Cytat Zamieszczone przez Medicine Zobacz posta
No właśnie dlatego szukam tylko na jedną oś bo wiem że tamto graniczy z cudem, chyba, że bezdomny mi go odda.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

No właśnie dlatego szukam tylko na jedną oś bo wiem że tamto graniczy z cudem, chyba, że bezdomny mi go odda.
Ta, znalezienie bezwypadkowego egzemplarza w konfiguracji quattro + automat i bez burdelowo-czerwonego wnętrza, to istna patologia - osobiście już mam powoli dość szukania i wynająłem autovendo (to ci od autotesto, szukający samochodów po europie). Trochę w tym jest mojej winy, bo zacząłem szukać w połowie kwietnia, więc to chyba najgorszy czas, kto chciał sprzedać, to już sprzedał, a reszta zostawiła na jeszcze jeden sezon i posucha na rynku. Przerobiłem już chyba wszystkie większe firmy sprowadzające samochody z zachodu i większość po wysłaniu jednego maila z ofertami już nigdy nie odpowiadała. Nawet już myślałem o zmianie modelu samochodu, na jakieś A5 8T, ale zobaczymy, czy autovendo coś podziała. Jako jedyni podeszli do tematu w pełni profesjonalnie, mają 60 dni na znalezienie samochodu (lub pomoc w weryfikacji wymagań) i dają dodatkowo rok gwarancji na samochód, więc teoretycznie powinno być ok.