnie w pakiecie "chrom", którego ten egzemplarz nie ma
    Ostatnio edytowane przez madry ; 07-07-2016 o 19:08

  13. #1663

    Dołączył
    May 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Czarny
    Posty
    25
    To autko wyglada dosc okazale, plus cena interesujaca... Co uwazacie?

    http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-2-0...tml#ad099410ca

  14. #1664

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Prawdopodobnie po kolizji przodem - nie ma zaślepek nad reflektorami - widać przy otwartej masce. To takie dwie półkoliste maskownice nad lampy które na rynku wtórnym są ciężkie w zakupie no a w ASO Mirek nie kupi bo drogo. W innym kolorze są też zaślepki spryskiwaczy lamp przód, więc mniemam że zderzak też był wymieniony na niekompletny a zaślepki kupione oddzielnie i dolakierowane - tyle więcej nie wnikałem.
    Dzięki temu że nie masz tych zaślepek możesz sprawdzić daty produkcji lamp bo są na wierzchu - jak będą różne lub inne niż data produkcji auta to też wymienione.
    Ostatnio edytowane przez Kwinto ; 08-07-2016 o 12:19
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  15. #1665
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Plaku parę puszek poszło, przebieg oczywiście, śmiech na sali
    Znowu TT znowu Cabriolet

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11411
    Ostatni post / autor: 17-10-2023, 10:43
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •