Strona 106 z 200 PierwszyPierwszy ... 65696104105106107108116156 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,576 do 1,590 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

  1. #1576

    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Opole
    Pojemność
    brak
    KM
    150
    Rocznik
    1987
    Kolor
    Przezroczy
    Posty
    15

  2. #1577

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Handlarz i niski przebieg to klasyka. Cena nie za wysoka a na aucie i tak gość chce zarobić. Patrząc na ceny na zachodzie w całości pewnie nie sprowadził. Jak masz blisko mozesz sprawdzić. Jak nie zacznij od vin i historii serwisowej przynajmniej zweryfikujesz przebieg. Ja jednak auta z komisu czy handlarza nie brałbym pod uwagę - mam złe doświadczenia
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  3. #1578
    Awatar patrykus007
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    BlackPearl
    Posty
    296
    A to nie jest czasem to samo auto : Przebieg podobny, automat,felgi, czerwona skóra, różnica w cenie 8 tysi, tańszy gdy sprzedawał właściciel
    i droższe juz u handlarza, ale jak to te same auto to dzwoń z tego tanszego hehe, a tak wogole to auto bylo w dziale do omijania , ale nie wiem czy to te, sprawdź dobrze bo to może być muka jakaś. pzdr.
    http://olx.pl/oferta/sprzedam-audi-tt-CID5-IDeNnjN.html
    Ostatnio edytowane przez patrykus007 ; 27-05-2016 o 13:36
    ____/ \____
    ___(__\=OOOO=/__)___
    ___[_]..........[_]___

  4. #1579
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    Cytat Zamieszczone przez patrykus007 Zobacz posta
    A to nie jest czasem to samo auto : Przebieg podobny, automat,felgi, czerwona skóra, różnica w cenie 8 tysi, tańszy gdy sprzedawał właściciel i droższe juz u handlarza, ale jak to te same auto to dzwoń z tego tanszego hehe, a tak wogole to auto bylo w dziale do omijania , ale nie wiem czy to te, sprawdź dobrze bo to może być muka jakaś. pzdr.
    http://olx.pl/oferta/sprzedam-audi-tt-CID5-IDeNnjN.html
    Początkowo sam się zastanawiałem czy to nie ta z Wrocławia którą byłem oglądać, ale tak po bliższym przyjrzeniu się stwierdzam, że to ta sama. Także kolego zajrzyj do działu omijać szerokim łukiem zanim pojedziesz oglądać to "cudo", gdzie dokładnie opisałem co trapiło ten egzemplarz Na pewno skóry zostały poddane zabiegom kosmetycznym, ponieważ teraz wyglądają na swój przebieg i zostało wysprzątane w środku bo był chle... Auto poszło pewnie za mniej niż 35 koła, ponieważ za tyle chciał mi sprzedać, ale po mojej wizycie auto wisiało jeszcze sporo na olx bo w ten poniedziałek było jeszcze odświeżone. Także nie zdziwiłbym się jak poszło za 30 koła a teraz handlarz podpicował i chce 46 Nr do gościa z Wrocławia jak coś 731 558 720

  5. #1580

    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Opole
    Pojemność
    brak
    KM
    150
    Rocznik
    1987
    Kolor
    Przezroczy
    Posty
    15
    Dzieki Panowie. Oszczedzony czas i paliwo.

  6. #1581
    Awatar streetrace
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Radom
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Phantom
    Posty
    548
    Jeśli gadam głupoty, to mnie poprawcie, ale na angielskim forum tt czytałem,
    że kostrukcja przodu w tt 8j, sprawia że uderzenie parkingowe zderzakiem często skutkuje złamanym zaczepem lampy.
    A dlaczego się tym zainteresowałem? Bo sam kupiłem TTS, które obejrzałem przed zakupem i miało dotknięty przedni zderzak, umówiłem się ze sprzedającym, że zrobi naprawe w ASO z AC przed finalizacją zakupu - efekt? ASO Rowiński dało nowy zderzak i wymienił obie lampy na nowe.
    Audi TTS.
    The Everyday Sportscar.

  7. #1582

    Dołączył
    Aug 2015
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Kolor
    Brak
    Posty
    116
    http://allegro.pl/show_item.php?item...862#ca98b54695

    Wiem, że to ogłoszenie przewinęło się już przez ten dział, ale z tego co pamiętam brakowało konkretów. Może od tego czasu się coś zmieniło i wiadomo coś więcej? Co mnie tutaj przeraża to przebieg w połączeniu z DSG (chyba za dużo się naczytałem).

  8. #1583
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Kemil weź poprawkę na wyposażenie tego AUDI, bo sprzedający się mocno rozpędził.
    Przebieg i dsg? Jeśli wszystko jest serwisowane, to nie martwiłbym się tym. Nie masz do mnie daleko, mam podobny przebieg z tym silnikiem i skrzynią. Możesz sobie naocznie porównać jak powinno wyglądać auto z takim przebiegiem i jak powinno jeździć.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  9. #1584
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    Cytat Zamieszczone przez Kemil Zobacz posta
    http://allegro.pl/show_item.php?item...862#ca98b54695

    Wiem, że to ogłoszenie przewinęło się już przez ten dział, ale z tego co pamiętam brakowało konkretów. Może od tego czasu się coś zmieniło i wiadomo coś więcej? Co mnie tutaj przeraża to przebieg w połączeniu z DSG (chyba za dużo się naczytałem).
    Już jakiś czas temu interesowałem się tym autem, ale odpuściłem. Dzwoniłem i TT w ogóle bez historii serwisowej, serwisowane gdzieś u jakiegoś zaprzyjaźnionego mechanika, brak faktur na naprawy. Podobno wszystko robione na bieżąco, ale na start trzeba by zrobić porządny serwis wszystkiego. Rozrząd nie zmieniony. Gość podobno nie wie, że ma zawieszenie Magnetic Ride więc jak dla mnie jest to nie do uwierzenia, że przez 200 tys. km mu nie padły. Także według mnie diagnoza jest taka, że amorki mu się kończą, rozrząd do wymiany i chce się pozbyć. Podobno na plus to, że auto zadbane i w 100% bezwypadkowe, oryginalny lakier. Reasumując rozrząd i zawieszenie w tym przypadku to koszt ponad 10 tys. zł, także za 32 900 zł może bym się zastanowił, ale cena nie do negocjacji

  10. #1585

    Dołączył
    Aug 2015
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Kolor
    Brak
    Posty
    116
    To fakt, opis ogłoszenia lekko mija się ze stanem faktycznym. Lekko spadła również cena tego auta, poprzednio około 45k zł netto, teraz 42900 zł ale już nie jest napisane netto czy brutto. Stan zawieszenie jest do sprawdzenia, choć przy 200k km rewelacji nie będzie (elmacho chyba ma MR, jak to wygląda u ciebie?) i może się okazać, że do wymiany - to jednak jest argument do negocjacji. Jakoś nie specjalnie obawiam się tego, że skrzynia może być do naprawy. Za odpowiednią cenę samochodu można to przełknąć. Bardziej martwi mnie to, że ludzie wydaja duże pieniądze na naprawy tej skrzyni, a objawy nie do końca ustają (na podstawie wrażeń z innych for).

    Zapatruje się jeszcze na tą sztukę: http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-8j-...tml#1f1738ec45 ale cena jest nie do przełknięcia przy przy budżecie jaki sobie założyłem. Cena od dawna stoi w miejscu i nie zapowiada się, żeby coś się tutaj zmieniło.
    Ostatnio edytowane przez Kemil ; 01-06-2016 o 11:28

  11. #1586
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    Cytat Zamieszczone przez Kemil Zobacz posta
    To fakt, opis ogłoszenia lekko mija się ze stanem faktycznym. Lekko spadła również cena tego auta, poprzednio około 45k zł netto, teraz 42900 zł ale już nie jest napisane netto czy brutto. Stan zawieszenie jest do sprawdzenia, choć przy 200k km rewelacji nie będzie (elmacho chyba ma MR, jak to wygląda u ciebie?) i może się okazać, że do wymiany - to jednak jest argument do negocjacji. Jakoś nie specjalnie obawiam się tego, że skrzynia może być do naprawy. Za odpowiednią cenę samochodu można to przełknąć. Bardziej martwi mnie to, że ludzie wydaja duże pieniądze na naprawy tej skrzyni, a objawy nie do końca ustają (na podstawie wrażeń z innych for).

    Zapatruje się jeszcze na tą sztukę: http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-8j-...tml#1f1738ec45 ale cena jest nie do przełknięcia przy przy budżecie jaki sobie założyłem. Cena od dawna stoi w miejscu i nie zapowiada się, żeby coś się tutaj zmieniło.
    Elmacho ma wymienione M.R. na nowe Skrzynia dobrze traktowana, wymiany oleju co 60 tys. km może posłuży jeszcze i drugie tyle, tylko podstawą jest regularna wymiana oleju a tu nic nie wiadomo, bo zero faktur z napraw, więc może "skrzynia jest bezobsługowa" jak to już nie raz usłyszałem i jeszcze nie był w niej nigdy wymieniany olej Choć szczerze to boję się auta z takim przebiegiem i z tą skrzynią, ponieważ samo Audi "daje gwarancję" do 200 tys. km a później...

    Właściciel od czerwonej 3.2 "czuje się niepoważnie traktowany przez kupujących" proponujących mu za niskie kwoty, dlatego nie zejdzie z ceny

  12. #1587

    Dołączył
    Aug 2015
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Kolor
    Brak
    Posty
    116
    Kup auto za 59k sprzedaj za 68k. Profit.

  13. #1588
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Popatrz też na zdjęcie zegarów. Silnik odpalony, a świeci kilka kontrolek i nie jest to wina chwilowego braku napięcia.
    Ogólnie jest zasada, że za dobre trzeba zapłacić ( oczywiście są wyjątki i okazje, jednak trafić na coś takiego, to wielkie szczęście ).
    AUDI nie przestaje się kochać.

  14. #1589
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    Cytat Zamieszczone przez Kemil Zobacz posta
    Kup auto za 59k sprzedaj za 68k. Profit.
    Zrobiłem trochę dochodzenie odnośnie tego auta ponieważ na ramce tablicy rejestracyjnej jest adres komisu, które to auto sprzedawał. Zadzwoniłem, popytałem i nie jest bez wad. Jeździła tym kobieta i porobiła trochę szkód, ponieważ z tego jak dobrze pamiętam to przedni zderzak był wymieniany, dwa przednie błotniki skasowane oraz któraś lampa, lecz na szczęście auto było robione w ASO i nie ma po tym podobno śladu a błotniki np. były wstawiane nowe i malowane, więc nawet mój super miernik lakieru nic nie pokaże Nie pamiętam już teraz dokładnie, ale auto bodajże rok temu w kwietniu sprzedał ten komis z ramki tablicy rejestracyjnej, jakiemuś swojemu znajomemu, ale nie ma pojęcia dlaczego teraz znalazł się w opolskim. Przez cenę i podejście sprzedającego nie wgłębiłem się bardziej, także tylko tyle mogę powiedzieć na temat czerwonej 3.2

    Ho ho 64 900 zł

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Popatrz też na zdjęcie zegarów. Silnik odpalony, a świeci kilka kontrolek i nie jest to wina chwilowego braku napięcia.
    Ogólnie jest zasada, że za dobre trzeba zapłacić ( oczywiście są wyjątki i okazje, jednak trafić na coś takiego, to wielkie szczęście ).
    A to czasami nie jest kontrolka od M.R.?


  15. #1590
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Tak Karol, to jest kontrolka M.R.
    Widać też kontrolkę silnika.
    Dla mnie wystarczy.
    AUDI nie przestaje się kochać.

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11411
    Ostatni post / autor: 17-10-2023, 10:43
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •