Pokaż wyniki od 1 do 15 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez black Zobacz posta
    Odnosnie TTS z bydgoszczy: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item...ars_source=ars
    Sprowadzone jako uszkodzone ze Szwajcarii bezposrednio dla obecnej wlascicielki, nie ma zdjec z uszkodzen co dziwne, robiona byla maska, zderzak przod, blotniki...
    Auto przed wystawieniem na sprzedaz przeszlo detailing lakieru, niestety tego samego dnia wlascicielka przetarla prog, ubezpieczalnia sie tym zajmuje ma byc lakierowany w Aso.
    Opony slabe na ostatni sezon, brak kompletu na zime, podobno w ogole nie byla jezdzona zima.
    Wedlug wlascicielki jest na nia duze zainteresowanie z calej Polski, byly juz wysylane do niej firmy ktore kompleksowo sprawdzaja woz przed zakupem, przeszla kompletne przeglady przedzakupowe i ponoc wszystko jest wporzadku- tylko skoro tak to dlaczego nikt sie jeszcze nie zdecydowal kupic?
    To tyle co sie dowiedzialem przez telefon, nie z gdybania po opisie czy wrozeniu ze zdjec jak to przewaznie na forach bywa.
    Pzdr.
    Moim zdaniem jeśli maska, zderzak i blotniki to z pasem przednim też musiała coś robić - przechodziłem to. Miałem nie ruszone blotniki, szkoda kosmetyczna a belka, absorber i plastik okalający pas do wymiany. Sprawdzilbym jeszcze lampy ich mocowania puszczają przy byle pierdnięciu - można je naprawić zestawem z ASO ale to już nie to samo. Nie wiem trzymam foty auta po zakupie, ze szkody plus to co tam po drodze zrobiłem tu nic - trochę dziwne
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  2. #2
    Awatar black
    Dołączył
    Feb 2016
    Płeć
    Skąd
    wlkp
    Pojemność
    brak
    KM
    .
    Rocznik
    .
    Kolor
    .
    Posty
    18
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Moim zdaniem jeśli maska, zderzak i blotniki to z pasem przednim też musiała coś robić - przechodziłem to. Miałem nie ruszone blotniki, szkoda kosmetyczna a belka, absorber i plastik okalający pas do wymiany. Sprawdzilbym jeszcze lampy ich mocowania puszczają przy byle pierdnięciu - można je naprawić zestawem z ASO ale to już nie to samo. Nie wiem trzymam foty auta po zakupie, ze szkody plus to co tam po drodze zrobiłem tu nic - trochę dziwne
    Tak jak napisalem, dla mnie dziwne jest, ze ktos sprowadza uszkodzone auto dla siebie i nie robi zdjec sprzed naprawy, tym bardziej ze sprowadzal znajomy i robil tez jakis znajomy. Widocznie nie ma sie czym chwalic i lepiej powiedziec ze wymieniony zderzak, maska i blotniki niz zobaczyc jak to faktycznie wygladalo, bo na pewno na wymianie tylko zewnetrznych poszyc sie nie skonczylo..
    Cena fakt kusi, ale skoro przez telefon slysze ze "zainteresowanie na nia z calej Polski jest spore" i "byly juz osoby/firmy zajmujace sie przedzakupowym sprawdzaniem aut i w serwisie i na kanale nic nie wyszlo" to dlaczego jeszcze stoi? Gdyby bylo tak rozowo to dawno juz by jej nie bylo.

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11411
    Ostatni post / autor: 17-10-2023, 10:43
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •