Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
W mk2 nawet podgrzewanie lusterek bylo opcja...ksiegowi weszli w zycie juz w Audi
skąd ja to znam ? właśnie moja TT była w pełni wyposażona, a brakowało jej podgrzewanych lusterek za które w ASO musiałam zapłacić 1430 zł. Nie są to tanie rzeczy. Nawet jeśli wejdą w to byli i przyszli " księgowi".

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez xXXx Zobacz posta
To niestety jest wersja bez chromów :/ i to nie tylko pedały chyba wtedy, ale też obwódka kierownicy, listewki boczne, brak chromu na rączce od drzwi, listewka na schowku, listwa koło skrzyni biegów. Wystarczy się przyjrzeć ale widać to na zdjęciach nawet to było niestety opcjonalne wyposażenie (nie wiem, jak mogli w tego typu aucie nie zrobić tego w standardzie) i rzadko bo rzadko, ale zdarzają się takie wersje. Nakładki i podstopnica to akurat najmniejszy problem bo można kupić na allegro, gorzej z resztą elementów.
To fakt. Każdy kto kupuje MK2 to w standarcie kupuje szyby elektryczne i apteczkę plus trójkąt. Reszta zależy od " Niemca" tzn od sprzedającego jak sobie " ją " skonfigurował.Reszta to loteria.