Strona 187 z 200 PierwszyPierwszy ... 87137177185186187188189197 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,791 do 2,805 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

  1. #2791
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez scoobany Zobacz posta
    To dołożyć 10 i zapraszam po mojego TTSa... Sprzedaje tylko dlatego,że kupiłem mocniejszą i szybszą Bawarke ������
    Jak dołożyć 10 do ceny tego 3.2, to jadę po niego.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  2. #2792
    Awatar Mateov
    Dołączył
    Nov 2018
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Blue
    Posty
    196
    No tez tak sprawdzałem jakieś mobile, to chyba jakoś 37K najmniej , a zapewne najtańszym dolega coś, bo to ze każdy Niemiec dba o auto to tez mit, także pewnie gdzieś za te 45K pewnie na mobile można szukać i wszystkie opłaty akcyzy i pewnie 55K minimum niestety trzeba liczyć ze sprowadzaniem.

  3. #2793

    Dołączył
    Mar 2019
    Płeć
    Skąd
    Wrocław-Poznań
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Min. Grey
    Posty
    84
    Cytat Zamieszczone przez scoobany Zobacz posta
    To dołożyć 10 i zapraszam po mojego TTSa... Sprzedaje tylko dlatego,że kupiłem mocniejszą i szybszą Bawarke ������
    Wysłałem PW.

    Cytat Zamieszczone przez Mateov Zobacz posta
    No tez tak sprawdzałem jakieś mobile, to chyba jakoś 37K najmniej , a zapewne najtańszym dolega coś, bo to ze każdy Niemiec dba o auto to tez mit, także pewnie gdzieś za te 45K pewnie na mobile można szukać i wszystkie opłaty akcyzy i pewnie 55K minimum niestety trzeba liczyć ze sprowadzaniem.
    Tak to właśnie niestety wygląda, do 50k ze sprowadzeniem nie znajdziesz nic w 100% sprawnego. Przy zakupie za 40k, akcyza wynosi jakies 7440, chociaż niby od 1 stycznia mają zmienić akcyzę - w przypadku TT 8J jej wysokość trochę spadnie.

  4. #2794

    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Czarny
    Posty
    264
    Raz jeszcze przytoczę swoją historię. Niestety znalezienie fajnej TT 3.2 VR6 to naprawdę cud. Swoją kupiłem ponad 3 lata temu. Znalezienie jej zajęło mi rok. Mieszkam za granicą, ale chciałem kupić w Polsce bo wiedziałem, że w którymś momencie wrócę i wolałem już pakować funciaki w swój samochód. Warunki co do samochodu miałem dwa: 3.2 VR6 i skrzynia manualna.
    Tych w Polsce było kilka sztuk - jedne tańsze inne droższe, jednak wszystkie miały jedną wspólną cechę - wszystkie po grubych przygodach. I tak sobie latałem po kraju, oglądając co nowe ogłoszenia, aż któregoś dnia pojawił się samochód niedaleko mnie. Akurat byłem na wakacjach w domu to raz dwa podjechałem zobaczyć kolejnego cudaka. Tym razem wszystko było OK i kilka godzin po publikacji na otomoto samochód był sprzedany - 2007r, przebieg około 100k i czerwone skóry, 55 tysięcy i nawet się nie szarpałem o cenę -. Przyjechałem z kasą następnego dnia, i w trakcie wszystkich formalności telefon właściciela nie przestawał dzwonić z chętnymi na oględziny - nie tylko ja szukałem. Właściciel skwitował to tak, że takiej akcji ze sprzedażą w kilka godzin to jeszcze nie miał. W każdym bądź razie rozważałem też sprowadzenie z Niemiec. Najtańszy samochód z dopiskiem "bez wypadkowy" + koszty sprowadzenia to minimum 50 tyś. Jeżeli znajdziemy nawet ładny wizualnie samochód to dalej pozostaje kwestia stanu mechanicznego, a tutaj też tanio nie jest. Moje TT było w stanie bardzo dobrym, niestety zaczął cykać rozrząd. CYKAĆ - czyli można było jeszcze sporo km zrobić zanim pojawi się poważny problem. W jednym TT które oglądałem, łańcuchy było słychać z kilometra. Niestety była to tylko kwestia czasu, więc chciałem to od razu zrobić. Silnik na stół i przy okazji rozrządu okazało się, że sprzęgło jest w połowie zdarte i jest lekki luz na dwumasie. Jako że wszystko było na stole, żeby nie płacić robocizny kilka razy te rzeczy też wymieniłem - 8k nie moje . Samochód ze skrzynią DSG? Kolejne potencjalne problemy....

    Puenta. Pomimo, iż jest to historia z przed 3.5 roku a samochód stracił na wartości to wciąż uważam że zakup TT + "trochę drobnych" na potencjalne naprawy to wciąż minimum 50 tysięcy (wersja ciasna budżetu) i na pewno łatwo nie będzie.
    Ostatnio edytowane przez schabek17 ; 17-07-2019 o 20:25

  5. #2795

    Dołączył
    Mar 2019
    Płeć
    Skąd
    Wrocław-Poznań
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Min. Grey
    Posty
    84
    Rok szukania egzemplarza bez większych przygód w przeszłości - brzmi nieźle.

  6. #2796
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Ja mk2 3.2 kupiłem z dnia na dzień - bez sprawdzania w aso ani na stacji, bez podpięcia pod kompa - jak czytam te posty to uważam że miałem farta. Co do rozrządu, też mi mówili że do wymiany, po rozebraniu (robiłem przy okazji sprzęgła jak padł wyprzęglik - manual) okazało się że koła są ok, a łańcuch nie był rozciągnięty - to też na kompie pokazywało.

    Dla jednych dana przygoda będzie dzwonem nie do przejścia, dla innych pierdołą. Pamiętajcie że to są auta stare, coraz częściej zwieśniaczane ze względu na ceny.
    powodzenia

  7. #2797
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Jest taki dział do opisu takich przypadków

  8. #2798
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Nieciekawy stan opisywanego auta, potencjalna mina. Przypomnę o istnieniu tego tematu:
    https://www.klubtt.pl/showthread.php?7178
    Najlepsze miejsce do opisywania aut, które zdecydowanie nie są warte zakupu ze względu na tragiczny stan.
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

  9. #2799

    Dołączył
    Mar 2019
    Płeć
    Skąd
    Wrocław-Poznań
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Min. Grey
    Posty
    84
    Szczerze mówiąc, to w przypadku 3.2, jakieś 90% jest potencjalnymi minami. Historia tego egzemplarza plasuje się gdzieś może w "połowie stawki" egzemplarzy z ostatnich 3 miesięcy.

    Tutaj rekordzista, ale nie TT, przez chwilę mnie poniosło i sprawdziłem Infiniti G37:
    https://www.klubtt.pl/showthread.php...293#post293293
    Ostatnio edytowane przez John_Doe ; 23-07-2019 o 17:02

  10. #2800

    Dołączył
    May 2019
    Płeć
    Skąd
    Głogów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2009
    Kolor
    BIAŁY
    Posty
    5
    Hej

    Co sądzicie o tym Audi w pakiecie RS?

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...l#gallery-grid

  11. #2801
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez Arek830902 Zobacz posta
    Hej

    Co sądzicie o tym Audi w pakiecie RS?

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...l#gallery-grid
    Dopytaj dlaczego ktoś zmienił przedni zderzak, progi i spoiler na te z wersji RS?
    O to samo zapytaj odnośnie wnętrza, które jest z wersji TTS.
    Tyle zmian, a daszek i tunel środkowy zostawiono z wersji podstawowej?
    AUDI nie przestaje się kochać.

  12. #2802

    Dołączył
    Feb 2018
    Płeć
    Skąd
    wielkopolska
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    0000
    Posty
    25

  13. #2803
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    1. Czy nie brakuje przypadkiem plastikowych zaślepek w przednim zderzaku? Koło lamp przeciwmgielnych. Jeśli tak, to może sugerować, że wstawiony był zderzak z innego auta, gdzie w komplecie nie są one często dorzucane.
    2. Wgniecenia w tylnych fotelach powstałe przez zatrzask pasów sugeruje, że nieraz fotele były złożone. To jest wynikiem albo przewożenia ciężkich rzeczy, albo długo złożonych foteli. Częste również przy uszkodzonych samochodach.
    3. Fajnie widzieć, że nie tylko u mnie pękł plastik przy zatrzasku bagażnika :P
    4. Uchwyt w drzwiach ma dziwną rączkę
    Do tego przemalowane dekory. Ogólnie polecam przyjrzeć się głębiej pod kątem wypadkowości.
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

  14. #2804
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    4. Uchwyt w drzwiach ma dziwną rączkę
    Do tego przemalowane dekory. Ogólnie polecam przyjrzeć się głębiej pod kątem wypadkowości.
    Uchwyty są oryginalne.
    Dekory również.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  15. #2805

    Dołączył
    Nov 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny mat
    Posty
    29
    [QUOTE=marik;294501]
    ,, 2. Wgniecenia w tylnych fotelach powstałe przez zatrzask pasów sugeruje, że nieraz fotele były złożone. To jest wynikiem albo przewożenia ciężkich rzeczy, albo długo złożonych foteli. Częste również przy uszkodzonych samochodach. "
    --- sorry ale wydziwiasz ja praktycznie cały czas mam złożoną kanapę bo rozłożona jest bezużyteczna. i korzystam z znacznie powiększonej przestrzeni bagażowej - często wożę transporter z psami.

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11411
    Ostatni post / autor: 17-10-2023, 10:43
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •