Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
Grzesiu, ale EMY ze śląska
Moja zona ze slaska..
ja z Wroclawia )

Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
Czerwona najciekawsza wg mnie. Ma nawet fotele kubełkowe, szkoda tylko, że manual.

Osobiście wybrałbym TTS zamiast 3.2 z tego względu, że w TTS robisz program i masz od razu 340PS co przy stosunkowo nie dużej masie auta robi z niego pocisk. Co więcej TTS wygląda pięknie tak jak TTS a 3.2 może jedynie udawać wyglądem TTS Jeśli natomiast Twoim celem jest moc rzędu 400-500PS to wtedy 3.2 i uturbianie silnika.

Co do wyższych cen to się nie przejmuj takimi opiniami, ponieważ ludzie kupują TT w cenie dobrego kompletu markowych felg z oponami Jeśli auto masz sprawdzone i warte jest swoich pieniędzy to trzeba brać. Wbrew pozorom łatwiej będzie Ci sprzedać drogie ale mega zadbane auto niż przeciętne bardzo tanie po przygodach.
Dzieki za dobry post.

Nie zrazam sie cena, bo patrze zarowno na salonowe AUDI oraz przegladam, co prywatni sprzedaja ( w bardzo podobynch cenach co salonowe).
Generlanie zaobserwowalem nastepujaca zaleznosc:

TT RS = TTS +10k EUR = TT+20k EUR.
340PS 270PS 200PS
Kazda wersja +10tys EUR wiecej od poprzedniej, slabszej.

Czerwona badz biala.
Czarna odpada, srebrna takze.
Chcialbym takze szare/tytanowe ( farba) felgi...
W PL TTS jak na lekarstwo.. a niemiecka albo zarejestruje u siebie, albo import do PL.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Powiedzcie mi, czy w TTS tez wystepuje 'Shadow Line'??
Mialem taka w A6 C6 i strasznie podobal mi sie czarny grill.
Tu znalazlem tez z czarnym grillem, i zastanawiam sie, czy ew. dokladka takiego grilla jest mozliwa?
Co Wy na to??

Załącznik 7096