Cytat Zamieszczone przez mateusztomasz Zobacz posta
Cześć, nie wiem czy to jest odpowiedni dział na tego typu pytanie, ale wydał mi się najlepszy.

Od jakiegoś czasu zbieram się do kupna TT mk2 i zastanawia mnie jak odpowiednio sprawdzić samochód przed zakupem. Ja sam nie znam się jakoś bardzo na samochodach i liczę się z tym, że przy oględzinach wiele rzeczy może mi umknąć. W swoim mieście mam zaufanego mechanika, do którego mógłbym pojechać, ale wymarzonego egzemplarza jestem gotów szukać w całej Polsce, a nawet za granicą. Czy wizyta w ASO Audi byłaby wystarczająca i czy ASO w ogóle zajmuje się tak „starymi” samochodami, co właściwie tam sprawdzają? Czy istnieje może jakaś firma, która zajmuje się sprawdzaniem samochodów przed kupnem i specjalizuje się w Audi? (tak jak na przykład bimmer check specjalizuje się w BMW).
Z góry dzięki za odpowiedź!
Widzę że jesteś z Warszawy więc gdyby trafiła ci się sztuka na miejscu to proponuje ,, Morela serwis w Łomiankach''. Chłopaki naprawdę są konkretni, zęby zjedli na vagu i w przeciwieństwie do serwisu zrobią to naprawdę dobrze. Nie jedna osoba po przeglądzie przed zakupowym była w ciężkim szoku jeśli chodzi o wiedze jak i możliwości sprawdzienia autka, i wszystko za nie duże pieniądze.