Strona 101 z 200 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103111151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,501 do 1,515 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

  1. #1501

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez mirekinzynier Zobacz posta
    Dziękuję Wam Panowie za wasze rady i Alexandrowi za opisanie ciekawej historii dotyczącej tego sprzedawcy. Daje to na pewno do myślenia zanim zdecyduję się zrobić ponad 400 km aby zobaczyć ten egzemplarz.

    Co do fotela to też zaniepokoiła mnie jego kondycja. Zapewne przy zamówieniu raportu VIN na jednym z serwisów wyszłyby dodatkowe kwiatki, choć na niektóre już dzisiaj jestem wstanie przystać jeśli sprzedający jest uczciwy i nie będzie kłamał w żywe oczy.

    Mam nadzieję, że aura na zewnątrz sprawi, że wszyscy z grubszym portfelem ruszą do salonów/komisów po MK3, a w efekcie pojawią się w ogłoszeniach ich obecne MK2
    Biorąc pod uwagę ceny i obecne opinie o MK3, które pojawiły się także na tym forum szybko to nie nastąpi. Aczkolwiek przeglądając ostatnio ogłoszenia sprzedaży MK2 przyznam, że w okolicach 50 tysi można śmiało próbować wyszukać sztukę godną uwagi.
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  2. #1502

    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    310
    Rocznik
    2016
    Kolor
    Black TTS
    Posty
    186
    http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-2-0...tml#efb3a4af58

    Chwilę już "wisi", ktoś oglądał, wie coś więcej ?

  3. #1503
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    Cytat Zamieszczone przez Ernest Zobacz posta
    http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-2-0...tml#efb3a4af58

    Chwilę już "wisi", ktoś oglądał, wie coś więcej ?
    Jeśli jesteś poważnie zainteresowany to mogę podjechać obejrzeć porobić więcej zdjęć oraz dowiedzieć się czegoś więcej.

  4. #1504

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez Ernest Zobacz posta
    http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-2-0...tml#efb3a4af58

    Chwilę już "wisi", ktoś oglądał, wie coś więcej ?
    Ale to na części chcesz kupić czy dla sobie ?
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  5. #1505
    Awatar TTkowiec
    Dołączył
    Apr 2016
    Płeć
    Skąd
    KrK
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Czarny
    Posty
    162
    http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-aud...-ID6ykCxL.html

    Hejka, ktoś coś wie może na temat tej sztuki ?
    Podobno było coś robione z którymś tylnym nadkolem oraz jednymi drzwiami (tak twierdzi sprzedający), no i widać że coś kombinowane było przy zderzaku z tyłu.
    Mam VIN: TRUZZZ8J371020848

  6. #1506

    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    310
    Rocznik
    2016
    Kolor
    Black TTS
    Posty
    186
    Cytat Zamieszczone przez P5_KAROL Zobacz posta
    Jeśli jesteś poważnie zainteresowany to mogę podjechać obejrzeć porobić więcej zdjęć oraz dowiedzieć się czegoś więcej.
    Dzięki za pomoc, ale za bardzo ugryziony i to w manualu niestety, żeby na prawdę się nim interesować za taką cenę
    Pytam tak z ciekawości czy może ktoś miał okazje obejrzeć, bo już chwilkę to auto wisi.

    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Ale to na części chcesz kupić czy dla sobie ?
    Jeśli już, to dla siebie, ale na pewno nie za taką cenę i w dodatku manual.

  7. #1507
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    Widział ktoś może ten "unikat od pasjonata" http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-cab...-ID6ylfpP.html ponieważ wydaje mi się, że już kiedyś wisiało w ogłoszeniach?

    Pozdrawiam, Karol

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    A może chociaż tę szTTukę http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-2-0...-ID6y5UAj.html ?

  8. #1508

    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Wawa
    Pojemność
    brak
    KM
    bra
    Rocznik
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    5
    Tu była dopiero oferta. Chyba dziesięciolecia Przed chwilą ktoś kupił. 15h ogłoszenie jedynie wisiało. 1wł, DSG, 200km, 2 komplety alusów, 70tyś przebiegu, za śmieszną cenę.

    http://allegro.pl/idealna-audi-tt-2-...130994593.html

    Ktoś kupił z forum?

  9. #1509
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez fineasz Zobacz posta
    Tu była dopiero oferta. Chyba dziesięciolecia Przed chwilą ktoś kupił. 15h ogłoszenie jedynie wisiało. 1wł, DSG, 200km, 2 komplety alusów, 70tyś przebiegu, za śmieszną cenę.

    http://allegro.pl/idealna-audi-tt-2-...130994593.html

    Ktoś kupił z forum?
    Dlatego warto śledzić na bieżąco

    Cena myślę że jak na 2.0 będzie juz coraz bardziej tą właściwą, natomiast tutaj przebieg mały na duży +

  10. #1510

    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    zach-pom
    Pojemność
    brak
    KM
    x
    Rocznik
    x
    Kolor
    x
    Posty
    10
    Mam parę pytań przed zakupem, będę wdzięczny gdyby ktoś potrafil pomóć.

    Wiem już, że tu większość uważa ze jak TT to quattro i tylko quattro, ale że trudno kupić 2.0 TFSI w Q (widziałem przez 2 miesiące 1 oferte), to mam pytanie do użytkowników napędu na 1 oś: czy w 2.0 przy fabrycznych osiągach, jako całoroczne auto na trase, TT sprawia jakieś problemy z trakcja, zwlaszcza chodzi o jazde zima? Możliwe ze z czasem zrobie chip na 250km, ale po kilku jazdach w fabrycznej wersji, nie czułem, żeby brakowało jej mocy, ale to może tylko na początku tak się wydaje Jak to się ma przy większej mocy, ESP i reszta systemó daje rade, czy szybka jazda takim autem zimą to już jest ryzyko?

    Drugie pytanie: jak z zywotnością zadbanego silnika 2.0? Czy powyzej 200k lepiej już myslec o sprzedazy, czy te silniki mogą wiecej polatac?

    Trzecie pytanie: zależy mi na automacie DSG/Multitronicu - czy przy przebiegu do 100k (bo takiego glownie szukam) jest to ryzykowny zakup, czy jesli znamy historie serwisu to mozna spokojnie kupowac taka skrzynie? Czy w ogole jest to auto przy ktorym duzo wiecej frajdy daje manual? Robie ok 40-50k km rocznie i nie ukrywam, ze automat to jednak jest duzy komfort, zwlaszcza przy duzym ruchu w wiekszych miastach.

    Z gory dzieki za pomoc.

  11. #1511
    Awatar TTkowiec
    Dołączył
    Apr 2016
    Płeć
    Skąd
    KrK
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Czarny
    Posty
    162
    Jest Nasza
    Przebieg potwierdzony, cena... jeszcze sporo niższa niż na Alledrogo



    Długie poszukiwania zakończone owocnie

  12. #1512

    Dołączył
    Apr 2016
    Płeć
    Skąd
    Gdańsk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czerwony
    Posty
    4
    Witam Panowie,

    kilka miesięcy temu podjąłem decyzję o kupnie cabrio. Zastanwiałem się między Z4, 1 oraz TT. Padło na TT.
    Zaznaczam, że nie jestem ekspertem, auto potrzebuje na weekendowe wypady. Zdecydowałem się na 2.0T, 2007+ rocznik, manualną skrzynię. Nie jestem zainteresowany 3.2 ani quattro.

    Rozglądałem się jakiś czas po ogłoszeniach i aktualnie są dwie sztuki, w promieniu 200km ode mnie, ktore chciałbym obejrzeć. Przejrzałem ostatnie 20stron tematu, ale niestety nic na ich temat nie znalazłem.
    Czy ma ktoś jakieś informację na ich temat? Jestem po pierwszych rozmowach z właścicielami i mam już trochę informacji:

    http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-aud...tml#bc7e163751
    sprowadzony ze szwajcarii, widziałem zdjęcia z aukcji, był troche opukany, ale nie wynika z nich, że był poważnie uderzony. stoi od PAŹ15, sprzedawcą jest gość prowadzący warsztat. Wymieniane były drzwi, malowany przedni zderzak, kawalek maski, tylny błotnik. sprzedawca twierdzi, że stan mechaniczny jest w porządku.

    http://allegro.pl/audi-tt-2-0-s-line...21712715.html#
    2 właściciel w polsce, zmienił się w styczniu, sprawdzałem po VINie w CEPiku, stoi od 2miesięcy.

    Sam się nie znam na samochodach, więc chciałem wziąć kogoś na dojazd, np. mobilekspert.pl. Pytanie do was czy jest sens brac pelen przeglad przez takiego czlowieka zrobiony, czy lepiej podstawowy i później sprawdzić auta na stacji diagnostycznej/ASO? Jaki jest z tym związany koszt?

    Pozdrawiam,
    radeczex

  13. #1513
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez Misfit Zobacz posta
    Mam parę pytań przed zakupem, będę wdzięczny gdyby ktoś potrafil pomóć.

    Wiem już, że tu większość uważa ze jak TT to quattro i tylko quattro, ale że trudno kupić 2.0 TFSI w Q (widziałem przez 2 miesiące 1 oferte), to mam pytanie do użytkowników napędu na 1 oś: czy w 2.0 przy fabrycznych osiągach, jako całoroczne auto na trase, TT sprawia jakieś problemy z trakcja, zwlaszcza chodzi o jazde zima? Możliwe ze z czasem zrobie chip na 250km, ale po kilku jazdach w fabrycznej wersji, nie czułem, żeby brakowało jej mocy, ale to może tylko na początku tak się wydaje Jak to się ma przy większej mocy, ESP i reszta systemó daje rade, czy szybka jazda takim autem zimą to już jest ryzyko?

    Drugie pytanie: jak z zywotnością zadbanego silnika 2.0? Czy powyzej 200k lepiej już myslec o sprzedazy, czy te silniki mogą wiecej polatac?

    Trzecie pytanie: zależy mi na automacie DSG/Multitronicu - czy przy przebiegu do 100k (bo takiego glownie szukam) jest to ryzykowny zakup, czy jesli znamy historie serwisu to mozna spokojnie kupowac taka skrzynie? Czy w ogole jest to auto przy ktorym duzo wiecej frajdy daje manual? Robie ok 40-50k km rocznie i nie ukrywam, ze automat to jednak jest duzy komfort, zwlaszcza przy duzym ruchu w wiekszych miastach.

    Z gory dzieki za pomoc.
    Ośka vs Quattro to całkiem różna jazda. Problem z trakcją jest w moim odczuciu w przypadku ośki dość irytujący.
    AUDI TT 8J - nie ma skrzyni multitronic, jest manual lub dwusprzęgłowe DSG/S-tronic. Zadbana skrzynia jest bardzo fajna, szybka i przyjemna. Osobiście polecam.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  14. #1514

    Dołączył
    Oct 2015
    Płeć
    Skąd
    Gdynia
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Czarny DSG
    Posty
    63
    Cytat Zamieszczone przez TTkowiec Zobacz posta
    Jest Nasza
    Przebieg potwierdzony, cena... jeszcze sporo niższa niż na Alledrogo



    Długie poszukiwania zakończone owocnie
    Gratuluję zakupu

    To jest wersja USA czy tylko reflektory są od wersji amerykańskiej?

  15. #1515
    Awatar TTkowiec
    Dołączył
    Apr 2016
    Płeć
    Skąd
    KrK
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Czarny
    Posty
    162
    Wersja USA

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11411
    Ostatni post / autor: 17-10-2023, 10:43
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •