Strona 107 z 200 PierwszyPierwszy ... 75797105106107108109117157 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,591 do 1,605 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

  1. #1591

    Dołączył
    Aug 2015
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Kolor
    Brak
    Posty
    116
    Cytat Zamieszczone przez P5_KAROL Zobacz posta
    Zrobiłem trochę dochodzenie odnośnie tego auta ponieważ na ramce tablicy rejestracyjnej jest adres komisu, które to auto sprzedawał. Zadzwoniłem, popytałem i nie jest bez wad. Jeździła tym kobieta i porobiła trochę szkód, ponieważ z tego jak dobrze pamiętam to przedni zderzak był wymieniany, dwa przednie błotniki skasowane oraz któraś lampa, lecz na szczęście auto było robione w ASO i nie ma po tym podobno śladu a błotniki np. były wstawiane nowe i malowane, więc nawet mój super miernik lakieru nic nie pokaże Nie pamiętam już teraz dokładnie, ale auto bodajże rok temu w kwietniu sprzedał ten komis z ramki tablicy rejestracyjnej, jakiemuś swojemu znajomemu, ale nie ma pojęcia dlaczego teraz znalazł się w opolskim. Przez cenę i podejście sprzedającego nie wgłębiłem się bardziej, także tylko tyle mogę powiedzieć na temat czerwonej 3.2

    Ho ho 64 900 zł
    No, promocja, gościu mięknie Jeszcze 5k w dół poproszę
    Jakiś czas temu znalazłem ogłoszenie z czerwca 2015: http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-sal...-ID6y5qu9.html

    Samochód został zakupiony u dilera Audi Rowiński Wajdemajer Piaseczno 17 lipca 2007r. Od tego momentu był w jednych rękach firmy „Replay” ( firma zajmująca się przygotowaniem scen na występy między innymi Orange Warsaw Festiwal).
    Auto jest bardzo zadbane, przez 8 lat użytkowania wnętrze oraz lakier są w doskonałej kondycji jak również skóra, silnik i układ napędowy.
    Samochód miał małą przygodę parkingową, więc w ASO zostały wykonane naprawy blacharstwo lakiernicze przednia prawa lampa i błotnik. Mam na to faktury oraz po „VIN-nie” można sprawdzić.
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Tak Karol, to jest kontrolka M.R.
    Widać też kontrolkę silnika.
    Dla mnie wystarczy.
    Lipton

  2. #1592

    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    koszalin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    szary
    Posty
    5
    Witam, jestem tutaj nowy. Od zawsze jeździłem tylko VW, ale czas się przesiąść na coś innego. Mój tata ma a6 2.7 tsi quattro i sprawuje się świetnie, dlatego ja teraz postanowiłem, że przeskocze na audi. Co sądzicie o tym egzemplarzu ? Numer vin jest, pierwsza rejestracja dokładna jest, kraj pochodzenia jest, przebieg spory, ale widać, że też raczej oryginalny. Ktoś sprawdzał to auto (sam bym sprawdził, ale mam pół Polski do przejechania) ? Dzięki za odpowiedź
    http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-2-0...tml#11b2abff74

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez kamiln73me Zobacz posta
    Witam, jestem tutaj nowy. Od zawsze jeździłem tylko VW, ale czas się przesiąść na coś innego. Mój tata ma a6 2.7 tsi quattro i sprawuje się świetnie, dlatego ja teraz postanowiłem, że przeskocze na audi. Co sądzicie o tym egzemplarzu ? Numer vin jest, pierwsza rejestracja dokładna jest, kraj pochodzenia jest, przebieg spory, ale widać, że też raczej oryginalny. Ktoś sprawdzał to auto (sam bym sprawdził, ale mam pół Polski do przejechania) ? Dzięki za odpowiedź
    http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-2-0...tml#11b2abff74
    2.7 tdi* oczywiście, sorki za błąd

  3. #1593

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez kamiln73me Zobacz posta
    Witam, jestem tutaj nowy. Od zawsze jeździłem tylko VW, ale czas się przesiąść na coś innego. Mój tata ma a6 2.7 tsi quattro i sprawuje się świetnie, dlatego ja teraz postanowiłem, że przeskocze na audi. Co sądzicie o tym egzemplarzu ? Numer vin jest, pierwsza rejestracja dokładna jest, kraj pochodzenia jest, przebieg spory, ale widać, że też raczej oryginalny. Ktoś sprawdzał to auto (sam bym sprawdził, ale mam pół Polski do przejechania) ? Dzięki za odpowiedź
    http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-2-0...tml#11b2abff74

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -



    2.7 tdi* oczywiście, sorki za błąd
    To nie jest s-line, znaczki na błotnikach i kierownicy to najprostsze i najtańsze co można doczepić i napisać s-line. Auto ma zderzaki od zwykłej wersji. Zderzak - tył - ma inny odcień no chyba że to kwestia zdjęcia, też mam w tym kolorze i fotki potrafią spłatać figla. Grill, to bliżej nieokreślona cepelia - te chromy chyba są doczepiane z tych które można nabyć na metry w pasmanteryjnym
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  4. #1594

    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    koszalin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    szary
    Posty
    5
    Dzięki za szynką odpowiedź ! To że to nie jest s-line i te śmieszne chromy jeszcze mogę przeżyć. A jeśli chodzi o spasowanie części, np. zderzak, nadkola itp. ? Widać, że coś tam mogło być sklejane u mietka w garażu ? I jak z tymi silnikami 2.0, belgijskie 290kkm może jeszcze trochę pojeździć ?

  5. #1595

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez kamiln73me Zobacz posta
    Dzięki za szynką odpowiedź ! To że to nie jest s-line i te śmieszne chromy jeszcze mogę przeżyć. A jeśli chodzi o spasowanie części, np. zderzak, nadkola itp. ? Widać, że coś tam mogło być sklejane u mietka w garażu ? I jak z tymi silnikami 2.0, belgijskie 290kkm może jeszcze trochę pojeździć ?
    Kolego, przeglądam to na smartfonie i niewiele widzę, mimo to auto wygląda na dosyć zmęczone i raczej nie bezwypadkowe. Co do silnika - poszukaj na forum. Uważam że z silnikami w TT było tak że jak dbasz tak masz. Tu tak naprawdę trzeba sobie odpowiedzieć w jakim budżecie szukasz auta. Te tu jest dosyć tanie. Myślę że jakbyś dorzucił do tej ceny 5 - 7 tysi to już znacznie zwiększa Twoją szansę na zakup solidnego TT. Jeśli masz tyle co okolice ceny w/w TT - to ja bym MK2 nie szukał
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  6. #1596
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    Cytat Zamieszczone przez kamiln73me Zobacz posta
    Witam, jestem tutaj nowy. Od zawsze jeździłem tylko VW, ale czas się przesiąść na coś innego. Mój tata ma a6 2.7 tdi quattro i sprawuje się świetnie, dlatego ja teraz postanowiłem, że przeskocze na audi. Co sądzicie o tym egzemplarzu ? Numer vin jest, pierwsza rejestracja dokładna jest, kraj pochodzenia jest, przebieg spory, ale widać, że też raczej oryginalny. Ktoś sprawdzał to auto (sam bym sprawdził, ale mam pół Polski do przejechania) ? Dzięki za odpowiedź. http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-2-0...tml#11b2abff74
    Auto z tego jak dobrze kojarzę należało do osoby z klubu tylko teraz za świat nie mogę sobie przypomnieć do kogo. Ponad 2 lata temu jak szukałem swojej TT, pamiętam, że już sprzedawał i bodajże wtedy miał już prawie najechane 200 tys. także przebieg przynajmniej będzie prawdopodobnie oryginalny o czym świadczy również wnętrze. Jeszcze z dwa tygodnie temu auto sprzedawała prywatna osoba a teraz trafiło do komisu. Kwinto muszę Cię poprawić, ponieważ jest to wersja S-line tylko, że wewnętrzna

    Na pierwszy rzut oka nie wygląda źle spasowanie, choć wydaje mi się, że przednia maska coś źle leży, popatrz na szpary. Co do trwałości silnika nie wypowiem się, ale na pewno to nie pancerne 3.2 V6

    Na Twoim miejscu zaczekałbym, odłożył sobie i kupić coś za ~ 40 tys.

  7. #1597

    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    koszalin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    szary
    Posty
    5
    Nie wiem właśnie co teraz robić. Szukać podobną TT za około 40 +- tyś z niższym przebiegiem, czy przyjrzeć się tej z oryginalnym przebiegiem, ale w niższej cenie. W autkach z niższymi przebiegami trzeba zawsze brać poprawkę na cuda polskich handlarzy i ich zaniżone przebiegi. Pomyślę co zrobię i dam znać jak to wszystko poszło. Dzięki panowie za rady pozdrawiam

  8. #1598
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    Cytat Zamieszczone przez kamiln73me Zobacz posta
    Nie wiem właśnie co teraz robić. Szukać podobną TT za około 40 +- tyś z niższym przebiegiem, czy przyjrzeć się tej z oryginalnym przebiegiem, ale w niższej cenie. W autkach z niższymi przebiegami trzeba zawsze brać poprawkę na cuda polskich handlarzy i ich zaniżone przebiegi. Pomyślę co zrobię i dam znać jak to wszystko poszło. Dzięki panowie za rady pozdrawiam
    Ja bym sobie serio odpuścił, ponieważ ~30 tys. to według mnie stanowczo za mało a 40 tys. to takie minimum

  9. #1599
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Ja bym to auto zobaczył.
    Fakt, maska z lampą nie potrafią się idealnie zgrać, ale wystarczy demontaż jakiegoś elementu z przodu, by powstał później taki efekt.
    Tylny zderzak oczywiście ma jaśniejszy odcień, ale pamiętajmy, że to auto ma prawie 300000 km przebiegu i mogło mieć różne przygody.
    Cena nie jest duża, zatem jeśli nie ma tragedii, to bym intensywnie myślał.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  10. #1600

    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    koszalin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    szary
    Posty
    5
    W tym właśnie kurde rzecz, że płacimy więcej za niższy przebieg, a w przebiegi poniżej 200 tyś w 10-letnich autach nie bardzo chcę mi się wierzyć (chociaż TT to niby 2 autko w rodzinie ). Chyba że by był salon Polska to nawet bym się nie zastanawiał, ale większość koło 40 tyś zł to i tak zagranica. Poczekam najwyżej, odłożę pare tyś i kupię coś pewnego.
    Jakby ktoś jednak sprawdzał w przeszłości to auto, zrobił jakąś jazdę próbną itd. to nie obraziłbym się za jakieś ciekawe info

  11. #1601

    Dołączył
    May 2016
    Płeć
    Skąd
    kRAKÓW
    Pojemność
    2.0T
    KM
    211
    Rocznik
    2012
    Kolor
    SZARY
    Posty
    4
    Witam, moja TT będzie jednak do sprzedania 2012 r 211km 68tys mil przebieg,

  12. #1602
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez JACEKKRK Zobacz posta
    Witam, moja TT będzie jednak do sprzedania 2012 r 211km 68tys mil przebieg,
    Mamy od tego specjalny dział, wiec proszę trzymać się reguł.

    Wysłane z mojego ASUS_Z00ED przy użyciu Tapatalka
    Znowu TT znowu Cabriolet

  13. #1603

    Dołączył
    May 2016
    Płeć
    Skąd
    kRAKÓW
    Pojemność
    2.0T
    KM
    211
    Rocznik
    2012
    Kolor
    SZARY
    Posty
    4
    więc post do skasowania

  14. #1604

    Dołączył
    Jan 2015
    Płeć
    Skąd
    Zabrze
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    36
    To auto należało do kolegi voodoo z tego co pamiętam, polecam u niego szukać informacji sam się interesowałem, z tego co rozmawiałem ze sprzedającym (ale to było ponad rok temu) prócz tych felg nie miałem co do niego zastrzeżeń przebiegiem bym się nie martwił, jeżeli wszystko było robione na czas.

  15. #1605

    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    koszalin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    szary
    Posty
    5
    Dzięki za informację, ale niestety niewiele chyba się dowiem od voodoo, bo ostatni raz był tutaj w styczniu... Jeśli możesz powiedzieć to czemu zrezygnowałeś z tej TT ?

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-audi-tt-8j-3-2-v6-quattro-dsg-czarny-pocisk-ID6ylhFt.html#95b56f4824

    A o tym o sądzicie ? Opłaca się robić ? Jakie by był koszta +/- ? Silnik niby nietknięty. Większość TT-tek, z resztą jak wszystkich aut na naszym polskim rynku i tak jest po dzwonie. Kwestia tylko ile mniej więcej bym musiał włożyć czy lepiej trochę jeszcze popracować-zarobić i kupować w całości za ~50 tyś

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Dzwoniłem do tej tt : http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-audi-tt-8j-3-2-v6-quattro-dsg-czarny-pocisk-ID6ylhFt.html#95b56f4824. W opisie mowa tylko o blacharce, a telefonicznie można się dowiedzieć, że to tylko wierzchołek góry.

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11411
    Ostatni post / autor: 17-10-2023, 10:43
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •