Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
Oj nie musiały

Bardzo tutaj zaczęliśmy generalizować i zachwalać to co nasze bo innych to be. Rynek stety/niestety zawsze weryfikuje.

Cena dobra jest uwarunkowana rynkiem, to że w DE można kupić takie auto drożej, nie oznacza że w PL czy innym kraju takiego się nie kupi taniej - to samo jak kiedyś porównywaliśmy tutaj Norwegię i PL, a tam zapewne drożej niż w DE...co rynek to inna cena, która nie zawsze ma odzwierciedlenie w stanie aut.

Dla mnie nigdy nie miało znaczenie pochodzenie auta, ale dzisiaj rynek w PL pokazuje że coraz więcej kupujących zwraca uwagę żeby był oz PL salonu, po co? nie wiem...tzn wiem w 1 przypadku - pewność że nikt nie zapuka po niezapłaconą kiedyś akcyzę. Reszta nie ma znaczenia...

powodzenia w sprzedażach.
Oczywiście, że tak być może. Ja również nie generalizuję i opisałam swoje spostrzeżenia kiedy ja szukałam auta i z czym się spotkałam. Akurat wtedy nie było ich wiele w Polsce, a jak już były to szkoda gadać ,dlatego zdecydowałam się na zakup TT za granicą. Wiadomo każdy kieruje się czym innym i ma inne priorytety.