Strona 109 z 200 PierwszyPierwszy ... 95999107108109110111119159 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,621 do 1,635 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

  1. #1621

    Dołączył
    Aug 2015
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Kolor
    Brak
    Posty
    116
    Cytat Zamieszczone przez bikerelvis Zobacz posta
    a co myslicie o tym:
    http://allegro.pl/tt-3-2-v6-260ps-s-...287564346.html
    wiem ze wypicowane i ze komi ale "bezwypadek"
    Moje odczucia co do tego ogłoszenia są kiepskie. Tak jak mówisz, zdjęcia po grubym retuszu (jak na wszystkich jego aukcjach). Nie wiem jak wygląda procedura sprowadzenia auta ale najpierw jest napisane, że auto opłacone, a dalej że należy doliczyć koszt opłat celno-skarbowych (mogli chociaż się pofatygować i podać ile to wyjdzie) - obstawiam, ze trzeba doliczyć akcyzę (~18%)*i pewnie coś jeszcze. Jeśli się mylę, to proszę mnie poprawić . Ponadto doczytałem się kilku niepochlebnych opinii na temat tego komisu. Trochę mam daleko do Zwolenia więc w sumie to mi wystarczyło, żeby nawet tam nie dzwonić :P

  2. #1622

    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Mikołów
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2008
    Kolor
    sebrny
    Posty
    5
    No tak ale też nie można zakładać że każdy odpicowany samochód jest niepewny bo jak ja sprzedaję to też chcę żeby dobrze wyglądało, no i podali mi nr vin TRUZZZ8J971026993 tylko nic mi to nie daje

  3. #1623
    Awatar TTkowiec
    Dołączył
    Apr 2016
    Płeć
    Skąd
    KrK
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Czarny
    Posty
    162
    Cytat Zamieszczone przez bikerelvis Zobacz posta
    Witam, jestem w 100% nastawiony na zakup 8j 3.2 i blisko mnie jest do kupienia takie autko:

    http://olx.pl/oferta/audi-tt-quattro...tml#a47fd68d52

    ale nie wiem czym się różni wersja amerykańska od europejskiej a boję się wtopić potem jeśli części będę musiał ściągać do amerykańskiej wersji, może też ktoś coś jest w stanie powiedzieć o tym samochodzie? z góry dzięki
    Ja bym nie jechał, chyba że koleś spuści z 7k na dzień dobry. Auto pewnie ściągnięte z USA po dzwonie - tylni zderzak bez światła przeciwmgielnego (sam taki zderzak raczej nie do kupienia w PL więc pewnie oryginalny) + lusterko z kompasem które chyba nie wychodziło na Europę (ale tu mogę się mylić).
    Tak jak pisali poprzednicy źle spasowany przód, lampy były wymieniane bo USA ma inne.
    Szkoda czasu i nerwów...

  4. #1624
    Awatar madry
    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    351
    Rocznik
    2009
    Kolor
    quattro
    Posty
    312
    Lusterko z kompasem mam u siebie więc wychodziło na rynek europejski i tym bym się nie sugerował. Podobnie jak brakiem maty wygłuszającej na masce - ktoś kiedyś pisał tutaj, że były tylko w TDI, co nie jest prawdą ponieważ mam takową u siebie i widać, że jest to montaż fabryczny, więc najprawdopodobniej zaczęli je wkładać do wszystkich TT dopiero od 2009 r.
    Ostatnio edytowane przez madry ; 01-07-2016 o 10:30

  5. #1625

    Dołączył
    Aug 2015
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Kolor
    Brak
    Posty
    116
    Cytat Zamieszczone przez TTkowiec Zobacz posta
    Ja bym nie jechał, chyba że koleś spuści z 7k na dzień dobry. Auto pewnie ściągnięte z USA po dzwonie - tylni zderzak bez światła przeciwmgielnego (sam taki zderzak raczej nie do kupienia w PL więc pewnie oryginalny) + lusterko z kompasem które chyba nie wychodziło na Europę (ale tu mogę się mylić).
    Tak jak pisali poprzednicy źle spasowany przód, lampy były wymieniane bo USA ma inne.
    Szkoda czasu i nerwów...
    Z tego co widziałem na początku było wystawione za 50k. Aktualnie jest 45k

  6. #1626
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez TTkowiec Zobacz posta
    Ja bym nie jechał, chyba że koleś spuści z 7k na dzień dobry. Auto pewnie ściągnięte z USA po dzwonie - tylni zderzak bez światła przeciwmgielnego (sam taki zderzak raczej nie do kupienia w PL więc pewnie oryginalny) + lusterko z kompasem które chyba nie wychodziło na Europę (ale tu mogę się mylić).
    Tak jak pisali poprzednicy źle spasowany przód, lampy były wymieniane bo USA ma inne.
    W ogłoszeniu jest informacja, że auto pochodzi z USA.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  7. #1627

    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Jaworzno
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    2012
    Kolor
    niebieski
    Posty
    8
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    W ogłoszeniu jest informacja, że auto pochodzi z USA.
    No to najprostszy sposob poprosci i VIN i sprawdzić za pare zł raport mamy doslownie w kilka minut. Jednak ostrzegam, ze można sie przerazic ostatnie auto jakie sprawdzalem na autocheck mialo ocene 17/100 zakwalifikowane jako złom z zakazem rejestracji w USA

  8. #1628
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Co do tego ze Zwołania, to VIN wyraźnie mówi, że auto zostało wyprodukowane przed rokiem 2008.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  9. #1629
    Awatar barTT
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    WROCŁAW
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    szary
    Posty
    174
    Hej! Zaraz wybieram się oglądać auto na żywo, jakieś uwagi lub porady na co uważać lub co sprawdzić dokładniej? http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-ID6ys7z1.html
    Dzięki!
    >> ORYGINALNE, TANIE KOSMETYKI SAMOCHODOWE BMW <<

  10. #1630
    Awatar piotras
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Wałbrzych
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    black
    Posty
    39
    Daj znać jaki efekt oględzin!

  11. #1631
    Awatar madry
    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    351
    Rocznik
    2009
    Kolor
    quattro
    Posty
    312
    Cytat Zamieszczone przez barTT Zobacz posta
    Hej! Zaraz wybieram się oglądać auto na żywo, jakieś uwagi lub porady na co uważać lub co sprawdzić dokładniej? http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-ID6ys7z1.html
    Dzięki!
    Przede wszystkim sprawdź skrzynie, zagrzej olej i zweryfikuj czy nie szarpie przy ruszaniu/cofaniu z D1/S1, czy prawidłowo bez szepnięć zrzuca biegi. Dzisiaj jest dobra pogoda na takie testy, najlepiej sprawdzić skrzynie w gęstym ruchu miejskim.

  12. #1632
    Awatar barTT
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    WROCŁAW
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    szary
    Posty
    174
    Cytat Zamieszczone przez madry Zobacz posta
    Przede wszystkim sprawdź skrzynie, zagrzej olej i zweryfikuj czy nie szarpie przy ruszaniu/cofaniu z D1/S1, czy prawidłowo bez szepnięć zrzuca biegi. Dzisiaj jest dobra pogoda na takie testy, najlepiej sprawdzić skrzynie w gęstym ruchu miejskim.
    Hej, a więc obejrzane, sprawdzone i kupione
    Właściciel (osoba prywatna), na poziomie i bez głupich gadek.
    Powodem sprzedaży był nowy Mercedes CLA, który obok Range Rovera zajął miejsce TT na podjeździe.
    Od razu zostało powiedziane co przez 5 lat użytkowania było wymieniane i które elementy były malowane (przerysowane bok, jak to u nas w kraju).
    Bez problemu dostałem kluczyki od samochodu i czas na jazdę próbną, właściciel nie chciał nawet ze mną wsiadać.
    Następnego dnia auto przeszło przez komputer (3 drobne błędy), geometrię (100%) ok, sprawdzenie zawieszenia (wszystko ok), sprawdzenie wyciecków (skrzynia, turbo, półosie, wszystko suche), klimatyzacji (ok). Z przodu dwie nowe opony, niedawno wymieniane klocki hamulcowe. Podczas sprawdzania miernikiem lakieru wyszły dokładnie te elementy wskazane przez właściciela. Skrzynia nie szarpie, płynnie zmienia biegi, całe wyposażenie (zmieniarka itp.) działają. Jako, że byłem pierwszym klientem i nie handlarzem, który chciał się jeszcze targować dostałem jeszcze komplet zeszłorocznych opon zimowych na stalówkach. Co ciekawe podpisaliśmy umowę, a pieniądze przelewem zapłaciłem wczoraj wieczorem.
    Mam nadzieję, że z autem nie będzie problemów, mechanicy w Norauto sami byli zaciekawieni TT i jego stanem, a przede wszystkim ceną. Mimo niekoniecznie koloru jaki szukałem, padła decyzja zakupu. Życzę każdemu takich sprzedających, którzy nie mają*nic do ukrycia i nie próbują*wciskać głupot przy sprzedaży. Wkrótce przedstawie TT oficjalnie.
    >> ORYGINALNE, TANIE KOSMETYKI SAMOCHODOWE BMW <<

  13. #1633

    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    310
    Rocznik
    2016
    Kolor
    Black TTS
    Posty
    186
    Aż nieprawdopodobne, że to wszystko za taką cenę, przecież mogło by kosztować spokojnie dychę więcej.

  14. #1634
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez barTT Zobacz posta
    Hej, a więc obejrzane, sprawdzone i kupione
    Właściciel (osoba prywatna), na poziomie i bez głupich gadek.
    Powodem sprzedaży był nowy Mercedes CLA, który obok Range Rovera zajął miejsce TT na podjeździe.
    Od razu zostało powiedziane co przez 5 lat użytkowania było wymieniane i które elementy były malowane (przerysowane bok, jak to u nas w kraju).
    Bez problemu dostałem kluczyki od samochodu i czas na jazdę próbną, właściciel nie chciał nawet ze mną wsiadać.
    Następnego dnia auto przeszło przez komputer (3 drobne błędy), geometrię (100%) ok, sprawdzenie zawieszenia (wszystko ok), sprawdzenie wyciecków (skrzynia, turbo, półosie, wszystko suche), klimatyzacji (ok). Z przodu dwie nowe opony, niedawno wymieniane klocki hamulcowe. Podczas sprawdzania miernikiem lakieru wyszły dokładnie te elementy wskazane przez właściciela. Skrzynia nie szarpie, płynnie zmienia biegi, całe wyposażenie (zmieniarka itp.) działają. Jako, że byłem pierwszym klientem i nie handlarzem, który chciał się jeszcze targować dostałem jeszcze komplet zeszłorocznych opon zimowych na stalówkach. Co ciekawe podpisaliśmy umowę, a pieniądze przelewem zapłaciłem wczoraj wieczorem.
    Mam nadzieję, że z autem nie będzie problemów, mechanicy w Norauto sami byli zaciekawieni TT i jego stanem, a przede wszystkim ceną. Mimo niekoniecznie koloru jaki szukałem, padła decyzja zakupu. Życzę każdemu takich sprzedających, którzy nie mają*nic do ukrycia i nie próbują*wciskać głupot przy sprzedaży. Wkrótce przedstawie TT oficjalnie.
    Oby koledze jak najdłużej służyło Czekamy na przedstawienie w odpowiednim dziale

    Cytat Zamieszczone przez Ernest Zobacz posta
    Aż nieprawdopodobne, że to wszystko za taką cenę, przecież mogło by kosztować spokojnie dychę więcej.
    I właśnie to się nazywa okazja Fakt, też jestem lekko zdziwiony ceną, ale może nie wszystkim zależy tak bardzo na pieniądzach

  15. #1635
    Awatar barTT
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    WROCŁAW
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    szary
    Posty
    174
    Cytat Zamieszczone przez Ernest Zobacz posta
    Aż nieprawdopodobne, że to wszystko za taką cenę, przecież mogło by kosztować spokojnie dychę więcej.
    na szczęście było blisko dla mnie do obejrzenia, więc od momentu pierwszego kontaktu byłem w godzinę na miejscu, a chciałem się przekonać czy warto, czy jakiś trup. Zapomniałem dodać, że 4 dni temu został robiony świeży przegląd i dostałem fakturę zakupu, ponieważ auto było "na firmę", dokładnie rzecz biorąc na kancelarie prawną poprzedniej właścicielki. No właśnie nie zależało na pieniądzach i wygórowanej cenie oraz jeżdżeniu 10 razy na sprawdzenie auta z każdym potencjalnym klientem. Przeważający argumentem było ubezpieczenie ac+OC, ktore kończy się 06.07.16, czyli pewnie jakieś 2 tysiące, gdyby go nie sprzedali musieliby jeszcze dołożyć. Sama chęć sprawdzenia w warsztacie w niedziele oraz zgoda na płatność przelewem daje spory komfort psychiczny. Mam nadzieję, że ani ja, ani mechanicy sprawdzający auto się nie pomylili. Oczywiście nic z auta nie zostało zabrane...lewarek, apteczka gaśnica, czy zestaw naprawczy, zostawili nawet przenośny zestaw bluetooth. Moim planem było poczekać jeszcze z pół roku i kupić coś powyżej 40 tysiecy, ale nie będę narzekał bo wrażenia z jazdy są super!
    >> ORYGINALNE, TANIE KOSMETYKI SAMOCHODOWE BMW <<

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11411
    Ostatni post / autor: 17-10-2023, 10:43
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •