Pokaż wyniki od 1 do 15 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11

    Dołączył
    Sep 2017
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    4
    Panowie, jestem o krok przed zakupem tego TT po ciężkich poszukiwaniach ale kilka rzeczy wciąż mnie niepokoi:
    1. Od spodu z tyłu jest trochę drobnych, powierzchownych ognisk rdzy w miejscu mocno narażonym na sól drogowa + błoto pod bagażnikiem gdzie praktycznie jest prześwit do gołej blachy (widziałem aftermarketowe płyty na to miejsce więc problem jest chyba dobrze znany - audi się nie popisało, zostawiając to miejsce odkryte). Pytanie jak to wygląda w innych 8J bo to pierwsza z którą w ogóle doszedłem do etapu wjeżdżania na podnośnik. Czy to normalne dla takiego dziesięciolatka i czy można się z tym porządnie uporać bez dużych ingerencji i tak aby nie powróciło?
    2. Wszystkie szyby maja logo audi ale jeżeli nic nie pokręciłem to przednia ma podpis Starglass a wszystkie boczne Saint Gobain (tylna przyciemniana tez nieco inny podpis starglass ale ona była prawdopodobnie przyciemniana w ostatnich 3 latach); czy tak mogło być fabrycznie?
    3. Jedna z przerw miedzy tylna klapa a błotnikiem jest prosta ale szersza od swojej odpowiedniczki po drugiej stronie o 2-3mm(dokopałem sie do fot auta sprzed 4 lat i juz tak było) ale jestem mocno zdziwiony bo w bagażniku cała blacha wygląda fabrycznie i akurat tam nie dopatrzyłby się za Chiny żadnego dłubania. Co o tym myśleć?
    4. Przed zakupem chciałbym jeszcze sprawdzić historię serwisową na podstawie VIN (mam już platny raport z AutoDNA ale chodzi mi o informacje gromadzone w ASO). Czy ktoś na forum byłby w stanie mi pomóc?

    Samochód pochodzi z polskiego salonu i generalnie prezentuje się całkiem dobrze. Miernik na 90% zewnętrznej powłoki pojazdu pokazuje wartości 140-170 mikronów; z tego co wiem jedynie przedni błotnik był malowany i w najgrubszym punkcie ma 300 mikronów. Samochód ma bardzo mały przebieg (co widać zarówno po wnętrzu w doskonałym stanie jak i braku mechanicznego zużycia silnika/skrzyni/zawieszenia). Wyposażenie niestety średnie: brak czujników czy choćby metalowych nakładek na pedały. Oczywiście ośka 2.0 w manualu ale przy cenie do 43k chyba i tak nie liczę na nic przyzwoitego z DSG i w quattro. Co myślicie? Brać czy nie?
    Ostatnio edytowane przez wicznietrzezwy ; 01-11-2017 o 21:14 Powód: dodatkowy link

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11411
    Ostatni post / autor: 17-10-2023, 10:43
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •